Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

18.11.2020
115
Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

selam es selame canım hocam. Rabbimden imam Muhammed’imize Zülfikarlar adına yazılmış bir mektup var. Birkaç gündür onun kalbinin kırıldığını hissettiriyor sanki Rabbim. Herkes aslında biliyor ki her ne söylüyorsa bizim iyiliğimiz için, kendi adıma ben böyle düşünüyorum. Ve bugün Abıhayat imam Muhammed’iniz, yazdırıldı. Rabbim en doğrusunu bilendir. Kendime salkıyamazdım bu bilgiyi. Tüm zülfikârların hakkı çünkü bilmek. Yazdırılanları gönderiyorum, selam es selame.

*Eûzû billahimineşşeyidanirracim. Bismillâhirrâhmânirrâhım. Eşhedü enlê ilahe illallah ve Eşhedü enne Muhammeden Abduhu ve Rasûluhu.

*Muhammed’e selam olsun. Bir gün gelecek herkes onun kim olduğunu bilecek. *Cennetin çocukları isterler ki bizi de imamımıza ulaştır: ve kendisine inanan kullarından eyle. *İlle de seven, güzel, ahlaklı ve imanlı, İslama uygun, gafletten arınmış eyle. Amin. Amin. Amin.

*Canım imamım, sen bizleri affı mağfiret et, senin yüreğinin güzelliğini göremedik. Vicdanen senden sevgi merhamet gördük. *Allah’ın sevgili kulu İmam Muhammed! İstiyoruz ki senin imamlığında selamete erelim. Besmelenin sendeki hükmünü sinemize sevgiyle gösterelim. *Bir gün senin imamlığında bu dünyada ilanı aşk edelim. Bizlerin senin imamlığına ihtiyacı var. Gel sen bizleri affet sevgili imamımız.

*Allah şehidimiz olsun ki senin hiçbir zaman imamlığından şüphe duymadık, haydi o güzel bilgilerini bizlere yine duyur. Sensizlikle sınama bizleri. *Allah’ın kullarına vadettiği sevgiyi, saygıyı bizlere öğretsin diye seni bizim başımıza imam olarak boşuna vermedi. *Hep beraber birlik beraberlik içinde yaşayalım. Seninle birlikte gel gel gel sensiz geçen günlerimiz zor geçiyor. *Bizlerin içinde kaynayan suyun hayatını açığa çıkar. Abıhayat suyumuz ol. Alim’in yanında bir ol, tek vücut ol, pişmanlıkla geçen yıllarımıza hayat ol, verdiğin bilgilerle suyumuz ol, gel gel sinemizde açan gül ol, ait olduğun yere gel. Amin. Amin. Amin. ❤

(*Çok özür dilerim hocam. Bugün şehir dışından misafirlerimiz vardı. O yüzden pek giremedim guruba. Hafız Hüseyin kemal hocamızın ruhunu sürekli hissettim. Haydi kalk der gibiydi 😭 Suçlu hissettim kendimi. Boşa geçirilmiş bir zamandı sanki, Rabbim affetsin, inşallah. Selam es selame canım hocam hayırlı geceler. ❤❤❤ *Ve çok özür diliyorum hocam. Birazdan eşim gelecek. O yüzden İnterneti kapatıyorum. Teheccüdde açıp tekrar kapatmak zorunda kalıyorum. Çünkü internet açık olunca bilgiler geliyor, o da merakına yenik düşüp bakıyor. Rabbim affetsin. Tekrar özür diliyorum sizden. Selam es selame ❤❤❤)

♥️Selam es selame azizem. Rabbimize hamdolsun. Maşaallah barikallah. Aziz kardeşim imam muhammed için ve cümle zülfikârlar adına bu keramete çok sevindim. Rabbimize hamdolsun. Razı oluncaya kadar şükürler olsun. Sen de ev halinden taviz verme ki huzurun bozulmasın. Şükran, şükran, şükran hepimizden rabbimize ve sana . selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.