Allah'ın Sevgili Kulu İmam Muhammed - hacialibayram.com Sevgi yolu

Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

18.11.2020
199
Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

Allah’ın Sevgili Kulu İmam Muhammed

selam es selame canım hocam. Rabbimden imam Muhammed’imize Zülfikarlar adına yazılmış bir mektup var. Birkaç gündür onun kalbinin kırıldığını hissettiriyor sanki Rabbim. Herkes aslında biliyor ki her ne söylüyorsa bizim iyiliğimiz için, kendi adıma ben böyle düşünüyorum. Ve bugün Abıhayat imam Muhammed’iniz, yazdırıldı. Rabbim en doğrusunu bilendir. Kendime salkıyamazdım bu bilgiyi. Tüm zülfikârların hakkı çünkü bilmek. Yazdırılanları gönderiyorum, selam es selame.

*Eûzû billahimineşşeyidanirracim. Bismillâhirrâhmânirrâhım. Eşhedü enlê ilahe illallah ve Eşhedü enne Muhammeden Abduhu ve Rasûluhu.

*Muhammed’e selam olsun. Bir gün gelecek herkes onun kim olduğunu bilecek. *Cennetin çocukları isterler ki bizi de imamımıza ulaştır: ve kendisine inanan kullarından eyle. *İlle de seven, güzel, ahlaklı ve imanlı, İslama uygun, gafletten arınmış eyle. Amin. Amin. Amin.

*Canım imamım, sen bizleri affı mağfiret et, senin yüreğinin güzelliğini göremedik. Vicdanen senden sevgi merhamet gördük. *Allah’ın sevgili kulu İmam Muhammed! İstiyoruz ki senin imamlığında selamete erelim. Besmelenin sendeki hükmünü sinemize sevgiyle gösterelim. *Bir gün senin imamlığında bu dünyada ilanı aşk edelim. Bizlerin senin imamlığına ihtiyacı var. Gel sen bizleri affet sevgili imamımız.

*Allah şehidimiz olsun ki senin hiçbir zaman imamlığından şüphe duymadık, haydi o güzel bilgilerini bizlere yine duyur. Sensizlikle sınama bizleri. *Allah’ın kullarına vadettiği sevgiyi, saygıyı bizlere öğretsin diye seni bizim başımıza imam olarak boşuna vermedi. *Hep beraber birlik beraberlik içinde yaşayalım. Seninle birlikte gel gel gel sensiz geçen günlerimiz zor geçiyor. *Bizlerin içinde kaynayan suyun hayatını açığa çıkar. Abıhayat suyumuz ol. Alim’in yanında bir ol, tek vücut ol, pişmanlıkla geçen yıllarımıza hayat ol, verdiğin bilgilerle suyumuz ol, gel gel sinemizde açan gül ol, ait olduğun yere gel. Amin. Amin. Amin. ❤

(*Çok özür dilerim hocam. Bugün şehir dışından misafirlerimiz vardı. O yüzden pek giremedim guruba. Hafız Hüseyin kemal hocamızın ruhunu sürekli hissettim. Haydi kalk der gibiydi ???? Suçlu hissettim kendimi. Boşa geçirilmiş bir zamandı sanki, Rabbim affetsin, inşallah. Selam es selame canım hocam hayırlı geceler. ❤❤❤ *Ve çok özür diliyorum hocam. Birazdan eşim gelecek. O yüzden İnterneti kapatıyorum. Teheccüdde açıp tekrar kapatmak zorunda kalıyorum. Çünkü internet açık olunca bilgiler geliyor, o da merakına yenik düşüp bakıyor. Rabbim affetsin. Tekrar özür diliyorum sizden. Selam es selame ❤❤❤)

♥️Selam es selame azizem. Rabbimize hamdolsun. Maşaallah barikallah. Aziz kardeşim imam muhammed için ve cümle zülfikârlar adına bu keramete çok sevindim. Rabbimize hamdolsun. Razı oluncaya kadar şükürler olsun. Sen de ev halinden taviz verme ki huzurun bozulmasın. Şükran, şükran, şükran hepimizden rabbimize ve sana . selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Onur Hakkı sertoğlu dedi ki:

  Bu imam Muhammed ve birkaç isim seni kandırıyor sahte bunlar. Allah neden birkaç kişi vasıtasıyla sana haber göndersin senin derecen daha yüksek değilmi. Muhtemelen Fetö kuklalarının dini ülkeyi yok etme çabası. Samimi Allah dostusun belki ama safsın her gelen sahte yazıyı yayınlıyorsun. Nerdeyse mehdi yapacak kendini adam arkasında kim var düşünsene. Yahudi kuklası sen olacaksın Haci Ali. Aklını kullan bu kişileri gördünmü konuştunmu delimi şizofrenmi islamı ülkeyi yıkmayla görevlimi herkes senin gibi değilki yıllarca ibadet etmiş değilki. Nerden biliyorsun seni kandırmadıklarını. Sen Stres yaptıkça itaat eder gibi yumuşuyor sonra kafa tutuyor. Senin üstünde deney yapıyor.

  1. admin dedi ki:

   Selam es selame Onur Hakkı sertoğlucan…İlginiz için teşekkür ederim. sizi tanımadığım için nasıl bir cevap versem tatmin olursunuz bilemiyorum. Bizim hiç bir konuda bir iddiamız olmadığından inşaallah bizimle uğraşan da çıkmaz. birşey görmeleri değer vermeleri imkansız gibi birşey
   biz öğrencilerimizle tanışmış değiliz. Herhangi bir menfaatımız yok. Birer dua hamalıyız desek yeridir. bize soranlara yedi vakit namaz öneriyor ve aralıksız zikir ve ibadet öneriyoruz. başka da bir işimiz sözümüz yok. Allah rızasını böyle arayanlarız. Bugünün dünyasında ille de bir şeylerle ilgilenmek zorunda olan insanları islamın gerekleri ile meşgul ediyoruz. Ümmeti Muhammed’e dua etmekle meşgul ediyoruz. Mesafe alanalar kendilerine dua etmekten utanacak kadar hümanist olurlar. Sadece bize öğretilenleri dileyenlere tesadüfler çerçevesinde anlattık diye tanıştık ilgilenenlerle. Yüz yüze gelmedik. Fotoğraf bile paylaşmadık. nasıl dua etsem diyenlere bildiğimiz kadarı ile cevap verdik ve herşeyi yazdık yayınladık. İnsan hataya açıktır. Bizi eleştirenlere saygımız sonsuz.
   Sonsuz ilim deryası içinde bizden daha ileri ilim sahibi milyarlarca allah kulu vardır. Bilmediğimizin kör cahiliyiz. İlahiyat eğitimi almadık. Tarikattan yetişmedik. Öğretmenlik mesleğinin gereğini emekli olduktan sonra da bu yolla yaptık saydık kendimizi. Kuran hadis çerçevesinde 18 sene terbiyesinden geçtiğim aziz hocamın öğrettiklerini aktarmak istedik. hepsi bu.

   Bize bir kelime öğretene minnetimizi bildirmek boynumuza borç olur. Bize MSN den yazarsanız seviniriz. Güven sınırları içinde yaptığımız görüşmelerde aleni bir tezat yaşamadığımız kişilerin yazdıklarına güvenmek ilk yapılacak iştir. Rüya uyduran keşif uyduran allah ve resulü adına yalan uyduranları Allah’a havale ediyoruz. selam selam selame vesselam .Rabbime emanetimizsiniz.