zaferimizin taçlanmasına az kaldı

16.05.2023
811
zaferimizin taçlanmasına az kaldı

zaferimizin taçlanmasına az kaldı

*Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasûluhû.

Yazdırılanlar;

(((*Bilmelisin ki ilminde Allah’ın kurduğu sistemi çözmen için gerekli verileri yükleniyorsun.
*Ali’mizin Allah’ı tanıtabilmesi için zaferimizin taçlanmasına az kaldı.
*Birlik ve beraberlik içinde yürüttüğümüz sistemin getirisi olduğu gibi götürüsünü de yaşıyorsun.
*Sakın ola ki üzüntüye kapılmayasın. Bismillahla korunduğunu bil yeter.
*Herkes kendi üzerine düşen görevi yapmalıydı değil mi. Başka kimsenin bilmediği kürsü içindesin. Beyninin içinde kim olduğunu bildiğin için artık vuslat gerçekleşecek. Sarsılmaz bir iman gücüyle kimlere kafa tuttuğunu bilmelisin. Üzerimize düşeni herkes kalu belada bir bir karşılaştıklarını (ahitlerini) ilahi sistem içinde yaşıyor. Senin, benim, onun, bunun, her bir ferdin nasıl bir sistem içinde olduğunu gösteriyoruz.
*Batılın yok oluşunu;
*Hakkın var oluşunu (adım adım) yaşatıyoruz.)))
*Selâm es selâme canım Hocam; bunlar yazdırılmadan önce ‘’ Allahu veliyyuhellezîne emenu, yühricühüm mimezzulumati ilennur’’ ayeti, besmeleyle birlikte, sağ işaret parmağımla, önce beynime sonra kalbime ve dilime yazdırıldı. Yazı yazılırken beynim pıt pıt atıyordu.
***
*Bugün babamı gördüm; yoğun bakımda, kollarını iki yana salmış öylece bekliyordu. Ruhu bedenini terk etmiş haldeydi. Rabb’im merhamet etsin. Affetsin inşallah. Selâm es selame  Ayse …
***
Ayrıca Babamı ve abimi yakaza hâlinde gördüm. Abim babamı görmek için geldi. Yalnız kimseye konuşmuyor. Yine de yanına gittim. Annemin evinin önündeydi. İçeri girmesini söyledim, buyur ettim; ‘’yok’’ dedi. Diğer kardeşlerime de ‘’yok!! dedi.. Annem çıktı yanına, o da girmesini söyledi, yalnız yine girmedi. Rabbim merhamet etsin, cümlemize.
Selâm es selame. Canım Hocam, öpüyorum nur yüzünüzden, Pamuk ellerinizden, hasretle 
***
Selam es selame Azizem.
Allah’ın selamı bereketi sabrı cemili seninle ve sevdiklerinle olsun. Allah rahmeti ile muamele etsin babanıza, son nefesinde iman kuran nasip etsin, anlattığına göre son demlerini yaşıyor olmalı. Her şeyin hayırlısı olduğu gibi müminler için ölümün de hayırlısını dileriz.
Hüküm Allah’ındır.
Her nefis ölümü tadacak ve ebedi hayata intikal edecek, inanıyoruz, imanımızın gereği olarak rıza gösteriyoruz.
Yazdırılanlara gelince;
Bütün zülfikârların ve bizi takip edene müminlerin cümlesine umut aşılayan dayanma gücümüzü artıran müjdeler içeriyor maşaallah, barikallah. Rabbimize hamdolsun karanlıkların aydınlığa çıkmasının yakın olduğunu bir kere daha teyit etmiş oldu rabbimiz. Sürece duaları ve zikirleri ile katkı sağlayan bütün canlara selam olsun. Yerlerde ve göklerde Allah’ın mutlak kaderinin tecellisine hizmet edenlere sonsuz kere teşekkür ediyoruz. Zor ve kötü günler geride kaldı şükür. Çoğu gitti azı kaldı elhamdülillah. Son bir gayretle savunmalarımıza ve zikirlerimize sıkı sarılıyoruz, inşaallah. Hak geldi batıl zail oldu demek için çok az bir zaman kaldı. Gelecek biiznillahi teâlâ çok güzel gelecek. Dünyada görülmemiş bir olgunluk ve sükunetle tamamlanan seçim sürecinde duaları ile katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. Bu duygularla cümleten selam es selame.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Can hocama dedi ki:

  Maşallah barikallah elhamdülillah ❤️

 2. derya dedi ki:

  Hocam zikir yapmadan beş vakit namazını kılan bir insan sağ devir yapabilir mi

  1. admin dedi ki:

   evet herkes sağ devri yapabilir. Baş vakit namazını kılmayanlar müslümanlar bile sağ devri yapabilir.

 3. Can hocama dedi ki:

  Yüreğinize sağlık huuuu ❤️❤️❤️

 4. Derya Karabaş dedi ki:

  Selam es selame hayırlı geceler hocam ben ilk zikrimin 47 gunundeyim hocam diğer bir zikre geçmek için sagimizdan defter verilmesini mi beklemeliyiz hocam bir de iki gündür sağ ayağımn tabanı iki üç saniye aşırı sıcak oluyor birde oniki kızıma sağ devri yaptırdım fakat sabahki sağ devrimde sağ bacağıma kement atılmış gibi bir engelleme geldi fakat bugün yok hacam birde cenemde sanki bir su damlası varmış hissi oluyor ama bir saniye falan sürüyor

  1. admin dedi ki:

   Selam es selame Deryacan. İhtilaçlar konusunda ilgili yazımıza bakınız. İhtilaçname adı ile yayındadır.
   Zikir konusunda ise lütfen yeniden ” Zikre ilk adım” yazımızı okuyunuz.

   https://hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/
   Allah yar ve yardımcınız olsun. selam es selame