HER ŞEYİ GÖRDÜM

16.03.2018
10
HER ŞEYİ GÖRDÜM

HER ŞEYİ GÖRDÜM

Selam es selame hocam. Hatırladığım 3 rüya gördüm.
1. Ve en çok etkilendiğim bir tahta kapı çok hafif açıldı, arkasında bembeyaz bir ışık gözümü aldı, kapıdan geçip geçmediğimi hatırlayamıyorum. Aralıklı kapı ve o ışık aklımda.
2. Annemin göğsünde kitle vardı. Bugün muayenesi olacaktı, ben sonuçlarını gördüm, korkulacak bir şey yok diyordum anneme.
3. Aramın açık olduğu bir bayan var, işyerinde benim masama oturmuş. Küfrederek kovdum onu oradan. Selamet olsun, inşaAllah. ÇRŞ 18:03
-Aleykümselam Azize’m; Maşallah hepsi de güzel. Kapı aralandı. Açılınca dahası gelecek. Henüz işin başındasın. Sevin. Şükür namazı kıl. Selam es selame.Selam es selame sayın hocam, inşaAllah tamam. Çok şükür.12:51

-Selam es Selame sayın hocam, Afiyettesiniz inşaAllah.
-Aleykümselam Nurgülcan. Şükür halimize iyiyiz, sen nasılsın. Ne gibi gelişmeler var.
-Sayın hocam gece rüyamda, sol bacağımdan su gibi iltihap aktı.
-Maşaallah, barikallah. Sol ayağınız, bacağınız nefsinizin temsili, makamıdır. Hastaymış demek ki. Bir bakıma irin içiyormuş su yerine, cehennemdeymiş. Rabbimize şükürler olsun, giderek temizleneceksiniz. Yaptığınız Zikirin bir adı ARINMA DUASIDIR. KİŞİNİN NEFSİ SOL YANINDA, RUHU SAĞ YANINDADIR.
-Sap sarı irin aktı. Nerdeyse yatak doldu.
-İşte! Anla ben ben dediğini. Ben merkezli yaptığın herşey kirliydi, hastalıklıydı. Ruhun buna şimdiye kadar nasıl katlandı dersin.
-Bugünleri yaşatan Rabbime şükürler olsun. Bir de hocam; Uyanıyorum kapı yarım açık, kendi evimin kapısı… Hırsız mı? O mu, bu mu derken evde kayıp yok, hırsız da yok, ama telefonumun kabı kurşunlanmış gibi ortasından delinmiş.
-Hayat ve herşey gördüğün kadar değil, diyen bir gelişme. Aklına o kadar da güvenme. Gönül kapını açık bırak, seni başka boyutlarla tanıştıralım. Akıl dediğin çamura saplanmış,(topraktan) bir eşek (binit) tir. Gönül ışığı dokunmadıkça bataklıkta, karanlıktadır.
-Başka boyutlar derken hocam. İlim, maneviyat anlıyorum doğru mudur?
-Yolculuk başlasın anlarsın, anlatırız. Şimdi arınmaya odaklan, İnşaAllah. Önce boy abdesti alıyoruz, kutsanarak ”Bu kitaba temiz olmayanlar yaklaşamazlar. ‘ayetinin emrini yerine getiriyoruz.
-İnşaallah hocam; Bir rüya daha gördüm. Bir arkadaşım vardı, severdim kendini, hala saygım ve sevgim var, kötülüğünü görmedim. Ben temmuz ayında ev aldım, evime geldi gitti. Hiç sebep yokken her yerden ve yönden engelledi beni. Tartışmamız olmadı, en ufak bile olsun… Dün gece rüyamda itiraf etti. Kıskandım evini, dedi. Ben 2 maaşlı olduğumuz halde alamadım, sen nasıl aldın, dedi.
-Etrafımızda bunlardan çok var. İnsanlar birbirlerinin ayağına çelme takmasa, hasetlemese insanlık yüzyıllar önce yıldızlara göç etmişti. Çoktan, dünyayı cennete çevirmiş olacaktık. Melekler (robotlar) çalışacak, bizler ibadet, ilim yapacak, sanat üretecektik. Aşktan başımız dönecek, secde etmeden, rabbimize teşekkür etmeden, sarhoşluğumuz geçmeyecekti.
-Gördüğüm doğru mu, sebep bu mu?
-Evet. Sebep kıskançlık. En büyük zulümdür. Hiç bir suçunuz yokken zarar görürsünüz. Hatta eceli kazaların yüzde doksanı hasettendir. Kabirde yatanların % 90 hasetten/nazardan erken ölmüştür, denir.
-Rabbim uzaklaştırmış beni kötü niyetli insanlardan. Fatma ve sizin gibi insanları hayatıma dâhil ederek bana zemin hazırlamış. Bana bu huzuru yaşatan Rabbime çok şükür.
-Az konuş, az uyu, az ye. Çok gezen ayağa çöp bulaşır. İnsanlardan daha çok rabbine zaman ayır. O sadece sever, incitmez. İkramlarının ardı arkası kesilmez. Dilersen bütün âlemleri oturduğun yerden sana gezdirir.
-Tamam, hocam inşaAllah. Ben ondan uzakken bile korumuş beni. Gözyaşlarımı tutamıyorum şuan. Ben kimlerden medet ummuşum.
-Ölmüşlerinle buluşur, canlı canlı sohbet edersin. Onlardan unutulmuş ilimleri alır, dünyaya hediye edersin. Milletin, ümmetin, mazlumların veli(koruyup kollayıcısı, dua edeni, hami )si olursun. Gök kubbede hoş bir seda bırakırsın. Yaşın genç dilersen çok hizmet edebilirsin.
-İnşaAllah. Çok isterim. Her şeyi gördüm. Makamı, mevkiye, parayı.
-Sayfamda ‘’Kitabımı aldım’’ adlı yazıyı okumalısın.
-Tamam. Sitenin açılmasını bekliyorum. Huzur Rabbimde. Onun emrindeyim. Canım sağ olduğu sürece sizi de başımızdan eksik etmesin, Rabbim Fatma canımızdan razı olsun.
-Gel şimdi Allah’la yaşanacak katıksız Aşk’ı da gör, yaşa inşaallah… Başın dönsün mutluluktan. Bu sabah yaşadığın gibi. Her sır sana fısıldansın. Her yer ve zaman emniyetle huzura hizmet etsin. Allah’la olanın başka neye ihtiyacı olur ki. Facedeki sayfamdan oku. ‘’Sevgi yolu / şifa akademisi’’. Görüşmek üzere. Selam es selame.
-Annemin sonuçları gördüğüm gibi çıktı bana gösterdiler, korkulacak bir şey yok dediler.
-Tamam hocam. Selam es Selame. Sayın hocam.>

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Esma dedi ki:

    Selamun aleykum hocam. Sitenizi bir süredir takipteyim ve arınma zikrine basladim ve baslamamla ara sıra zayıfta olsa seyirmelerim oluyor bakıp savunmamı yapiyorum vesilenizle çok şükür fakat 7 yaşındaki kızımda seyirmeleri olursa haber vermesini söyledim oda söylüyor fakat savunmayı nasıl yapabilirim onda bilmiyorum. Kendi parmagimla onun seyiren yerine ben okuma yapabilirmiyim. Allah yolunuzu açık etsin sevgili büyüğüm siz ve zulfikarlara yâr ve yardımcı olsun inşaallah

    1. admin dedi ki:

      Çocuğunuzdan aldığınız seğirme işartelerini de kendi bedeniniz üzerinden kendiniz almış gibi savunabilirsiniz.