Ameliyatım…!

05.02.2019
22
Ameliyatım…!

Ameliyatım…!

*Selam es selame Hocam yaklaşık 3,5 saattir büyük bir ameliyat geçirdim, yazmamı ister misiniz?
-Yaz. En uygun zamanında yaz ki kardeşlerin yararlansın, örnek edinsinler.
*Şuan yazıyorum canım hocam. Dosyalar bölümünden yazıyorum, buradan yazdıkça göremiyorum çünkü. Yazıp göndereceğim birazdan inşallah. Tahmin edersiniz ki çok çok çok yorgunum kendimi zorluyorum şuan????
*Canım hocam gruptaki yazıyı okuduktan sonra abdestimi alıp yatsı namazıma durdum. Secdeye kapandığımda, (sağ serçe parmağımı da secde ettiriyorum, minik mucizeler paylaştığından beri, elhamdulillah????) omuzlarım dahi secdeye değecek şekilde, yüzümle aynı hizaya getiriliyor. Bütün vücudum titriyor. 
İkinci rekâtı yaparken oturuşta başladı bu kez, anne karnındaki bebek pozısyonu,3 gündür sadece böyle oluyordu. Çenem yutkunduğumuz yere bastırılıyor, çok çok çok güçlü bir şekilde, sonra yavaşça düzeltiliyorum. Oturuş pozisyonuna getiriliyorum. Bu hal 3/5 defa tekrarlandı, bir saat boyunca.
Benim keşiflerim yok, birkaç kez gösterilmeye çalışıldığında ürkmüştüm. Yüzden hazır değilim herhalde.1 saat içerisinde o çenemin güçlü bastırıldığı an’da bir çocuk belirdi hayalimde. Alt üst beyaz giyinmiş, bir erkek çocuğu. Elinde pembe lale var. Arkasında ise binlerce laleler var. Oradan koparmış bana uzatıyordu. Çocuğun yüzü çok güzeldi, nurluydu. Ben ilklerimi yaşadığım için zihnim mi uyduruyor yoksa diye düşündüm. Ama çocuk hep beni izledi ve laleyi uzattı. Bulunduğu yer cennet olmalıydı. Çünkü içimden dedim ki sen kimsin? Ben Hz Hamza’nın oğluyum dedi????Beni izlerken de birisinin bacağına sarılıyordu, bana bakarken. Acı çekiyordum çünkü. Rahatlatıldığımda laleyi uzatıyordu???????????????? Çok güzeldi. Alnında kâkülü vardı, düz saçlıydı. Daha sonra geriye esnetildim. Artık anlıyorum ne zaman ayağa kalkmam gerektiğini.
Ayağa kalktım ve geriye esneme başlatıldı. Bu kez çok seri hareketlerdi. Yüzüm tavana gelecek şekle kadar esnetilip, titreşim yapıyorlardı.5-10 saniye geriye esnetilip sonra hep 1 dakika kadar dinlendirdiler. Yoksa dayanmak zorlaşırdı. Arada hareketler değişti, göbeğim dolaba yapıştırıldı ve geriye esnetildim. Daha sonra bir ileri bir geri olmaya başladı. Sonra yine yüzüm tavana gelecek şekilde olan esnetilme ve titreşim devam etti… Sonra göbek kısmımım yapıştırılması en son ileri geri. Bu arada elbise dolabından destek alıyordum. En son kapılarını tutmuştum güç almak için. Parmaklarımı nazikçe çektiler, tutunmama izin vermediler. Çok değişik bir duygu tabii ki, mükemmel hisler veriyor. Bir saate yakında böyle sürdü.

Artık belim çok acıyordu, dayanamayacaktım, yatağa doğru gitmek istedim, yürüyemedim. O an öyle muhteşem birşey başladı ki ifade etmeye çalışacağım İnşallah, arkadaşlarım için. Birden bire ellerim belime koyduruldu. Soldan sağa, sağdan sola çember çevirirmiş gibi çevirdiler. Elim hep boşluk bölgemi tutuyordu. Öyle bir esnetildim ki sağ kolumla sağ tarafıma doğru esnetildim, neredeyse sol koluma değecekti vücudum. En güzelleri buralardı, nasıl ifade edebilirim ki… Düşünüyorum ama anlatamayacağım hareketler yaptırıldı. Bacaklarım bile esnetildi. Çok güçlüler. Bir O kadar da naziklerdi. Kollarımın hareketleri, belimin sürekli çember çevirir gibi döndürülmesi, hepsi belim için yapıldı diye hissettim. Ameliyat belden yapılıyor ve orada bir sır var, bizlerin bilmediği canım hocam.
Sonra yeniden belim esnetildi. Yüzüm tavana bakıyor bu esnada yine, çok seri idi. Hızlandılar bir bel, bir öne arkaya sallanma, bacaklar, kollar, kaburgalarımın esnetilmesi. Bir ara aynaya baktım da spor salonunda gibi hissetim kendimi. Müthiş dönüşlerin hissini anlatamam sizlere. Hissiz gibi ama kesinlikle meleklerin gücünü hissediyor, vücudumuza yaptırılanları hayretle izliyoruz. Tarif edemediğim dönüşü yaptırırlarken uçacağım sandım. Çok güzel bi duyguydu. 
Ben ne zaman bitecek diye düşünürken yatağa eğdirildim. Dizim yukarı kaldırıldı ve yatağa itildim. Yani dinlenmem içindi, öyle hissettim, çünkü belimi hissedemiyordum artık. Adım dahi atamazdım. Zorla da olsa biraz düzelttim yatış pozisyonumu. Kalkmak istedim, kalkabilecek miyim diye, kalkamadım. Çünkü izin verilmedi. Omuzlarımdan tuttuklarını hissettim, bastırarak kalkmama engel oldular. Kalkamazmışım da aslında, belim gerçekten çok acıyordu. Onun için yatmam gerekiyormuş anladım böylece.
Daha sonra 5-10 dakika böyle yattım, yine kalkmak istedim. Telefonum seccadenin yanında kaldığı için ona ulaşmak istedim. Bir his beni zorluyordu kalkmam için. Bu kez doğruldum ve bastırılmadım, rahattım, fakat yürüyemedim belimden. Neredeyse sürünerek gidecektim, yeter ki telefonuma uzlaşıyım diye düşündüm. Bunlar Rabbimin mucizeleri değil de ne? Normalde hemen uyumam gerekiyor. Sabah 5 ten beri hiç uyumadım… Ve şuan sabah beş olmasına iki saat var. Telefonumu aldım, belimden tutmuşlardı hissediyorum, bundan sonrası özele giriyor…
Minik mucizelerden mesaj gelmişti baktığımda, öyle acı çekmeme rağmen zorla kaldırdı Rabbim hocam. Bir de arkadaş değiliz minik mucizelerle. Filtrelenen mesajlara düşmüş olmasına rağmen gösterdi Rabbimiz ????Siz konuyu bıkıyorsunuz zaten. Ben hangi keramete şaşıracağımı bilemez oldum elhamdulillah. Onunla yazışmaya başlayınca eski halime dönmeye başladım. Yemin ederim asla kalkamazdım yerimden. O kadar acıyordu ki belim. Yukarıda onları çok belirtmedim. Nasıl acıyor, hem de bağıracak takat kalmıyor???? Kendime biraz daha geldiğimde şükür namazı kılacağım, Rabbimin izni ile. Yatsı ve vitirimi kılamadım hocam. Suçlu olur muyum bu durumda? Çok uykum var şuan ve 2 saat sonra teheccüd için kalkarım diye düşünüyorum. Selam es selame can hocam????
12:52
♥️Selam es selame, Goncacan, azizem, cennetle müjdelenen Zülfikar’ım… Maşaallah barikallah, kutlu olsun inşaallah. Bir şeyler eklemenin anlamı yok diye düşünüyorum. Zülfikar kardeşlerimiz her biri kendine göre aydın kişiler oldular. Maşaallah nurlandılar. Onlar yazdıklarından neyi almaları gerekiyorsa alacaklar inşaallah. Önce kutluyorum, rabbimize hamd ediyorum. Sonra da onca yorgunluğuna rağmen kardeşlerinin kazanımlarına hizmet ettiğin için teşekkür ederim. Gözlerinden öpüyor, rabbimin rahman rahiym ellerine emanet ediyorum. Selam es selame
Konuşma Sonu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Gonca dedi ki:

  MaşaAllah barikAllah SubhanAllah ❤️canım hocam benim.Selam Rabbimize selam peygamber efendimize selam 18 bin aleme,selam ümmeti Muhammed’e selam sizin üzerinize ve zülfikar kardeşlerimin üzerine olsun.iyiki kanatlarınızın altına gönderdi beni Rabbim,iyiki rehberimsiniz yol gösterenimsiniz,Can’ımın içinin içi hocam.Selam es selame

 2. Anonim dedi ki:

  Bu ameliyatlar hareketler ne icin? Şifa icinse neden daha kötu oldu beliniz. Anlam veremedim.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   bir sonraki vakitte yaşadıkları ile o zahmetlerin rahmet için olduğu keşfediliyor.sürekli yayınlamıyoruz..ancak inanabileceğiniz kadarını yayınlamaya izin ver.O işlemlerin tamamı kişinin iradesi dışında yaşatılıyor,fark etmiş olmalısınız,insan ve dünya ve halkın bilgileri şu çağda görüldüğünden çok ötelerde..ancak o ilahi kitaba (sırlara)temizlenenler yaklaşıyor.

   selam es selame