Uzun zamandır dua edemiyorum

06.07.2020
100
Uzun zamandır dua edemiyorum

Uzun zamandır dua edemiyorum

İyi geceler sizi uzun zamandır takip ediyorum. Sayfanızı da düzenli okuyorum. Ben namazları mi düzenli kılamıyorum…3 çocuk annesiyim. Çocuklarıma karşı çok asabiyim. Hatta bu asabiyetten ötürü uzun zamandır onları sevip sarılamıyorum. Onları bazen düşman gibi görüyorum… ALLAH beni affetsin. Vicdan azabı duyuyorum… Ama kendim ve çocuklarım için bir adım atamıyorum. Yaşadığım çok fazla olumsuzluklar oldu. Lütfen bana yardımcı olun. Uzun zamandır dua da edemiyorum… Bu demektir ki çok kötüyüm. Rabbim beni istemiyor diyorum. .Ama gün içinde hep bu halimi, nasıl başedebilirimi düşünüyorum…
 
-Selam es selame Esencan, zamanımızda milyonlar senin gibi. Tarihte görülmemiş derecede iblis ve askerleri insanları ele geçirmiş, milyonlarca yakın arkadaş, akraba birbirlerine büyü, sihir yapmış, zehirlemiştir. Kadın kocasına, kocası karısına bile, beni daha çok sevsin veya ayrılsın da daha güzelini, yakışıklısını alayım diye büyülemişler. Zehirlemişler. Milyarlarca kadın süflilerle cinsel ilişki içinde. Kimi farkında, kimi değil. Ama Euzü besmelesiz cima edildiğinden, eşleri ile birlikte her besmelesiz birlikteliğe şeytanlar da ortak oldular. Çocuklar cin gibi. Nasıl eğiteceksin, yarısı cin tohumunu. ELBETTE CİN GİBİ OLACAKLAR. Melek gibi olmaları için euzü besmele ile yakınlaşmak gerekiyordu. Hadi hatırla eşinle kaç birleşimde Euzü besmele çektin de ”hayırlı evlatlar ver, rabbim senin rızan için, emrin olduğu için sevişiyorum” dedin. ”Bize ait olan nimetten şeytanların her cinsini uzak tut Allah’ım” diyerek başladın, bitirdin.
 Yüz binlerce kadın orgazmı tatmadığını, mutsuz olduğunu, eşiyle sorunlar yaşadığını yazılı kaynaklara aktarmış vaziyette.
Neden insan severek evlendiği eşinden haz almasın, neden dünya hazlarını en derini en zirvesi yaşanmasın da şevişmelerimiz kavga sebebi olsun. Mümin,seven ve sevilen bir kadın sevilmeye doyar mı? Mümin bir erkek neden evde helali, sevgi için muhabbet için beklerken, yolda belde, çalışma ortamlarında, bilgisayarda, TV de sevgi, sevgili arasın ki. Neden göz zinası yapsın veya fırsat bulup fiili haramla vicdanını karartsın. Eğer yarı şeytanlar haline gelmemiş olsa insan, temiz aşklar dururken, haram sevgi için hayatını zindan eder mi?.
 
Bir kadın bir erkeği tatmine yetmez mi? Ki aklı başında mümin bir erkeğin başka kadınlarda gözü olsun. 
Birinde olan her şey diğerinde de yok mu? Neden bir kadın bir başka erkeği düşlesin eşiyle sevişirken,
bebeğine üvey baba kahrı çektirmeyi göze alıp, eşinden boşanmayı düşünsün, veya teşebbüs etsin. Değiştireceği erkekte eşindeki her meziyet ve her nimet yok mu? Bu tolumda olup biten her fuhşiyat, zina, hırsızlık, cinayet, feryat figan, besmelesiz birleşmelerden doğan, yarı şeytan insan nedeniyle değil mi?
 
Allah’a yakın olmayan sence kime yakındır?.
Allah’ın emirlerini çiğneyen kimin güdümündedir?.
Ya yaratana tapınırsın ya iblise. İkinci bir şık yok ki.
İnsan üniversiteler bitirir, onca bilgiyi yüklenir, bunca lüks içinde yaşar da nasıl olur, o akılla beni kim yarattı demez. Anasına babasına bile asi olur. Bebeğin nasıl yapıldığını, nasıl yetiştiğini bilmez mi?
Kendi bebesinin kulu olur da nasıl kendini cıcık etten cıvık boktan büyütüp, elinden tutup yürütüp, öpe koklaya yetiştirip, okutup, adam eden anne babaya asi olur.
Eğer akıldan zırnık nasibi varsa,
nasıl bu kadar zalim ve hain, nankör olur.
 
*Haklısınız.
 
İçinde bulunduğumuz bu cehennemden kurtuluş şansımız yok mu?
Elbette var. Tövbe kapısı kapanmadı, henüz.
Geçmişimizi temizleyip yepyeni bir hayata başlama şansımız var mı?
Elbette var.
Yazılarımızı takip ettiyseniz, aşırıya kaçmadan benzer halleri yaşayanların anlattıklarına şahit olmuş olmalısınız. Uzatmamak adına kısa kesiyorum. Bu konuda binlerce yazımızla onlarca senedir derman aradık. Allah’ın inayeti ile aydınlığa eren kardeşlerimizi, şimdi sana göndereceğim, belki de daha önce okuyup geçtiğin ZİKRE İLK ADIM yazımızla başlattık.
Dilersen sen de başlayabilir, sıcak yuvayı yeniden oluşturur, vicdanını rahatlatır, tertemiz bir hayata kavuşabilirsin.
Bunun için ne yapman gerektiği ayrıntılı olarak o yazıda özetlenmiştir. Önerilenler herkesin yapması gerektiği, yapabileceği şeyler. Gereksiz zaman harcamaktan vazgeçip, seni öyle güzel, o çocukları öyle nur topu yaratana, sana eşini, aşını, arkadaşlarını, dostları veren rabbini hatırlamaktan ve ona sığınmaktan bahsediyoruz.
Çok değil 21 gün sonra işlerin yoluna girmeye başlayacağını, birkaç ay içinde cehennemden çıkıp dünya cennetine dâhil olacağını anlatıyor, yol yöntem öneriyoruz.
Senden önce başaran binlerce kardeşin var.
İşte o yazı.

Zikre ilk adım (ZİKİR ve ADABI)

 
*ALLAH Razi olsun. Okumuştum fakat şimdi daha dikkat ederek okuyacağım. .Bir de ben bu sağ devrini bir türlü idrak edemiyorum… Okuyorum bir türlü anlamıyorum…
 
*O ilkokul çocuklarının bile anlayacağı sadelikte yazılan yazıyı anlamıyorum dersen, kendini sorgulamalısın. Neyi ne kadar anlıyorsun. Acaba bu kadar anlayışsız iken dilini ne kadar tutuyorsun. En akıllı benim diyerek akşama kadar hangi akılları beğenmiyorsun, eleştiriyorsun bir düşün.
Kendin gitmişsin mezara, pazara gidenleri eleştirmekle, dedi kodu ile meşgulsün. Falan aktrist ne giymiş, şu dizideki oğlan kızı nasıl da o kader sevmişken, öldürmüşle ilgileniyorsun.
 
26995 kişi okumuş, 150 den faza yorum almış bir yazıdır. Başka sitelerde ne kadar okundu araştırmadım, sayısını da bilmiyorum. Belki elli bin belki yüz bin kişi okudu. Binlercesi uyguladı, kendini ve yuvasını kurtardı. İçlerinde devamla velayet makamına çıkan yüzlercesi var. Şimdi kalan Müslümanları da kurtar Allah’ım diye seccadelerde gözyaşı döküyorlar.
Okursun okursun idrak ettirmezler. Süfliler dikkatini dağıtırlar. Güvendiğin bir arkadaşınla birlikte oku.
Zor bir iş değil. Sol elinle bir direğe tutunsan ve ileri doğru yürüsen ne olur. Kendi etrafında dönmüş olmaz mısın. sen hiç pergel kullanmadım mı? Pergelin sivri ucu sol ayağın sabitledin ve sağ ayağını ileri doğru sürüdün ne olur. Sağ ayağın kalem, sol ayağın sabit duran çivi gibi sivri uç.
 
Evet. Tamam, İNŞALLAH doğru uygulayabilirim.
Çok özür dilerim sol ayağımı hareket ettirmeden sağa doğru mu dönücem.
 
Yeniden oku. Bir kere, bir kere daha oku.
Şimdi oku, birkaç saat sonra gel bir kere daha oku. Okuduklarını bulaşık yıkarken tefekkür et.
Bırak Ayşe Fatma ne giymiş, bugün hangi vitrini gezmiş, kimin kızı kimin oğlunu yoldan çıkarmışı.
Şeytan seni yoldan çıkarmış, cehenneme sürüklüyor, sen başkaları benden daha beter diye seviniyor, yargılıyorsun. Kimin ayıbı kendine yetmemiş te seninki sana yetmedi. Başkaları ile meşgul oluyorsun. Başkalarına rujlayarak teşhir ettiğin dudaklar eşine,helaline zehir kusuyorsa, giydiğin elbiseyi başka gözler için giydiysen, dekoltelerle haram gözlere en mahrem yerlerini sergilediysen, sende cazibe mi kaldı ki eşin seni arzulasın, şefkatiyle yakınlaşsın,sarsın sarmalasın bağrına bassın.
Hangi gün eşine ne kadar acıdın.
Dışarısı savaş alanı. Ekmek aslanın midesinde.
Büyük şehirlerde mesai 12 saat. Dört saat duraklarda trafikte, cehennemde geçiyor. Ve her yakınından geçen şeytan sanki. Selam yok… Güler yüz yok. Bol bol et var. Yarı çıplak insan eti. Göğüsler çatalına kadar açık, bazen şeffaf giysiler altından fırlayıp uçları, göz delecek,karşısındakinin içine girecek.
Baldır bacak hem çıplak hem neredeyse dokunacak. Ve parfüm, parfüm, parfüm, bin bir çeşidi, bedenler zaman içinde intibak etmemiş olsa sürekli kusturacak.
Nereye baksan haram, nereye baksan tehdit, tehlike.
Eşin otobüse, minibüse bindi diyelim, bir edepsiz kadın eşin yanından geçerken, beni neden taciz ediyorsun lan terbiyesiz i…e evladı dese eşin sekiz yıl içeri gidecek.
Yasalar bile şeytani
 
O erkek sana gelinceye, yuvasına dönünceye kadar kaç kadın tarafından sömürüldü dersin…. eril enerjisi uzaktan kumanda ile emildi. Erkek kadının dişil enerjisine açken, ararken, her yeri işgal etmiş kadın canavarlarca yara bere içinde dönmedi mi eve.
Hele ki bir de senin suratın ekşi ise, adam nasıl yatak düşünsün, eşim beni özlemiştir desin.
Çok yazılacak şey var.
Bu arada erkeler için, yazdığım her şeyi çevir, tersinden oku. Çalışan kadın açısından bak. Eve dönünceye kadar kaç zâni göz o kadında tatmin aradı. Kaç kişi bindir bahane ile dokundu,sürtündü, işve etti, göz attı, seksi baktı.O kadın nasıl erkeğini özlesin.
Dünya bir cehennem. Ateşi, dumanını göstermeden yakıyor kavuruyor, vadiden vadiye, dağdan dağa savuruyor. Nasıl bir olsun, beraber olsun eller, gönüller cancazım.
Nasıl mutlu yuva kurulsun. Şimdilik bu kadarla yetinmek lazım.
Haydi, Euzü besmele ile rabbine sığınarak oku o yazıyı. Selam es selame
Esen… Tarafından 02:13 itibariyle görüldü.

(Allah aşkıyla dolan kalp huzurunda feraha erer.  Kalp Allah aşkıyla coşar ruhu mest olur..                                                                  Beşeri aşklar ilahi aşklara geçiş kapısıdır çok kez.. Kim ki aşka duçar olur, hataları örterek mest olur.)

Allah’ın selam ve rahmeti üzerinize olsun. Son eklediğiniz yazıyı az önce okudum, dua edemiyorum diyen bayan. Kendisiyle hesaplaşma halinde… Çocuklarına öfkesini yazmışa sözüm; yetim başı okşasın, hastaların, yetimlerin, hatta ağzı temiz sabilerin duasını alsın. O zaman kalbi yumuşar, şefkat merhameti artar. Kişi iyiliklere yöneldikçe inşallah Allah etrafını güzelliklerle donatır. Hemcinslerimin en büyük hatası, ev işine, dizilere dalıp, yuvasıyla ilgilerini azaltmalarıdır. Yorulduğu, ter kokan üstleriyle eşlerinin yanındalar, dışarı giderken tertemizler. İçeride de dikkat etsinler, eşlerine karşı anlayışlı davransınlar. Kendilerine baktıkça, dışarda değil evde huzura koşar eşler. Bu erkekler içinde geçerli. Eşi yuvada namusuyla sadakatle fedakârlık edip beklerken, dışarda mazlum, şık görünüp, evde hoyrat olursa ne eş ne de çocuklar onu istemezler. O ev huzurlu bir cennet değil cehenneme döner. İki dünyasını cennet etmek elindedir, kadının da erkeğin de. Az hoş görü, az fedakârlık işi halleder… Her şeyin bedeli var. İyilikte, hak yolda ilerlemek için eşler yarışmalı bence. Kırmamak için size özelden yazdım. O hanıma da dua ettim. Allah yardımcısı olsun. Allah zikrin tadını versin ona, tövbelerle açılır kapılar, değil mi büyüğüm. Selam ve dua ile. Bacınız AZİZE.

-Selam es selame, azizem allah izin verirse tespitlerinizi o yazının altına ekleyeceğim. Alan alır inşaallah. Çok teşekkür ederim. Selam es selame

*Aleyküm selam değerli büyüğüm, 
Seher vaktine yakın çok tuhaf rüya gördüm. Kuran ı Kerim sayfalarını parçalamışlar, yol kıyısına atmışlardı. Ağlayarak topladım.  Toprak içindeydiler; elimde tutarken bir anda Kitap haline geldiğini gördüm. Öyle sevindim ki. Kaya üzerine bayrağımız serilmiş, üzerinden duru su akıyordu. Bayrağımızın boyu devamlı uzuyordu. Elimde Kuran, diğer yanda dereden daima buz gibi serin akan duru su… Diğer yana baktım gördüm parçalayanı. İnsandı ama gözleri şeytandı. Onun yere attıklarını topladım, elimde Kuran kitabımızı dağılmamış görünce; ‘’git nereden geldin, işimi bozuyorsun’’ diye haykırdı. Anında onun gibi olan binlercesini gördüm.  Hepsi muzurluk ediyorlardı. İnsanlara dost sevecen görünen, şeytani insanlardı. Allah a duaya başladım; ‘’medet Ya Rabbim!’’ diyordum. Saldıramadılar, ışık çemberi içindeydim, yaklaşan ateş çemberine atılıyordu. Yalnızdım ama o şeytanlardan güçlüydüm, korkmuyordum. ‘’Allah inanan kullarıyla’’ diyordum. Matbaadan yeni çıkmış gibi gördüklerinde Kuranı Kerimi. ‘’Sen, senin gibiler düzeltiyor, yaklaşamıyoruz…Kandırdıklarımız, emrimizdekiler çok’’ diye gülüyordular. ‘’Allah’ım sen inan kullarını artır, koru’’ derken uyandım. Hayır, gizlidir inşaallah rüyamda. Allah a emanet olun Selam ve dua ile. Bacınız AZİZE

-Maşaallah barikallah ne güzel bir haber verdin azizem. Rabbim halimizi senin rüyan ile bildirdi inşaallah. Türk bayrağı büyüdükçe büyüyecek, üzerinde ve çevresinde serin sular akan cennetler oluştu elhamdülillah, oluşacak. Henüz o şeytanların kazandığı insanlar çok olsa da dua erleri de çok artık. Onların bin yıldır yırttıkları kuranları toplayan senin gibi azizeler, azizler öyle çoğaldı ki kitap yeni matbaadan çıkmış, efendimiz yeniden hatim edip piyasaya sürmüş de herkese bedava dağıtmış gibi tazelenecek Allah’ın mesajı da nur vaadedildiği üzere tamamlanacak. Zaman bize göre Mehdiyet çağıdır, inşaallah. En doğrusunu allah bilir. Selam ve dualarımla, yeniden rabbimize hamd ediyor, sana da teşekkürlerimi sunuyorum. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. ???????????? dedi ki:

  Selamun aleyküm Ben sürekli araştırdım. Kendimi daha iyi hayırlı, yararlı bir insan olmaya gayret için ne yapmalıyım diye…. Astroloji haritama bakan bi hanım harita yıldızlarıma göre bana esmalar verdi el Kaviyy117 el Kebir 232 el Kuddus170
  el Melik90 el Vali47 el Muteali 551
  21 gün oku dedi. Tabi Celal Cemal Kemal sıfatlarına dikkat eden ve buna göre dua tavsiye eden bi hanım efendi idi.
  Bu 21 gün bittikten sonra tekrar üç kere yirmibir günlük esmalar verdi. Ben okudukça işlerim daha iyi oldu gerçekten iyi geldi hayatıma olumlu etkileri çok oldu doğru söylemek gerekirse… Sonra bazı problemlerden dolayı ara vermek zorunda kaldım. aradan 8 ay geçti bu sefer korku başladı bende bu sefer de korku için farklı dualar yine 21 günlük verdi başladım ilk 21 gündeyim.
  Fakat ismin de etkisi olduğunu değerli bir hocanın yazısında okudum aslında isim soyisim de etkili imiş böyle bir ilim de varmış.
  Ben hayatım boyunca ders okul dershane sınav mülakat kurs girmediğim mücadele etmediğim hiç bi şey kalmadı. İstediğim tek şey helal yoldan para kazanmak ve hayırlı bir yuva evlilik ama elimi neye atsam kuruyo hiç bi şey yapmak istemiyorum. çok çaresizim o kadar çalışıp didinmeme rağmen bir iş bile bulamıyorum bulduğum işte de maaşımı alamıyorum ya da işten çıkarılıyorum. Danışmanlık almak istiyorum. kişinin isminin kaderine etkisini de çok merak ediyorum bu konu da bilginiz varsa beni bilgilendirir misz?

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   Selam es selame isimsiz kardeşim.hatta cinsiyetini bile belli etmeden isim ve soy isimden anlam çıkarmamızı dileyen azizim.
   İnsan bu aleme kendini aramaya,yani rabbini bilmeye gelmiş.
   Nefisini bilen rabbini bilir buyurmuş efendimiz.Kuran kişiye kendini anlatır..Kişi kendini satıyle ve sıfatıyle birlikte ancak anlayacağı için kuran hen nefileri hem alemlleri yaratanın dilinden anlatır.Resulünü ve indirdiği kitabı kullarına merhametinden dolayı bildiren rabbimize hamdolsun..Allah kuluna diğer kulları ve sıfatları ile imdad edip lutfettiğinden adımızı koyan da dolaylı gibi görünse de aslında direkt rabbimizdir.elbette adımız bizm kimliğimizi yansıtır..sıfatlarımıza göre isimleniiriz.soy adımızın hatta soyumuzun genlerinin de biri biz yapan etkileri de var.ancak hiçbirşey teak başına bizi biz yapan ögeler değildir.Herşeyden birşeyler alırız bir küll kişilik oluştururuz.esmaların zahire yansıyan hayaliyiz ancak geçek sanılan hayalleriz.Kendimizi gerçekmişiz gibi algılamamız istenmiş yaratanımız tarafından.Durmadan değişen şenlerimiz nedeniyle coşkun akan ırmaklar gibiyiz ki hiç bir ırmak kendini tam idrak edemez.çok ileri gitse irak edilemeyeceğini idrak edebilri.
   Madem ki yaşamaya devam ediyorsun rızıklanıyorsun..Hiç telaşlanmaya gerek yok,nasıl vakti geldi diye ana rahmine düştün bu günlere geldin ,geleceğe de seni bu günlere getiren götürecek,varsa kaderinde ev bark edinmek eş dost ve çor çocuk sahibi olmak ille de olacaktır.Yoksa senin debelenmen ,oluşturmak için kendini yerden yere vurman sonuç getirmeyecek.Namazlarını kıl,yaratanına duadan kalma ..Ancak ettiğin dualardan zikirlerden sonra tevekkül ile gelişmeleri bekleyecek kadar sabrı da öğren.her gün yepyeni bir gündür.yeniden hayata gelmiş gibi yeni günün getirdiklerini kabullen. İtiraz ettiğinde canın yanar,rahmet yağıyorsa ne güzel de..güneş varsa selamla.Kim karşına geldiyse eğitmenin gibi bil..ne verecek diye özenle dinle düşün. ve bir isteyen olursa istediğini elden geldiğince yerine getir.acıkmadan yem,susamadan içme,yorulmadan dinlenme.ZİKRE İLK ADIM yazımıza bir göz at istersen.Umarım aradıklarından bazıları oradadır.selam es selame

 2. ???????????? dedi ki:

  Bu güzel uzun, bilgi dolu yazı için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Muazzam bir yazıydı. Bir kaç kez okudum. Ve bir Kaç defa daha okuyacağım. Haklısınz ismimi vermedim ama siz de izin verirseniz sizinle birebir iletişime geçmek isterim o zmn bilgilerimi verir ve sizin daha değerli bilgilerinizden istifade etmiş olurum. Çünkü sizden kendim ve çevrem için dünya ve ahiret adına çok şey öğreneceğimi düşünüyorum

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   feysten MSN den yaz.selam es selame