Uzaydan Gelen Meyve

24.08.2020
121
Uzaydan Gelen Meyve

Uzaydan Gelen Meyve

*Selam es selame hocam akşamki gördüklerimi yazayım hocam. Gökyüzünde bir araçla uçarken araç hızlanınca araçtan ayrılıp ters oranda geri geri uçmaya başladım. Önümde oturan kadını da tuttum, onu da uçurdum. Ama bu olumlu bir şeymiş gülüyordum. Siz de sağ tarafımdaydınız. Size “taa enfüse kadar uçtuk” diyordum. Sizde ‘’hay maşaAllah’’ dediniz hocam. Enfüs kelimesi de yine bilmediğim, belki de ilk kez duyduğum bir kelime.
Hocam tutup uçurduğum diğer kadın, bize çalışmaya gelen kadınlardan bir tanesi. Kaç gündür kendi aralarında yaptıkları sohbetlerine konuşmalarına gıybetlerine şahit olup üzülüyordum. İçten içe dua ettim, hepsine hidayet diledim. Ve ne kadar şanslı olduğumuzu anladım. Herkese nasip olmayan bir yerdeyiz. Rabbimizin rahmetine gark olmuşuz. Fakat sevinemiyorum ben artık insanlar bu durumdayken. Her duamda cümle kullara hidayet dilerken, rabbim Zülfikarlarına rahmet edip hidayet nasip ettiğin gibi diye dua ediyorum.
Hocam ardından başka bir görüntü oluştu, dua ettikçe etrafımdaki beni sarıp sıkıntı veren duvar(mecazi) açılıyordu. Ve diyordum ki ehl-i beytin bütün neferlerini bünyemde barındırıyorum diyordum. Bunu görüntü olarak ta görüyordum. Bir de Zülfikar kılıcı vardı görüntülerin arasında. Ben serbest kalınca ortaya çıkacaktı bendeki bu güzellikler. Allah bilir en doğrusunu selam es selame hocam

*Yeniden Selam es selame can hocam Gönlümün sultanı pirim Sabah yaşananları yazıyorum. Zikirde uçarak yada ışınlanarak uzaya çıkmış geri dönmüştüm. Evimin balkonuna indim, oradan mutfağa geçtim. Komşum mutfağımda musluktan şişesine su dolduruyordu.

*Hocam, ‘’uzaydan bir tane çok özel meyve getirmiştim. Yuvarlak, iri , değişik bir meyve, elma şeklinde ama elma değil, içi pişmişti meyvenin.

*Hocam bin yılda bir gerçekleşen, manevi bir olaymış bu. Uzaydan getirilen bir tek meyve. Komşumu yolcu ederken meyveden bir parça kesip vermek istedim, elimdeki meyvenin ve bu olayın çok özel olduğunu bildiği için kabul etmedi, çekindi.

*Kuşluk vaktinin zikrinde ise beyaz bir atın üstündeydim. Benim maneviyattaki atım bu. Hocam karın bölgemde karpuz kadar büyük beyaz bir nur parlıyordu, daha sonra rengi değişti yeşil nur oldu.

*Bir süre sonra başka bir görüntü oluştu. Peygamber efendimiz as. ve siz vardınız görüntüde, hocammm Efendimiz size müzikli, ritimli sözler söylüyordu. Duyduklarımı hemen not aldım, unutmamak için. Hatırladığım sözler şöyleydi; ‘’dünya bir yana, son gülüm Alim sen bir yana’’ diye keyifle söylüyordu, efendimiz

*Canım hocam şunu da ekleyeyim, hz Ali efendimin alnıma yerleştirdiği şeffaf ve aktif üçüncü gözü sık sık görüyorum. Bazen keşfi izlerken beliriyor, yada günlük durumlarda görüyorum hocam. En emine emanet olun canım hocam.
Selam es selame

-Selam es selame AzizeM Pınarcan. Maşaallah barikallah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn. Razı oluncaya kadar şükür ve hamdolsun Rabb’im. Selam habibin Muhammed e ve ailesine arkadaşlarına cümle mürsellere nebilere velilere ve inananlara olsun. Yaşayan ümmeti Muhammed ile zülfikârlara selam olsun. Teşekkür ederim azizem. Selam es selame.

*Rabbena lekel hamd canım hocam İyi ki varsınız canım hocam biriciksiniz siz selam es selame Pınar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.