UYUTMUYORLAR

14.10.2016
289
UYUTMUYORLAR

UYUTMUYORLAR

human46-1Hocam; Yardım edin ? iki üç gecedir uyutmuyorlar ? süfliler ? uyutmuyorlar, yoruyorlar. Sanırsınız inşaatta çalışmışım.Gece kalkamıyorum. Uyanıyorum ama külçe gibi oluyorum. Her yerimde ağrı şiş ağır külçe gibi. Bu süflilere ölüm yok mu, hesap yok mu ? hocam nefret ediyorum. Sinirden oturup ağlıcam bıktım artık. ? Sabah namazına son Vakte zor kalkıyorum ayağımı sürüyerek. Bu süfliler ne kadar adiler ne kadar zalimler ? Deliricem artık ?
Güya bu gece kalkıp sahur yapcaktık babaannemle,namaz kılcaktım. Sabaha son vakte zor yetiştim. Onların yüzünden hocam. Gece beni mahfediyorlar ?
Rüyamda rahmetli Erbakan hocayı gördüm yine. Konuşma yapıyordu. Mütebessimdi. Sürgün yemiş sanırım bir de. Okula gitmek için tel.den okul programını açıyorum ama giriş yapamıyorum.yasak konmuş.diyorlar ki açığa alındın. Dosyana işlendi. Programlara girmene de yasak kondu diyorlar. Ya nasıl olur diye dosyalarıma bakıyorum bir dosyamda yasak var. Diğerleri temiz. Öğrencilerimi görüyorum üniversiteye başlamışlar harita mühendisliğine kazanmışlar hep. Hayret diyorum benim bütün öğrencilerim harita mühendisi oluyor neden acep çok ilginç diyorum. Öğrenciler ısrarla hocam okula ne zaman geleceksiniz derslere ne zaman gireceksiniz diye soruyorlar. Tebessüm ederek gelicem inşallallah diyorum. Dosyama yasak konma sebebi de benim rahmetli erbakan hocayı sevmemden dolayı imiş. Rahmetli sürgüne gidince bana de onun seveni diye yasak koymuşlar. Açığa almışlar yani.

favicon12:31 Selam es selame , bizim süflilarle, süflilerin de bizimle imtihanımız var..Ademden buyana süren,kıyamete kadar da sürecek olan bir savaştır bu.. Sen manada ilerledikçe imtihanların artacak. Uyanmakta zorlanacaksın… Bakalım azıcık sıkıştırınca nasıl bir tepki vereceksin.. Yolcu yokuş görünce vaz mı geçecek.. İnişler iyiydi de çıkışlar kötü mü.. Yol uzun engeller çok.. Alışmalısın. Biz onlarla bir ömürdür savaşıyoruz… Uykuya yatarken okuduklarına kafirun suresini de ekle ve en az dört defa oku.. İnşaallah rüyaların bir müddet sonunda işine döneceğini anlatıyor. Suçun müslüman olmak.. Bu çağ deccaliyet çağıdır. İnanalar çetin imtihandadır ancak az kaldı,gün doğacak bütün karanlıkları boğacak.. Sabret ve çok çalış. selam es selame”

human46-1Rahmetli Erbakan.ı hep görüyorum sultanım…
Aminn sultanım inşaAllah.
Gerçekten süfliler öyle bir yordu ki artık bunaldım iyice ? tavsiyelerinizi tutayım sultanım.
Ha bi de şunu anlatayım Sultanım.
Duha namazını kılıp dersimi çekerken bir koku yayıldı çok hoştu. Gül değil ama çok içten çok etkileyici we yoğun bir kokuydu. Gözlerim doldu hemen. İçim böyle yumuşayıverdi…
Sabah kalktığımda gerçekten çok kötüydüm sultanım. Kuşluk namazını kılıp Rabbime o süflileri ve onları başıma bela edeni Rabbime şikayet edecektim. Çünkü biyolojik olarak bitiyorum. Ayağa kalkamıyorum.. Elhamdülillah o koku gelince toplandım biraz.
Ne kokusuydu bilemedim.
faviconİşte duan kabul oldu süflileri kovanlar geldiler ve seni şereflendirdiler.. O süflilerin yaptıklarına sabretmeseydin ulvilerin ziyaretinden mahrum kalacaktın… Her şeyin bir bedeli var..selam es selame”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.