Çağ MEHDİYET / DECCALİYET çağıdır

24.12.2016
262
Çağ MEHDİYET / DECCALİYET çağıdır

Çağ MEHDİYET / DECCALİYET çağıdır

—Selam es selame Erhan, maşaallah barikallah…

Almış olduğun mesafeler için diyelim elhamdülillah… Elhamdülillah… Elhamdülillah…

Tarihi bir dönemden geçiyoruz… Öyle bir dönem ki binlerce yıl öncesinden bütün ilahi kitaplarda bahis konusu edilmiş bir dönem(mehdiyet dönemi)dir. Bizler, bu düzenli akan tarih nehrinde, hızla akan zamanı idrak etmek durumundayız… Herkesin karı olmasa da… Zamanın tanığı, küçük küçük figüranları olan bizler de üzerimize düşen rolleri oynuyoruz…

İnşaallah sen imtihanı kazananlardan olacaksın… En az senin yazdıkların kadar yazmam gerekirdi ancak ne ruh halim ne de iç ve dış şartlar buna izin vermiyor. Yeni tespihin; ” Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi lena min emrina raşeda. Ya raşid.” olsun. Rabbim yar ve yardımcın olsun… Selam es selame

*Babam abdestli ve seccadede okunacak bir ayet midir?

—Abdestli olmak şartı ile temiz olan her yerde okuyabilirsin. Selam es selame

*Tamam, babam durumum iyi mi? Sizce gidişatım nedir, pirim olacak mı benden.

Yolum çok biliyorum kalbim o kadar hassaslaştı ki ezan okunurken camide gözyaşı döküyorum, saklıyorum etrafımdan başımı eğip saklanıyorum.

—Maşaallah. Allah için ağlamandan anla gidişatını. Efendimiz cennetlikleri anlatırken Allah için ağlayanları da saymıştır. Rahim sıfatının, cemalullahın tecellisi ilesin. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Mesafe aldıkça şeytanın baskısı da yoğunlaşır. Seni yolundan alıkoymak için olmadık vesveselerle saldırır… Mademki Allah’ı zikirdesin, aydınlıkta veya karanlıkta olmak önemli değildir. Sıkıntılar seni yeni genişliklere hazırlamak üzere gelir. Yol uzun ve tuzaklarla doludur. Azim ve kararlılığın ile cemali zikirler senin önünü sürekli açık tutar. Kendi kararınla birşeyler okumaya kalkışma. Verilenin dışına çıkma. Selam es selame

Döktüğün her gözyaşı cennette başına takılacak olan taç üzerinde bir inci olur inşaallah.

*Pirim selam es selam.

Hızır as kısa boylu, yuvarlak suratlı, saçı sakalı beyaz bir mübarek miydi? Geçen gece rüyamda karların üstünde tezgâh açmış mest satıyordu. Ben geçerken ‘’bir tane sana hediye ediyorum’’ dedi. Siyah ince bir mestti. Kendi ayağındakilere birlikte baktık, sonra ‘’bunlar özel, daha sana olmaz’’ dedi. Kendininki kahverengi, içerisi kürklüydü. Kalbime düştü; ‘’sonradan olabilir mübarek’’ diye.

İki üç gündür de ayağımı üşütmüştüm. İdrar yollarında iltihap oluşmuştu, şükür geçti, iyiyim şu ara. Dünde deniz mi ırmak mı suyun içerisinde yüzdüm. Hiç dışarı çıkmadan, nefesi içerde alıyordum. Düşman askerleri üzerimize havan mermisi atıyordu. Suyun içinden onları seyrediyordum. Acaba görürler mi beni diye düşünüyordum. Ellerinizden öperim, bana dualarınızda yer verim pirim, inşallah geçebileyim şu zor dönemleri.

Bir de son 15 gündür zikir çekerken yâda kuran-ı kerim okurken ağzımın salgısı değişiyor, ekşimtırak, tatlı değil, bir sıvı geliyor hocam ağzımdan. Başlarda acaba yediklerimden mi diye aklıma geliyordu ama öyle olmadığını anladım, başka birşey var. Gül kokusu aldım bir ara, mis gibi, odayı sardı. Bir gün oldu, daha da yakalayamadım o kokuyu pirim.

—Selam es selame; sevgili Erhan. Hızır as dilediği kılığa girer. Sana rüyada Hızır olduğu sezdirildi ise elbette o Hızır as dır. Maşaallah sana mest hediye etmesi hastalığına şifa olmuş.

Okuduğun ayetin kemalde bir ayet olması nedeniyle mayhoş tad alıyorsun. Cemal ayet olduğunda ağız sıvısı tatlı olur. Celal anlamlı bir ayet veya esma gurubu olsaydı ağız tadın acı olurdu yahut ağzın kururdu.

Denizdeki hayat ve savaş işaretleri, hediye edilen mest ve Hızır as. mın ayağındaki mesttin kahverengi olması şu andaki ve gelecekteki savaşlara işarettir. Kahve ve siyah ölüm rengidir. Çağ MEHDİYET / DECCALİYET çağıdır… Müslümanların duaları ve Hz mehdi’nin hizmetleri ile inşaallah GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEKTİR. Efendimizin mehdiyete ve ahir zamana ait hadislerini sayfalarımızda defalarca paylaştık. Okuyarak kendini zenginleştirmelisin. Kısa kesmek zorundayım. Vakit yetmiyor. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.