SIR İÇİNDE SIRLAR var.

30.11.2016
240
SIR İÇİNDE SIRLAR var.

SIR İÇİNDE SIRLAR var.

human46-1Selamün aleyküm Hocam,

Kusura bakmayın sizi aynı sorularla bunaltmak istemiyorum ama

Dünkü yazıdan sonra kafam karıştı. Ben “Subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahul azim, Estağfirullah”ı zikir dışında gece de çekiyordum Hocam. Yani 100–200 tane kadar falan. Bırakayım mı istiğfarı, sadece zikirden önce mi okuyayım?

Hocam ben günlük olarak 200 civarında yukarıdaki şekilde istiğfar ve 300 kadar da salâvat çekiyorum. Bu şekilde devam edeyim mi yoksa istiğfarı bırakıyım mı?

Hocam birde gördüğüm nurlar şekil değiştirdi sanki.

Önceden anlık görünüp kaybolan parlak ışıklar görürdüm. Şimdi ışığı daha zayıf ama kaybolmayan şeyler görüyorum. Küçük olarak başlayıp büyüyorlar, sonra tekrar küçülüp kayboluyorlar. hatta gözümü açıp kapattığımda bile kaybolmadan bekliyorlar. Epey bekliyorlar yani, kaybolmak için.

Bu gece bir rüya gördüm Hocam ama yarısı yine gitti unuttum.

Rüyamda hiç bilmediğim bir bitki var elimde bu erkekler için iyi olur diyorlar. Elime alıp bakıyorum, inceliyorum. Ben bu bitkiyi elimde hareket ettirdikçe arkada bulunan bazı başka bitkiler var onlar da hareket ediyor. Sanki dans ediyorlar gibi.

Mısırlar vardı henüz dalından koparılmamış. Diğerleri neydi hatırlamıyorum.

Hepsi aynı şekilde emir verilmiş gibi önümde hareket ediyorlardı. Akşamüzeri olmuş, ezan okunduğunu duydum, namaz kılayım diye kalktım. Uyandım. Hayır olsun inşaAllah Hocam.

faviconSelam es selame azizem, el azıym esması içinde geçen istiğfarı efendimiz günde yetmiş yahut yüz kere yaptığını belirtiyor. Neden beş yüz bin demiyor… El azıym asması küll tecelli ederse, beşer tahammül edemez. Bu esmanın etkisi dünyayı da etkiler ve güçlüklere neden olur, dedik. Sen de her zikirden önce 11 kere söylesen, yedi vakitte 77 eder.

Efendimizin sayısına ulaşmış olursun. Salâvatı ise dilediğin kadar okuyabilirsin. Salli ve barik duaları olarak okursan daha da makbuldür.

Nurlar konusuna gelince; daha sayısız şekil ve biçimde renkte ve şiddette görmeye devam edeceksin inşaallah. Meleklerin sınıflandırılmasını isteme benden, sonsuzdur.

Zikirlerini ve namazlarını sadakatle sürdürürsen ulaşılacak çok makam var. Buralara yazamayacağımız sır içinde sırlar var. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.