Şeytan karşıma dikildi !

18.09.2018
15
Şeytan karşıma dikildi !

cin ve şeytan

Babacığım kovulmuş şeytandan, RAHMAN rahim Allah’a sığınarak sözlerime başlıyorum.
Bir kardeşim, ismi murat, sizle görüşmüş. Onu süfli ele geçirmiş. Bana yazdı. Messenger üzerinden. O kardeşimizin benimle irtibat kurduğu anda, musallat olan şeytan karşıma dikildi. Kızgın ve öfkeliydi. ’sizin yüzünüzden, yasayacak âdemin oğulları ve kızları kalmadı. Tüm bedenleri terk ediyoruz artık’’ ’’ ilk önce darbeyi Ali hazretleri vurdu, ikincisini sen. Biz âdemin oğullarını ve kızlarını terk ettik, ediyoruz’’ dedi. ‘’Ama o kardeşiniz karakter, kişilik olarak şu andaki haliyle kalırsa, verdiğimiz vesveseler, bizim bedeninden çıkmamızla bitmez, çabalarınız hiç bir anlam ifade etmez’’ dedi.

Yani şeytanın vesveseleriyle, o haram, günah fiiller bir karaktere, ahlaka, kişiliğe dönüşüyor, demek ki. O kardeşimizde yaşadığı halleri bir nevi ahlak, huy, kişilik olmuş, şeytanın fiilleri kendi fiilleri olmuş.

BIRBIR bedenleri terk ediyorlar. Arının kovanından çıkması gibi… Ama şeytani ahlaklarını da doğru ibadet, doğru zikir ve her tür gayretlerle ortadan kaldırmak lazım. Selam ve dua ile.

-Selam es selame aziz kardeşim, imam Muhammed. O kardeşimizle de bizi yeterince yordu, iblis. Ancak Allah’ın izniyle, hep birlikte yaptığımız mücadele sonunda, hem o kardeşimiz hem de kimliğinden haberimiz bile olmayan milyonlar temizlendi Allah’a şükür. Sana da açıkça itiraf ettiği gibi ele geçirdikleri insan bedenlerini terk etmeleri yahut inatlarında direnirlerse telef olmaları geçmişe göre daha çok ve kolay. Biz de sürekli öğreniyoruz. Umarım kardeşlerimiz tez uyanırlar da Allah’a giden yolun çer çöpünü temizlediğimiz ve temizlemeye devam ettiğimiz şu dönemde bile sayısız duraklardan, tuzaklardan oluştuğunu bilerek savaşırlar. Dursuz duraksız bir maraton koşusunda olduklarını bilerek motive olurlar.

Kaldı ki Allah’a ulaşmak yolun sonu değil ki. Belki gerçek başlangıçtır. Allah’a ulaşan Allah’ta yolculuğa başlar. Daha bilgili ve donanımlı olarak nefislerini kurtarmak için verdikleri savaştan daha çetin ve büyüğünü hemcinslerini, millet, ümmet ve insanlığı kurtarmak için verirler. Ben erdim sevgiliye, sıra vuslatın tadını çıkarmak, kendi meraklarımla arzu ve tutkularımla meşgul olmakta derlerse yine tuzağa düşmüş olurlar. Resulullah öyle mi yaptı, keyfinin kahyası mı oldu ki bizler öyle davranmaya hakkımız olduğunu düşünelim, yaşayalım.

O resuller serveri, Resulü Kibriya efendimiz sa. Hemen çevresini uyarmaya başlamadı mı? Duaları ile hemen insanlığın kurtuluşu için ağlamaya başlamadı mı? Ettehiyetü de selamı alır almaz müminlere, ibadillahissalihinlere de o selamdan pay istemedi mi. Bu çağda insanlık bu kadar iblisin elinde oyuncak olmuşken, kimse kendi derdini çözmekle yetinemez. Hemen bir işten yorulunca yeni bir işe girişmek, milletimizi kâfirin sultasından kurtarma savaşına katılmak zorundadır. Mal mülk derdine, nefsinin cinsel dürtüleri ile harem kurma hayallerine sapmaktan şiddetle sakınmak lazımdır. Davut as gibi 99 kadını varken 100. nün derdiyle, aşkıyla zamanını harcamamak lazımdır.

ÇOK ÇALIŞMAMIZ LAZIM aziz kardeşlerimiz, çok. Her uyanan birkaç kişi uyandırmazsa allah diyenlerin canı yanmaya devam edecektir. Uyanalım çalışalım en ileri teknolojileri bir icat edip patentlenelim inşaallah. Hem mana alanında olsun bu keşifler hem fizik dünyada. İnşaallah. Âmin. Selam es selame

*Eûzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh.
*Selamünaleyküm Can pirim, nasılsın inşallah. Seninle yazıştığım günlerde suskun, affedersin mal gibiydim. Daha önce yaşadığım musallatı sana yazdım. Sende fark etmişsindir yazışmamdan. İçimdeki iblisin varlığını, can pirim. Dün beni arayan arkadaşım watsaptaki işten eve gelene kadar vesvese verdi. Namazı Niyazi bırak, dedi. Kafamı hep bu tür düşünce ile meşgul etti, negatif yönde. Önce Rabbime istimdat et dedim. Sonra sen benim mürşidi kâmilimsin, sana arz ettim, arzuhalimi pirim. Ve evet Muhammed kardeşime dert yandım, çünkü onun keşiflerinden dolayı. Pirim Zülfikar kardeşim olduğu için güzel pirim. Bir kusur ettiysem Hakkını helal et can pirim. Canımda canan pirim, bu yol dikenli biliyorum. Bugün biraz daha iyiyim ama dün çok kötü idim, can pirim. Bırak zikiri mikiri, teheccüd’e kalkma, kaza namazı kıl dedi… Bana verdiği akılla bak. Neyse enerjimizi vermeyelim iblise… Tam yolculuk arifesinde çocuklarıma saldırı başladı. Fark ettim, çünkü eşimden uzak duruyorum. Senin için Pirim, açıkça yazıyorum, sana söylediklerini, pirim. Ayetel kürsi zikri beni temizlemiş güya. Ne arınması diyor, bana. Muhammed kardeşimizin yaşadığı keşiflere gelince, Maneviyatı benden yüksek, ondan dikilmiş karşısına iblis.11 ihlasla kılıyorum namazlarımı can pirim.

-Senden gizleniyor, başka, başka yollardan sokuluyordu ama.

*Pes etmek yok. Hasbunallah ve niğmel vekil. Dışarıda mı gizleniyor. Zaten çakralarım uyarı veriyordu benim, pirim. Şu an ameliyat olmuş gibiyim, dinginleştim. Ama Rabbim bilir. Bedenimde mi, değil mi?

-Hayır, değil. Seni terk etti inşaallah… Aksi halde dinginleşemezdin.

*Allah eyvallah. Allah senden razı olsun, duamdasın Pirim. Muhammed kardeşimizden de Allah razı olsun. Ağlıyorum yine bak! Pirim, işteyim, gözyaşım sel oluyor yine.

Geçmiş olsun. Şimdi sıra onun sende alışkanlık haline getirdiği her meniyetten uzak durmak, huyunu değiştirmekte. Çok oruç tut ve nefsine sürekli muhalefet et.

*Eksiğim ne pirim söyle, Allah rızası için. Şehvet mi, ne. ? Haram bir şey mi yapıyorum yoksa. Günahım ne bilmiyorum. Sana da dikildi mi karşına pirim iblis. Bedenden çıktı mı, öldü mü, yanıp. Allah razı olsun. Ne tavsiye edersin manevi, İnşallah uygulayacak. Tekrar teşekkür ederim. Allah razı olsun, senden ve imam Muhammed kardeşimden, can pirim. Dün sirke ile yıkandım, boy abdesti aldım, pirim. Şükür namazı kılacağım bu gece, İnşallah…

Konuşma Sonu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  EY SEVGILI❤ RABBIM CEKDIYINIZ ZEHMETLERIN BEHRESINI GORMEYI TEZLIKLE LUTFU EHSAN ETSIN.DUALARINIZIN TEZ QEBUL OLMA SEVINCINI YASATSIN. CAN HOCAM MUHAMMED KARDESIMIZ KUTUBMU? NURU TEHVID YASAMISMI? COK FARKLIDIR. ONUN KESIFLERINI OXUYANDA DIKEN DIKEN OLURAM. URPERTI OLUR./ RABBIM DAIM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN .AMIN ! SIZI COX SEVIREM❤

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   evet…kutuptur..nuru tevhide ulaştı maşaallah.yazdıkları eşeksiz şüphesiz gerçektir.mane alemlerinde serbest geziyor,bu çağın insanları için bir keremdir.selam es selame

 2. Anonim dedi ki:

  TESEKKUR EDIREM CAVAB UCUN. CAVAP YAZAN ELLERINIZI OPUREM. REBBIM SIZI VE SEVDIKLERINIZI QORUSUN.AMIN! SIZI COX SEVIREM EY SEVGILI EN SEVGILI❤ SELAM ES SELAME

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki: