Razıyım İslamiyet’ten Rabbim Razıyım Resulünden

30.10.2022
387
Razıyım İslamiyet’ten Rabbim Razıyım Resulünden

Razıyım İslamiyet’ten Rabbim Razıyım Resulünden

Rabb’im!

Razıyım Resulünden.

Razıyım İslamiyet’ten.

*Eûzû billahimineşşeyidanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasûluhu. Selam es selame Canım Hocam. Cumamız mübarek olsun. Nur yüzünüzden, nur ellerimizden öpüyorum.
Kısa kısa bilgi vermek istedim. Yeğenimin eşiyle yazışıyorduk. Meditasyon yaptığını, bunun için bazı esmaları zikir edinmesi gerektiğini, okumuş olduğu esmalar doğru mu, zikredebilir miyim diye fikrimi sordu.
Bilgim olmadığını, bana göre en iyi meditasyonun kendi uyguladığım namaz ve zikrin olduğunu bildirdim ve kendi uyguladığım zikir adabından bahsettim.
Yazışırken iradem dışı, benden bahisle, karşımdaki kişiye, ‘’onu sana yem etmeyeceğiz’’ ve buna benzer yazılar yazdırıldı. Anladım ki yazıştığım kişinin bilincini ele geçirip benimle iletişim kurmaya çalışıyorlar. Hemen yazışmayı kestim.
Dün ise eşimin yeğeninin yanına gitmek gerekti; orda hiç rahat değildim. Sol kolum bilekten dirseğime kadar kızarıp kaşınmaya başladı. Öncesinde müşteri saatinde efal için yalnız kalabileceğim bir yere geçtim. Kasığından, öncekinden daha kuvvetli birşeylerin girdiğini ve irademin değiştiğini farkettim. Ve yazışarak konuşmaya başladık.
Size gönderdiğim ilk bölüm, Zühre şerefinde evde yazdırıldı. İrademi ele geçiren varlık sürekli benimle olduğunu hissettirdi. Ve eve gelinceye kadar benimleydi. Kapıdan girdiğimde de ‘’senin için en güvenilir yer evin’’ diyerek dışarıda güvende olmadığım söylendi.
Rabbime dua ettim; ‘’ Sana sığınırım Rabb’im, yârdim et’’ diye. Eve girince hemen namaz kıldım. Zikir çekerken kasığımdan giren şey (nur) daha bir yoğun acıyla girdi. İradem değişti. O giren şeyin bütün vücuduma dağıldığını hissettim. Ellerim açık göğe kaldırıldı, içine enerji yüklendi. Gözlerimde açıkken içine enerji yüklendi, soğuk tu. Ellerimden yayılan enerjiyi görebiliyordum. Florasan ışığı gibiydi. Bu enerji gözlerime, vücuduma sürdürüldü. Kendi kendini tedavi ediyordu. Sadece izliyordum, daha sonrada az sonra şunlar yazdırıldı:
<< *Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasûluhu. Nasılsın?
Şükürdeyim sen kimsin?
*İlmiyle amel edenlerin velisiyim.
Anlamadım. Kim olduğunu söyler misin. Şuan iletişime geçmek istediğinin farkındayım.
*Olmadığın biri gibi görünmek nasıl bir duygu ?
Nasıl olmadığım biri gibi görünmek, ne demek istiyorsun, biraz açar mısınız.
*Ziyaretine gelenin kim olduğunu merak ediyorsun. Sanki o sensin gibi geliyor ya sana, sen sen olmadığını biliyorsun. İçimde biri var ve benimle konuşmak istiyor. Hayret ve şaşkınlıkla takip ediyorsun. Peki kimim ben sence.
Allah’ım ! Sensin. Ben yokum ki sen varsın yalnızca. Kendinden kendine konuşman, sen olduğunu biliyorum. Kalbim sızlıyor şu an. Rabb’im ! seni çok seviyorum. Hem de çok… Bu sevgi seni layıkıyla tanımaya yeter mi bilmiyorum. Senin sevdiğin kullarından olmak, hocama layık olmak, Rasulullah’a layık olmak istiyorum. Kulluğumu layık bir şekilde yaşamak istiyorum. Hatam, kusurum, eksikliklerim var, sen tamamla Rabb’im. Öğret nasıl layık bir kul olunur. Öğret. Razıyım senden, Rabb’im! Razıyım Resulünden. Razıyım İslamiyet’ten. Şükürdeyim peygamber efendimiz Hz Muhammed Mustafa’nın ümmeti olarak dünyaya gelmekten. Rabb’im ! kulun senden razı, sen de razı ol kulundan.
*Kulum!
Gözümün nuru kulum!
Razıyım ki lütfumla şerefleniyorsun.
Farkındasın her şeyin.
Dillendiremiyorsun değil mi?
Bu âlemde benden başka varlık yok ki.
Lakin sıfatlarımı tanıyorsun.
Şu an yakinen kendinden kendine yolculuk yapıyorsun.
İnsan olma yolunda ilerliyorsun.
Tecellilerimi hem yaşıyor hem de hayretle izliyorsun.
Bir filim gibi geliyor, bazen gülüyor, bazen ağlıyorsun.
Gülen de ağlayan da benim
biliyorsun
Allah olduğunu
sükût edip bekliyorsun,
her şey benden bana doğru
İlerliyorsun.
Yolculuğundan karşına çıkacak görüntülerden korkuyorsun.
Senin içinden kimlerin gelip geçtiğini bilmiyorsun.
Her şey Muhammed Mustafa’yla başladı.
Birlikteliğimiz onunla son bulacak.
Merak ta olman hayretimi artırıyor.
Nasıl sen ben olduğumu biliyorsan,
ben de sen olduğumu biliyorum artık.
Biz bütünüz, bölünmez bir parçayız.
İliklerine kadar işledim seni.>>>
*Bu bölüm Zühre de yazıldı canım Hocam. Zikirde, normal zikrimizden sonra Hûû zikri çektirildi. Sonra gözlerime baskıyla ‘’ inna fetahne leke fethen mubîne’’ uzun bir sure bu zikrettirildi. Daha sonra da bu yukarıdakiler yazdırıldı.
Enerji yüklenirken beynimde ve tam sırtımda işlem yapılıyordu.
Bildirmeliyim; benim karbonhidrata alerjin olduğu bildirilmişti, doktor testiyle. Dünde çorba da karbonhidrat vardı. Ondan mı kaynaklandı kolumdaki kızarıklık.  Sabah ta sağ dirseğimin iç kısmı kızardı, bilemedim. Sirkeli suyla okuyup banyo yapsam diye düşündüm. Selam es selame Canım Hocam.
Gözlerime baskı yapılırken gördüğüm göz gibi(nur) şeyi gözlerim açıkken duvarda ve secdede de görüyorum. Gözlerim kapalıyken o nurun içine doğru çekildiğimi hissediyorum. Ruhumun o nurun içine gittiğini hissediyorum. Kur’an ve meale devam ediyorum. Bir de İbrahim Hakkı hazretlerin marifet nağme adlı kitabını okuyorum. Selâm es selâme , bal hocam 
Bir de Hocam, eşim büyük oğluma alkol alıyor. Evde vermiş. ‘’Annen görmesin kızar’’ demiş. İstemiyorum tabi ki. Lakin beni ve söylediklerimi anlayacak durumda değiller. Sessiz kalıyorum. Sadece dua ediyorum. Sessiz kalmam isteniyor. Rabbim en doğrusunu bilendir. Biraz pınarla konuştuk birinden bahsetti yıldıznameye baktığından. Bilemiyorum oğlum için bir an aklımdan geçmedi değil. Kalın, okunmak için gitmez ki. Allah yar ve yardımcımız olsun cümlemizin inşallah. Selâm es selâme 
-Selam es selame AzizeM mâşâAllah, barikallah, keşiflerine, yaşadıklarına. 
Öncelikle rahatsızlığın için geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum  Yazdığın yazıyı ve sana yazdırılanları dikkatli okuduğunda her şey çok açık, yoruma ihtiyaç duymayacak kadar sarih olduğu görülüyor.
Meditasyon yapıyorum diyenlerin İslami inançları yok olmalı. İslam’da namaz zikir oruç vb ibadetler vardır.  Meditasyon islam dışıdır, özellikle hint kökenli batıl dinlerin ritüelleridir. Celâl seni ifsat etmek istemiş.  Yardım almış uzaklaşmışsın.  Yazdıklarını imla kuralları açısından edit ederek sana göndereceğim  Yeniden okuyarak daha iyi anlamaya çalışır, varsa eksiklerin tamamlamak mümkün olur İnşaALLAH.
Okutmakla alkolü terk ettirebileni duymadım,  ilaç tedavisi yapıyorlar.  Onu da hasta kabul ederse yapabilirler, belli oranda sonuç alınıyor. Biliyorsun sanırım, benim evlatlarımda da benzer sorunlarım var ve sonuç alamadım.
*Evet Hocam dönüp dönüp okuyorum. Fark ettim Şükürler olsun, korunuyorum. Pınar’a öyle söylemiş konuştuğu kişi. Benden istenen bu. Onların yaptıklarına takılmadan, yargılamadan dua etmem. Başka da bir şey gelmiyor elimden.
-Çok çok dua et Bu sefer kesinleşti ki evinden başka hiçbir yerde emniyette değilsin Aslında her mümin kişi temiz kalmak istiyorsa mecbur olmadıkça evinden çıkmamalı 
* Evet Hocam. Gitmek zorunda kalıyorum. Gittiğim yerde yalnız olmadığımı fark ediyordum, korunuyorum.
-İbadetler aksamasın inşaallah 
*Uzun süre çıkmıyorum. Ev işi, ibadet derken, kitapta okuyorum. Nasıl oluyorsa bir şekilde dışarıda buluyorum kendimi. Üstelik çıkarken ‘’gitme’’ deniliyor. Eve geldiğimde hemen temizleme işlemi başlıyor.
-Kazanılan mertebelerden düşmemek için gayret etmek, uyanık davranmak, irade sahibi olmak şart.
*Bugün Sabah namazına uyanamadım, zikir çekerken uyuyakalmışım. Bu kesin Hocam. ‘’Ruhaniyetle iletişim halindesin, bunun kesilmemesi gerekiyor’’ deniyor.
-İşte ben de bunu anlatmak istedim.
*Kısa bir ara Kur’an okuyamadığımda yada engellendiğimde hissediyorum ve hemen okumaya başlıyorum.
-Zor zamanlarda olduğumuzu unutmamalıyız 
*Daha fazla çaba, özen göstermem gerektiğini biliyorum. Üzülüyorum. Bir şekilde uzaklaştırılıyorum.
-Deccaliyetin zirve yaptığı zamandayız.
*Bu hatırlatılıyor sürekli. Ve Alperen annemiz hissettiriyor. Onun çabaları, yaşadıkları ve çok zor günlerden geçtiği hatırlatılıyor. Okudukça gayretim artıyor.
-Maşaallah barikallah iletişim diline… Güzel oldu  Kur’an okumanın, ruhani işlemlerin ardından dil gelişti maşaallah, barikallah  Alperenbacım ile olan çabalarımızı yayınlamaktan vazgeçmek zorunda kaldım. İçeriğini çalanlar vardı. Her kelimesi sır dolu o yazı dizisinin tutarı onbinlerce sayfadır.
*Çabalıyorum Hocam. Etrafım malûm. Evimin hali malûm. Lakin bunlar engel olmamalı. İsteyene, çabalayana Rabb’im yardım ediyor. Şahit oldum, çok kez. ‘’Her anını, geceni gündüzünüzü kuranla geçir’’ denmişti. Bu hal çok güzel oluyor.
-Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah  Daha da iyi günler gelecek 
*Farkındayım, engellemeye çalışıyorlar. Rabb’im yardımcımız olsun, cümlemizin. Tutmayayım sazı canım hocam. En güzele emanetsin. Seviyorum sizi Allah için çok
-Teşekkür ederim, Allah razı olsun  Selam es selame 
*Selâm es selame 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.