Rabbimi Görüyorum Kendi Suretimde

10.04.2020
36
Rabbimi Görüyorum Kendi Suretimde

Rabbimi Görüyorum Kendi Suretimde

*Eûzû billâhi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.
Selam es selame hocam, iyesinizdir umarım. Bir şey farkettim uyku ile uyanıklık arası yakaza hali yani, birkaç kez kendime geldim uyandım ve farkettim ki insan ruhu çok güçlü, herşeyi biliyor, gizli saklı yok. Rabbimin herşeyi bilmesi gibi yani. Ama ruh bedene girince bilinç kapanıyor. Herkesi herşeyi çok iyi biliyor tanıyor ruh. Mesela bir defasında Gonca’nın kopeği vardı, öyle biliyordum, kendime geldiğimde. Daha birçok şey fakat sonrasında uyuduğum için unutuluyor tabi. Bugünde yakazadan uyanmıştım hocam birşey öğrendim. Akıl sağlığı yerinde olmayan kişilerden(saf ve temiz oluyorlar ya onlar)dua almamız, dua ettirmemiz gerekiyor. Onların duasının şeksiz kabul olduğunu öğrendim. Selam es selame hocam
-Hocam bir de bugün rüyamda kapıları çalıp insanları imana davet ediyordum. Davet ettiklerim arkama düşüyor yolda yürüyoruz, başka, başka kapılar çalmaya devam ediyordum. Arkama düşenlerden bazılarının kalbi tam mutmain değildi, hissedebiliyordum.
 
*Eûzû billâhi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu.
Selam es selame hocam, hayırlı sabahlar diliyorum. Hocam gözlerim bana ait değil, hep diyorsunuz ya insan dürülü bir evren, gerçekten öyle, nurun ta kendisi. Gözlerimdeki hareket ve nurları başka türlü anlatamıyorum. Hocam bugün sabah zikirde başımın tam tepesine işlem yapıldı. Dört el efaline geçince sol ayak tabanım yandı, sıcak su dökülmüş gibi. Birçok gelişme yaşıyorum uzun zamandan beri kısaca toparlayayım; namazdan sonra dua ederken secde beni mıknatıs gibi çekiyor kendine. Biraz öyle dua ettikten sonra yorulunca sağ tarafıma dönüp seccadeye yatıyorum. Öyle dua ettiriliyorum. Hocam öyle şefkatli ki rabbimin kucağı, anne kucağından bile sıcak. Aşk şarkıları söylüyorum secdede hocam. Delirmiyorum değil mi?
Tut elimden beni çok sev
Kimseye verme
Seveceksen ömürlük sev
Bir günlük sevme
İyi günde kötü günde
Sakla göğsünde
Sen bu kalbe iyi geldin
Benden hiç gitme…
&&&
Batınım sen oldun
Zahirim sensin
Evvelim sen oldun
Ahirim sensin.

Secdeye kalpler çiziyorum. Geçen gün canım rabbim, canım, canım derken belki elli defa canım dedirttirildi. Taaa yürekten ama. Bunları yaşarken rabbimi görüyorum kendi suretimde. Değişik ve çok güzel elbiselerle, yâda lale. Ve papatyalardan tacımda oluyor. Yada papatya tarlasında dolaşıyorum.

Bazen dua ederken değişik efaller yaptırılıyor, yazmıyorum okunabilir olması adına. Kişiye özel efaller olduğunu hissettim. Canım hocam bunlar hatırlayabildiklerim yazmaktan çok o ana odaklanıyorum. Aşkı yaşıyorum fakat yaz derseniz ayrıntılarıyla yazarım. Selam es selame gönlümün sultanı.
-Selam es selame Pınarcan. Maşaallah barikallah. Durmak yok rabbimin kerametlerine devam inşaallah. Sen yaz, inşaallah çok özel olduğuna inanırsam ben o bölümleri çıkararak yayınlarım.

İlim ilimdir ve her keşfedilen ilim insanlığın ortak malıdır. Gerekirse keşfedenin isimi felan olarak kaydedilir, Özelden çıkar nasiplisinin malı olur. Her nefiste rabbimizin olduğuna artık inanıyoruz değil mi. Herşey beşeri aklın keyfine bırakılmamalıdır çünkü kapasitesi herşeyi kabullenmeye yetmez. O yünden zikir çeker kalbi gönlü devreye sokmaya çalışırız. Selam ile gözlerinden öperek rabbime menet ederim. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.