Kalbime giren el

27.10.2016
120
Kalbime giren el

Kalbime giren el

human46-1Hayırlı Sabahlar Hocam,
Nasılsınız?
Hocam dün akşam yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum size. Uyumadan önce gece namazını kıldım, zikrimi çektim, çok uykum gelmişti. Her gün istiğfar ve salâvat çekiyordum belli sayıda. İstiğfarı bitirdim uykum olunca üşendim ve salâvatı çok az çekip yatayım dedim. Salâvat çekmeye başladıktan sonra uykum iyice bastırdı. Aniden bir yerden düşüyormuş gibi sarsıldım, kendime geldim.
Hocam o sırada iki kürek kemiği arasına bir el dokundu sanki ve sırtımın içine girdi o el. Kalbime Efendimiz olduğu geldi ama bilmiyorum başkası da olabilir. O el beni salâvat çektikçe sağa sola sallıyor, ritmik bir şekilde. İrade bende değildi Hocam, başımı da öne eğmişim kaldıramıyorum, salâvatı da bırakamıyorum.
Ve hocam; her salâvat çektiğimde tüm vücuduma sıcak bir dalga yayılıyor, bütün hücrelerim hissediyor sanki. Çok değişik bir haz veriyordu bana… İçimden Efendimize hitaben ‘’yetmez mi’’ diye soruyorum ama bırakmıyor. Bir kaç dakika daha devam etti böyle, sonra o el çekildi. Yavaş yavaş başımı kaldırdım.
Her zaman okuduğumun iki katı kadar salâvat çekmişim.
Hocam burada en garip olan şey hiç korku hissetmemiş olmam. Bittikten sonra da hiç korkmadım. Normal zamanda aklım çıkar böyle durumlarda…

faviconMaşaallah barikallah, ne güzel şeyler yaşamaya başladınız. Ne büyük ikramlara muhatapsınız. İşte doğru zikir budur... Eğer bütün tarikat ehli ve müminler böyle doğru, cemali zikirler çekseydi bu haller mi düşerdik. Rabbimiz bizi kâfire muhtaç mı ederdi. Topraklarımızı sömürmelerine izin mi verirdi. ”Kuranı kerimde bütün ordular Allah’ındır” ayeti vardır, biz kurana sarılsaydık, mahremimize girip zulüm yapabilirler miydi? Azizem.
Sen bu samimiyetle zikirler çektikçe daha çok mucizeler yaşatır mevlamız, inşaallah.
Tebrik ederim. Elbette o el efendimizin eliydi. Mühür alanından girişinden anlamalıydın. Kalbine gelen ‘’o mudur acaba’’ denmesinden bilmeliydin.
Rüyada ve keşifde kalbe gelen yorum kesin doğrudur, bir daha şüphe etme.

Selam es selam e

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.