Gün İçinde Yaptığım İbadetlerimi havada Yapıyorum

SAL 23:44

Gün İçinde Yaptığım İbadetlerimi havada Yapıyorum

 
*Selam es selame Biricik Hocam Kafamı birkaç zamandır meşgul eden dünyalık işler vardı. bugün öğle namazıma başlarken yine aklıma geldiler. tam niyet edeceğim sıra “Lütfen artık şu kafanı boşalt ve Rabbinden başka bir şey getirme aklına” dendi.
 
*Hemen toparlandım, özür diledim ve namaza başladım. Başlar başlamaz, çok sevdiğim bir manzara görüntüsü geldi, derin ve geniş bir vadi. her yer yemyeşil ve çiçek kaplı. bir tarafı da yüksekçe bir tepe. bir an kendimi orada gördüm, ama gökyüzünde, havada namaz kılarken. Seccadem ve hatta üzerimdeki kıyafetlerim bile aynı.
 
*Sanki yeryüzünde gibiyim. hiç sarsılmadan havada sabit duruyorum. Gün içinde ara ara baktım hep oradayım, namaz kılıyorum, dört el efali yapıyorum. Gün içinde yaptığım ibadetlerimi havada yapıyorum.
 
*Uzun oldu özür diliyorum Hocam.  Birde belki hatırlarsınız kanatlarımın çıktığını söylemiştim size. Bu aralar daha net ve daha sık görüyorum. Her birinin uzunluğu neredeyse 10 metre, geçen apartmanımızın bahçesine girerken “Kanatların apartmana sığmıyor, artık evden taşıyor” dendi. O an dudağımın sağ üst kısmı seğirdi, cemalden cesaret diye biliyorum anlamını. Baktım gerçekten apartmanın duvarlarından dışarı taştığını gördüm kanatlarımın. Yanılmaktan ve yanıltmaktan Rabbime sığınırım. O kadar mutlu ve huzurluyum ki. Her şey için sonsuz teşekkürler Canımın Canı Hocam. Cevap yazmayın Hocam, yorulmayın siz. Ellerinizden hürmetle öpüyorum

-Ne mutlu sana, ve ne mutlu bu müjdeyi okuyup iman edene. gözlerinden öpüyorum. 
Değerlendir
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir