Dua müminin silahı (ölmüşlerle görüşüyorum)

Dua müminin silahı (ölmüşlerle görüşüyorum)

human46-1Hocam selamun aleykum.
Ben S.r.y.a (.i.ik’in arkadaşı ) daha önce yaşadıklarımı anlatmıştım size.
Bilmiyorum hatırlıyor musunuz ya da mesajlar duruyor mu? Su an zikrimin 3. evresi ”Allahümme ehated minel envari min külli canibin” zikrimdeyim.
Şu an için uzun zamandır devam eden bir durum yaşıyorum hocam. Ölmüş insanlarla iletişime geçebiliyorum. Daha önce birçok defa arkadaşımla sağlamasını yaptık bu durumun ve emin olduğumuz için yazıyorum size.
Ölen insanların bu dünyadaki bağlantı kurmaya çalıştığı kişilere söylemek istedikleri şeyleri iletiyorum. ‘’Yaşadığım daha derin duygularımı rızanı alamayacaksam Allahım al benden’’ diye dua etmiştim. O güçlerim bitti, ancak bu kaldı. Herkes bilmiyor. İki arkadaşım sadece, birkaç kez iletişime geçtim, yoğun oldu, gece korkutuldum.

İhtiyaç halinde onların benimle iletişime geçeceğini gördüm rüyamda. Şimdi ara ara bir şeyler oluyor. Nasıl bir yol izleyim sizce, tamamen bitireyim mi, bu durumu. Aklım karıştı. Sonuç olarak namazımı kılıp rabbimin rızasını almak niyetindeyim. Ben de herkes gibi hata yapmak istemiyorum. Yol gösterirseniz çok mutlu olurum

faviconSelam es selame;
Ne güzel bir yetenek yahut kerem, inayet, ilim… Bu yeteneğinin daha da gelişmesini istemelisin. Ancak söyledikleri gibi sen değil, seninle irtibata geçilmesiyle hizmet etmelisin. Nefsini bu işe asla karıştırmamalı, sana ‘’şu haberi şuna ulaştır,’’ denilmedikçe kimselere bu yeteneğini belli etmemelisin. O yetenek sende daha da gelişir inşaallah da ihtimal insanlığa şu anda tahmin edemeyeceğin şekilde hizmet edersin. Rabbimizin uyarılarını bu âleme taşımış olursun…
O gelişmenin bir gereklilikle rabbimizden bir görev olduğunu düşün. Sadece bu sırrı avam insanlara açma. Haset ederler, rahatsız olursun… Elbette zikirlerini devam ettireceğiz. Kim bilir rabbimiz daha neler neler ihsan edecek, inşaallah. Dikkatini sürekli kendini geliştirmeye vermeli, sana verdiğimiz zikirleri hakkını vererek, tam tecelli ettirmek için düzenli bir gayrette olmalısın.
Milletimize, güvenlik güçlerimize, devleti yönetenlere, cümle ümmeti Muhammed’e hayır dualar yapmalısın. İnşaallah o dualara bu ihtiyarı da katmalısın. Sen bizim dualarımızdasın.

Yakınlarında talipliler çıkarsa hemen sayfamıza yönlendirerek ön bilgi sahibi yapmalı sonra da sen, ilk çektiğin zikirden başlayarak o şahsa, eğer zikre başlamaya heves ederse, vererek rehberlik etmelisin. Artık elim sende oyununu başlatmalıyız. Giderek çoğalan kardeşlerimize tek başıma yetişmem zorlaşıyor. Metot belli, disiplini yaşadın ve sonuçlarını daha ikinci üçüncü zikrinde gördün. Öyleyse sen de bir öğretici-rehber olmayı hak ettin.
Rabbim yar ve yardımcın olsun. Çok dua erine ihtiyacımız var. Kâfir islamı dünya yüzünden silmeye kastetmişken biz nasıl duasız kalırız.
DUA MÜMİNİN SİLAHI değil mi. onların topları tüfekleri varsa bizim de kuranı kerimimiz, Allah’ımız var. ‘’Dua edin kabul edeyim’’ ‘’ Dualarınız olmasa ne işe yaradınız’’ buyuran rabbimizden güzellikleri istememek ahmaklık değil de nedir. Her mümin az yahut çok zikir ehli olmalı. Kuranı kerimi dikkatli okuyan bunu çok iyi anlar. Ateş alır gibi beş vakit namaz kılmakla müslüman olunur, mümin olunamaz.
Şeytan sıkı çalışırken müminlerin atıl davranması zulümdür. Selam es selame

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir