Adın nedir dedi ”yunus” dedim

15.04.2020
67
Adın nedir dedi ”yunus” dedim

Adın nedir dedi ”yunus” dedim

Euzü Billahimineşşeytanirraciym Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resuluhu.

Pirim selam es selam… Harakani türbesinde isim koymuştu sarıklı bir zat hatırlarsanız, yaklaşık 1,5 aydır gidemiyorum o camiye geçtiğimiz cuma denk geldi cuma namazını orada kıldım. Namaz zikir bitti, türbeye duaya giderken aynı zat birden yanıma geldi cami, türbe önü ana baba günü. Adın nedir dedi ”yunus” dedim güldü aferin ismini bırakmamışsın dedi. Pirim beni tanıması mümkün değil o kalabalıkta ben artık o kadar eminimki sizindi dediğiniz gibi bizi bilen bilir, bilmeyen ne bilsin.

Sizi meşgul etmemek için yarım gördüklerimi yazmadım çok yoruluyorum, yâda hatırlanması istenmiyor diye düşünüyorum. Sağ taraftan zikir esnasında annemle ilgili bireyler söylendi, geçen gece kabinin örtüsünü değiştiriyorduk, zikirde seccadede biberon gördüm havada asılı, öncesinde yük trenindeyim kapısı yarım açık dışardan köpek koşuyor havlayarak bunlar seccadede gördüklerim pirim ellerinizden öperim. Dualarınızda yer almak ümidiyle. Sizi çok ama çok seviyorum .rabbim izin verirse kabzede buluşuruz sizinle pirim. En büyük hayalim, sırtımda taşıyacağım sizi yorulursanız tavafta. Nur dağının tepesinde hayal ediyorum bizleri Zülfikarları. Rabbim ebeden razı olsun sizden ömrümün kalanına anlam kattınız çok şükür rabbime. Hesap günü boynumu büker çabaladım ya rabbim elimden geleni yaptım derim. Çekme elini eteğini babam bizlerden. Selam es selam.

-Selam es selame. Hayırlı akşamlar azizim. Allah keşiflerini hayırlara getirsin. Niyetlerin de hayırlı ise gerçeğe dönüşsün inşaAllah. Ya nasip diyelim. Gelecek ne getirir bilinmez ama umutlarımızda benzerlikler var. Hayırlısı olsun. Önemli olan rıza kapısında kalabilmektir. Selam ve bereket seninle ve cümle kardeşlerimizle yakınlarımızla komşularımızla olsun ümmetin cümlesi ile birlikte. Selam es selame

*Selam es selam. Pirim gözbebeğim. Kardeşlerimin gelişmelerini okudukça yazılarınızda kendimden daha çok seviniyorum. Rabbim ebeden razı olsun sizden sayenizde hayatımızın bir anlamı oldu…

Pirim dün gece namazını kılıp uzandım yatağa sırt üstü, başım yastığa değdi değmedi belimin yan boşluklarından 2 el beni yukarıya doğru kaldırdı yatağa paralel yükseldim. Her hâlde tavana yakın bi mesafede durdum. Eller bel boşluğumu sıktı iyice, elimle belimi sıkan ele dokunmak istedim elini çekti müsaade etmedi dokunmama. Tam karşımda örgü takkeli bir zat, kevser suresi ve 128.ayet ne güzeldir ne hikmetlidir dedi, kayboldu. Zikrim suphanallah, sultan Allah, maşallah çekiyorum. Saydım bugün 44. Gün olmuş.

1) ya latıfün

2) rabbi zidni

3) Esselamu aleyke

4) allahümme ehated

5) Rabbena atina min ledünke

6) Selamun kavlem mir

7) ya vasiel mülkü lima

8) allahu veliyüllezine

9) şems suresi

10) Rabbeneftah beynena ve beyne

11) inan atayna kel kevser

12) allahummecal fi kalbi nuran ve fi basari nuran.

13) vec al lena min ledünke veliyyen.

14) e leysallâhu bi kâfin abdehu…

15) gale rabbi edhilni

16) suphanAllah, sultanAllah, maaşallah.

Pirim bir de tesadüf mü diye takip ettim, son bir haftadır tanıdığım insanlar bana dertlerini anlatıyorlar, rüyamda görüşüyoruz. Rabbim hayırlara getirir inşallah. Nur ellerinizden, nur yüzünüzden öperim doyasıya, emirlerinizi beklerim. <Rabbenâ vec’alnâ muslimeyni leke vemin żurriyyetinâ ummeten muslimeten leke veerinâ menâsikenâ vetub ‘aleynâ(s) inneke ente-ttevvâbu-rrahîm(u)…> “Rabbimiz, bizi yalnız Sana teslim olmuş kullar eyle. Neslimizden de Sana teslim olan bir ümmet yarat. İbadetlerimizin yolunu bize göster, tövbelerimizi kabul et. Çünkü Sen tövbeleri çok kabul edersin ve çok merhametlisin. 128 bakara. Erhan tarafından 19:21 itibariyle görüldü.

-Selam es selame azizim sana yeni zikrin verilmiş maşaallah. Bu ayeti zikri ediniyorsunuz Allah’ın izniyle. Maşaallah barikallah… Rabbim yar ve yardımcınız olsun. İzzetini şerefini makam ve mertebeni artırsın, nuru tevhit ile şereflendirsin inşaallah. Seni seviyorum. Dualarımdasınız, dualarınızdan mahrum etmeyin bizi. Selam es selame

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Hocam selamün aleyküm, ya latifun.. zikrine başladım ve rüyalar gördüm değişik. Faceden yazdım size ama iletilmiyor bakabilir misiniz, gününüz güzel olsun.