Ölmüştüm sanki

16.01.2019
7
Ölmüştüm sanki

Ölmüştüm sanki

*Hocam Allahu teâlânın ilk tecellisi var ya, o mücevher, hakikati Muhammedî, evvelinde zümrüt yeşili idi, sonra o mücevher yeşiline dönüştü, sonra eridi kırmızı beyaz bir mücevher oldu, kolye olarak taktılar o’nu boynuma.

Boğaz boşluğumun altına gerdanıma, altın kalın bir zincir ile taktılar. Diyorum ki işte bu hakikati Muhammed’dir. Sizin yazınızı okudum, anladım, uyguladım ve dün bu keşfi yaşadım. Yatarken solumdan sağıma döndüm. Uykumda da aynen ‘’la ilahe illallah muhammeden, resulullah’’ diyerek döner buldum kendimi.

-Hangi yazıyı uyguladığınızı yazarsanız, okurlarımız daha kolay bulurlar.

*Sizin bana gönderdiğiniz ‘’zikir ve adabı’’ yazısı hocam. Ya latifun ya latıf… Zikrini yaptım evvela… Ya latifun zikri ile birlikte dünden bu güne iki kere sağ devrini de yapmıştım. Sizden önce de gece namazı ve kuşluk namazlarımı kılıyordum. Tespih, abdest ve tövbe namazlarımı da kılıyordum, nefsime pay yok, Allah’ın izni, lütfu, keremi ile yapıyordum, sevgili hocam.

*Esselamu aleykûm Hu hocam, can hocam, gül hocam. İyisiniz, afiyettesiniz inşallah. Allah’ım sıhhatinize sıhhat, dünya ve ahirette afiyetinize afiyet katsın, arttırsın inşallah. Allah’ım gönlümüzün muradını nasip etsin, hayırlı eylesin inşallah. Dualarınıza icabet buyursun. Ben dün bir kesif yaşadım, sizden aldığım güven ile… Benden başkasıyla paylaşma dediğiniz için size yazmak şart oldu.

*Can hocam; dün teheccüd namazımı kılarken bir ağlama geldi ki hıçkıra hıçkıra ağladım… Yani böyle, uzun zamandır kavuşamadığınız, her gün hayali ile yaşadığınız gelmiş te ona kavuşmuş gibi… Bir his, bir vuslat duygusu ki sormayın, çünkü tarifi yok. Ağlaya, ağlaya namazımı icra eyledim. Sonra ayağa kalktım, sanki idamda boyundan asılır ya ipe mahkûm, o pozisyonda kafam sağ yanıma düştü, ayaklarım yerden kesildi ve dondum, bedenim hareketsizdi. Katalepsi durumu yaşadım. Görünmeyen bir urganla idam edilmiş, ölmüştüm sanki. Karşımda sudan bir vücut belirdi, saydam şeffaf, karşımda duruyordu. Dilimden istemsiz iradesiz bir dua döküldü, sanki Rabbim karşımdaydı. Bana dua et emri vermişti… Öyle dua ettim ki fırsatı kaçırmadım desem hakk olur. Bütün kardeşlerimin selameti için, vatan millet için, mümin ve mümine kardeşlerim için doyasıya hayır dualar ettim, inşaallah.                        

Sonra serbest kaldım. Ve siz bir damla nur olarak, ben bir damla nur olarak elimden tuttunuz, beni bir yere götürdünüz. Bir okyanus ki ucu bucağı yok. Öyle berrak ki tanımlanmaz, ne soğuk ne sıcak. Bu gördüklerim rüya değildi, namaz kılarken yasadım. Namazda siz de benimleydiniz.

Rüyamda ise göğsüm yarılarak ameliyat edildiğimi gördüm. Y şeklin de yarılmıştı, sol tarafım boydan boya dikiş izi idi… Nasihatlerinizi ve değerlendirmenizi talep ve niyaz ederim. Allah’tan sizlere güç ve kuvvet nasip etmesini dilerim, gül hocam. Hayırlı ve afiyetle günler inşallah… Selam es selame. Ümran… Tarafından 11:37 itibariyle görüldü.

-Maşaallah barikallah, keşiflerin mübarektir, kutsidir, pek izzetli şereflidir inşAllah. İzah edecek ne kalmış ki Ümrancan… Her şey o kadar ayan beyan, apaçık, sarih maşaallah…Bu halleri sana bana yaşatan, bu tür keşifleri halkımızla paylaşmamıza izin veren rabbimize hamdolsun, razı olacağı saylarla şükürler olsun.

Karanlığın en koyu olduğu bu zamanda müminlerine bu tür kerametlerle destek veren, umut aşılayan, zikir ve dualarımız için teşvik eden rabbimiz, ekber ve subhanallah’dır, el Kuddus ’tür, el Tahir’dir, hayyul kayyumdur, en  güzel isimler onundur, nurun ala nur olan rabbimizin şanı yücedir. Bu keşiflerle seçkinlerini öncü yaparak ümmeti Muhammedi, milletimize dolaylı olarak da bütün insanlığı hidayete erdirecek, selamete çıkararak en kısa zamanda NURUNU TAMAMLAYACAK inşaallah, KÂFİRLER İSTEMESE DE. Biz mü’minlere, o güzel günlerin mutlak ve tez gelmesi için  dua etmek düşer, icabet muciyp sıfatının maliki rabbimize düşer.                                                                                                                                        Bize gelişmeleri yazmaya devam ediniz lütfen. ‘’Ölmeden önce ölünüz’’ sırrına ermişsiniz.

Cennetlik bir mümine görmemekle şereflenecek olanlar, sizi görmekle nasiplenecekler de haberleri olur mu bilmem. Sevgi ve saygılarımla efendim, dualarınızda sürekli yer bulmayı nasip eder inşaallah rabbim. Selam es selame

              

Yanıt yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Esselamun aleykum hocam olmeden once olmek mutmain olmus nefs mi demek oluyor yani bu olayda anlamamiz gereken mevki mertebe ne oluyor nefis olarak mertebe ne oluyor hocam