Parmaklarım yanıp yanıp sönüyor

30.03.2019
14
Parmaklarım yanıp yanıp sönüyor

Parmaklarımda yanıp yanıp sönüyor

Selam es selame hocam, hayırlı nurlu sabahlar. Rüyamda bir dağın eteğindeyim. Önümde bir yol var, yolda yürüyorum. Yol gittikçe dik bir hal aldı ve ellerimle tırmandım. Dağın zirvesine bir kulaç kala durdum. Zirveye çıktım diye çok seviniyorum. Elimi dağın zirvesine attım. Emin olmak için, kolum yetişti ama ben çıkmadım. 
Bulunduğum yerde çok seviniyorum, akrabalar içinde bir ben çıktım diyorum. Annem de orada oluyor ve bana dedemin ölmeden önce burada yaşadığını, eşyalarının bile burada olduğunu söylüyor. 
Bende eşyaları karıştırıyorum. Eskiden kullanılan yün yer yatağı ile yorganlar üst üste dizilmiş. Arasından 3 tane (A4) kâğıttan bir küçük boy kâğıt buluyorum. 
Birisi mahkeme celbi. Bir kadına gönül kırıcı laf etmiş, söyledikleri de yazıyordu ama ben hatırlamıyorum. Mahkemelik olmuş. Diğer 2. Kâğıtta 10 dönüm tarlanın dedemin üzerine olduğu, 3. Kâğıtta ise bir miktar tarlanın müştereklerinin isimleriyle birlikte dedeme ait olduğu, tarihleri ile yazıyordu. 
Sonra çocuklarla eşim oldular yanımda. Çocuklarıma buraya kadar ben çıktım, dağa zirveye siz çıkacaksınız dedim. Kendi evimizin içinde olduk birden, ev çıktığım yerde oluyor. Eşim ve çocuklar bana aşağıya bakmam için ısrar ettiler ama ben korkuyorum, çok yüksekte olduğumuz için. Eşime, güya bizi 3.katta oturuyor biliyor herkes, bizi bu kadar yüksekte bilmiyorlar, diyorum. 
Dışarıda çok rüzgâr esiyor. Sesi evin içinde duyuluyordu. Ürperiyordum çok yüksekteyiz ev devrilirse diye. Evin içinde sarsıntı felan yoktu. Eşim devrilmez dedi. Hocam hakkınızı helal edin lütfen, uzun oldu. Ellerinizden öperim. Selametle kalın. PZT 12:18

-Selam es selame. Rüyan hayırlara gelsin. Derecen yükselmiş. Deden için tövbe ve istiğfar et. İnşaallah tam zirveye de çıkabilirsin. Durmak yok yola devam. Selam es selame

CUM 21:53
*Selam es selame hocam dediğiniz gibi salavat ve istiğfarı artırdım. Namazımı7 vakit kılmaya çalışıyorum. Arada gece namazım kaçıyor, nadirde olsa. Sağ devrini düzenli yapıyorum. Namaz kılarken, kaç gündür ellerimin bana ait olmadığını hissediyordum. Sanki yabancı birinin eli gibi duruyordu. Bu gün akşam namazından sonra zikrimi çekerken ellerimde nurlar gördüm. 
Beyaz onları incelerken sol elimde daha çok olduğunu fark ettim. Derin derin bakarken sanki başka bir boyuta geçmiş gibi her yer karardı, sol elim kayboldu. Bir müddet sonra geri geldi. Sonra gene kayboldu. Elimin her kayboluşunda sanki etrafı bir sis kapladı ve kalbim çok hızlı çarptı. 
Yatsı namazımı kaldıktan sonra zikrime yeniden başladım. Estağfurullah çekerken gene aynı şekilde başka bir boyuta geçmiş gibi (bu duyguyu anlatamam) her yer karardı. Beyaz bir sis gibi oldu bir ara ama sol elimde kayboldu ve tekrar tekrar devam etti bu görüntü. Sonra parmak uçlarımın rengi beyazlaştı. Sol başparmağım yanıp yanıp söndü ve ısınma oldu. Sol tarafım beyazlaştı. Sanki parmağıma bir şeyler alıyordu. 
Sora azaldı ve salavata geçtim. Salavata geçince daha da yoğun oldu bu görüntü. Ama 5,6 saniye sürüyor. Sağ elime derin derin baktım, aynı görüntü olacak mı diye. O da kayboldu ama onda renk değişikliği olmadı ve fazla kaybolmadı. Hayırlı nurlu akşamlar hocam ellerinizden öperim.06:49

*Hayırlı nurlu sabahlar hocam. Yukarıda anlattığım görüntü gece namazındaki ve sabah namazındaki zikirlerimde de oldu. İki elimde de önce ısınma ve karıncalanma oluyor, bembeyaz rengi değişiyor, sanki loş gece lambası gibi bir renk oluşuyor. Sonradan hangi elime odaklandım ise o elim kayboluyor. Hocam acaba yanlış bir efal falanmış yaptım. Kader… Tarafından 06:49 itibariyle görüldü

11:37
Selam es selame. Kadercan. Maşallah barikallah. 
Mucizeler yaşıyorsun. Yanlışın yok. Eksiğin yok maşaallah fazlalıkların var. Rabbimiz seni sana tanıtıyor. Aslında sen benim nurumdan ibaretsin ey kulum diyor. Sen yoksun. Sende de başka varlıklarda da yaşayan benim, diyor. Sen kendini küçük birşey mi sanıyorsun, sen aslında dürülü bir evrensin, bensin diyor. Senin kalbini, beynini harikalarına, mucizelerine alıştırıyor. Seni sana anlatırken aslında zatını sıfatına anlatıyor. Diyor ki; kulum sende yaşayan benim. Her kulda, kul olan da Rabb olan da benim, diyor. Kullarımda, nefsinde ve yarattığım her şeyde beni gör diyor. 
Seni kutluyorum. Kapalı gurubumuza davet ediyorum. 
Bana arkadaşlık teklifi yap ki seni daha derin keşifleri, ilimleri paylaştığımız kapalı guruba davetim geçerlilik kazansın. Selam es selame
Hacı Ali Bayram gönderdi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.