Onu Kendi Haline Bırakma Ali’m

14.11.2020
79
Onu Kendi Haline Bırakma Ali’m

Onu Kendi Haline Bırakma Ali’m

<Ben cemalimi seviyorum, bunu sen de biliyorsun. Celal’in Cemal’ime galip gelmesine müsaade etme. Ben çabalayanı yarı yolda bırakmam, biliyorsun Alim. Çabalayan, benim cemalimi talep eden tüm kullarımı özellikle de Zülfikarlarımı Cemal kemalime ulaştırırım. Yeter ki talep etsinler. Uyanmak isteyeni uyandırırım. Hatasında ısrar edeni karanlıklarda bırakırım.>

*ÇRŞ 13:01.11.11.2020 *Selam es selame hocam. Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Şimdi yazdırılanlar var hocam:

*’’Canını sıkma. Hocan ne yapacağını biliyor. O da benim imamım. Sadece kibrini yenemiyor, celalin elinden kurtulamıyor. Hocanın yardımlarını reddediyor. Hocan ona anlatmaya çalıştıkça benlik duygusuna yeniliyor. Gururu incinip kibri artıyor. Ben oldum davasına girdi. Ama anlayacağı zaman gelecek. Sen onu bize bırak, sakın buğz etme.’’ ‘’Zamanın imamına buğz etmek seni helake sürükler. Şu an emanet ehline verilmiş gibi görünmüyor ama hocan onu yola getirecektir. Getiremezse hocandan sonra tekrar Celal dünyaya hükmedecek ve bunu yaparken de farkında olmayacak, kendini doğru yolda zannedecek.

*Hafız Hüseyin kemal gibi yaptıktan sonra tövbe edip af dileyecek, ama hep celale hizmet edecek. *Sizin de bildiğiniz gibi imamlarım yaptıklarından sorumlu değildirler. Onlar alemlere hükmederler, ancak Celal ile hükmedince ceremesini müslümanlar çeker. Şu anda söz sahibi Ali’mdir. Onun hükümleri geçerlidir. O yüzden de müslümanların yüzü gülmeye başladı. Eğer imam Muhammet Celal de ısrar ederse onun devrinde huzur biter, hüzün geri gelir.

*Ali’m Ali’m güzel Ali’m artık çaresine bakmalısın. İmamımı Cemal’e çekmelisin. Yoksa senden sonra huzur bitecek, hüzün gelecek. *Alim, güzel Alim, üzme canını. Ben seni biliyorum, elinden geleni yapıyorsun. Amma sende biliyorsun ki şeytan ahirete kadar izinli. Kandıra bildiğini, imamım dahi olsa kandıracaktır. Sen deneyimlisin. Ona yardım edebilirsin, onu kendi haline bırakma Ali’m.

Emeklerinin devamı için onun Cemal’e geçmesine yardım et. (Rabbim şu an yazdırıyor bunları hocam)

-Lütfen devam et ya erhamerrahimin…

*Tüm Zülfikârlarım sana emanet Alim. Onlara sahip çık. Şeytanın da Celal’in de oyuncağı olmalarına izin verme. Sen benim güzel, benim gibi merhametli ve şefkatlisin ama herkesin senin gibi olması mümkün değil.

-Çaresi sensin, rahmetindir ya Rabb’im. İnsanlığa, ümmeti Muhammed e merhamet et. Bizi cemal kemaline ulaştır.

*Ben cemalimi seviyorum, bunu sende biliyorsun. Celal’in Cemal’ime galip gelmesine müsaade etme. Ben çabalayanı yarı yolda bırakmam, biliyorsun Alim. Çabalayan, benim cemalimi talep eden tüm kullarımı özellikle de Zülfikarlarımı Cemal kemalime ulaştırırım. Yeter ki talep etsinler. Uyanmak isteyeni uyandırırım. Hatasında ısrar edeni karanlıklarda bırakırım. Ama merhametim imamımı karanlıkta bırakmaya razı değildir

-Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah’i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn. Emeklerimi boşa çıkarma ya erhamerrahimin. Aramızda dostluk, sevgi, saygı nurlarını artır.

*Sen benim Halife’mden elçimsin, seni uyuyanları uyarman için görevlendirdim, sen güçlüsün, bilgilisin, sana güvenim sonsuzdur, Alim. Ben her zaman yanındayım, yardımım seninledir, üzülmeyesin, Alim. Sen sadece uyarıcısın. Uyarını almayanlara merhametim kalmaz, sakın üzülme.

-Halimiz malumundur Rabb’im. E ya haliki ya seyyidi ıkzi haceti.

*Evet biliyorum söz dinlemeyene verecek bir şeyin olmaz ama sen yine de uyar. Son uyarını yap Alim. Alırsa hayrınadır almazsa sakın üzülme biliyorsun ben sana kıyamam.

-ÇAREM ZATINDIR RABB’İM! RIZANI DİLERİM. RESULULLAHI VE ZATININ RIZASINDAN BAŞKA BİR AMACIM OLMADIĞINA ŞAHİDİMSİN, ŞÜKÜR.

*Şahidim Alim. Şahidim güzel kulum. Sen kendini üzme, ben senden razıyım. Muhammet sav da senden razıdır. 18 bin alem senden razıdır. Sakın kendini üzme. Ben seni senden iyi bilenim.

-Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah’i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn . Razı olacağın kadar şükür.

(Sanırım bu kadar hocam)

-Çok şükür. Elhamdulillah. Elhamdulillah. Elhamdulillah. Teşekkürler ederim azizem. Selam es selame *Selam es selame. Canım hocam

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.