O, siz misiniz?

06.01.2022
218
O, siz misiniz?

O, siz misiniz?

Selamün Aleyküm

Günümüz şartlarını kendimize bahane yaparak göz göre göre feci sonumuza doğru yol alıyoruz. Sadece iyi niyetlerle bir yere varacağımızı umarak tek başımıza, bilinçsizce internetten, oradan buradan duyduklarımız, gördüklerimizle bir şeyler yaparak aslında farkında olmadan kendi kendimizi bitiriyoruz.

Şahsıma gelecek olursak, geçenlerde bir söz okudum “bir kalpte yoksa mürşid nazarı, orası şeytan pazarı” ve bu beni derinden sarstı. Namaz kılmıyorum ama iyi bir insanım kendimce, kimse içim kötülük düşünmüyor, kimsenin kötülüğünü istemiyorum, elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyor, akrabayı görüp gözetiyorum, komşumun halini hatırını soruyor, düşmüş gördüğümde el uzatıyorum, dilimde argo kelimeler çok nadirdir, namazı da hiç kılmıyor değilim, namaz kılmaya başlıyorum, zikir çekmeye başlıyorum ama bir yerde ne oluyor, nasıl oluyor anlamıyorum, bir soğukluk geliyor namazı niyazı bırakmış buluyorum kendimi. Yaşım oldu 40 ve bu durum beni artık fazlasıyla rahatsız etmeye başladı. Namazımı kılmak, zikrimi yapmak yapmak, yola girip o yolda dosdoğru yürümek istiyorum. Dünyalık maddi korkulardan sıyrılmak, işimde ilerlemek, zayıflıklarımdan kurtulmak, dünyalık emaneten kendimize ait bir ev…

Şeytan hariç düşmanım yok diye biliyordum, ama kem gözlü, kem sözlü, kötü niyetli insanlar varmış düşmanım olan, aileme düşmanlık eden. Neredeyse 10 yıldır büyülenmiş bir halde musallat edilen kötülükle yaşamaya çalışıyormuşuz. Hanımım yaklaşık 6-7 yıldır namazlarını ayakta usulünce kılamıyor, sürekli halsiz, yorgun, bacakları dizleri, sırtı, omuzları, başı ağrıyor, çoğu zaman ne bana hanımlık ne de çocuklarımıza annelik yapamıyor, regl dönemlerinde çektiği sıkıntılar, annesi ve kardeşleriyle yaşadığı sorunlar, anlaşmazlıklar, aşırı asabiyet, ağzından çıkanı kulağının duymaması, korkulu rüyalar, evde duyduğu sesler, namazda içine düşen korku, unutkanlığı, kenidisini ifade edememesi, okuduğu Kur’an’dan, kıldığı namazdan, tuttuğu oruçtan haz alamaması. Sürekli geçmişiyle hesaplaşıp duruyor, geçmişi bıraktığında gelecek kaygılarıyla boğuşuyor. Sebepsiz yere durup dururken söylenmeye başlaması, çocuklara ve bana kötü davranması, kötü sözler söylemesi, ve dahası… Bendeki etkileriyse işsiz kaldım ve bu durum tam 1,5 yıl sürdü, borç batağına saplandım bu süre zarfında, hangi iş görüşmesine gitsem olmadı olmadı, bir hoca efendi bir işlem yaparak iş bulmama vesile oldu. Şu anda da işim var çok Şükür ama sebepsiz sıkıntılar yaşıyorum işyerinde üst yöneticimle, zor durumlarda kalıyorum. Kazancımız da çok Şükür eskisine nazaran daha bereketli ama yine de olmadık zamanlarda elimiz sıkışıyor, ev eşyaları bozuluyor, gelen para elde durmuyor gidiyor. Uyku hali üzerimde çok fazla oluyor, işten eve geliyorum uyumak istiyorum, halsizlik, isteksizlik, baş ağrıları, bedenimde çıkan rahatsız edici sivilce ve yaralar…. Bu arada hanımıma yapılan büyünün bozulması için ikinci bir işlem yapılırken bize okumalar gönderilmişti, hanımım regl olduğunda okumaları ben yaptım ve yaparken bu defa gönderilenler bana musallat oldular. Kendimce koruma için zikirler, dualar yaptım. Onları yaparken rüyalarımda ayetler okuduğumu görüyordum ama hangi sure hangi ayet hatırlayamıyordum. Net olarak hatırladığım Latif esması ve Şura 19. Ayet, bunun dışında Mim harfi düşmüştü gönlüme ama ne yapacağımı bilemedim. Ayeti gün içinde sayı gözetmeden okudum, Ya Latif diye tesbih çektim, Ve Hüvel Kaviyyül Aziz diye tesbih çektim, Ya Latifül Kaviyyül Aziz diye tesbih çektim. Mim harfini 5-6 gece 1001 defa Mim Mim Mim diye tesbih çektim.

Havas ilmine vakıf olan birini bulduk, o kadar çok yapılmış ki adeta öldürmek için yapılmış büyü dedi. Okuma yaptı, ve okuma yaptıktan sonra sanki Rabbimin bir mucizesi doğdu üzerimize, hanımım sanki dünyaya yeniden gelmiş gibiydi, ağrıları sızıları geçti, agresifliği geçti, ama 1 ay sonra sıkıntılar yine başladı, sürekli yeniliyorlar, musallat gönderiyorlar dendi, 9 ay sonunda havas hocamız sadece bize bakım ve tedaviden değil, bakım ve tedaviyi tamamen bıraktı, bize de sizinle uğraşan ruhani olarak çok güçlü, rahmani işlem yapan ruhani çok güçlü birini bulmalısınız Allah yardımcınız olsun dedi. Bu arada havas ilmine vakıf olan hoca efendi bana bakım yaptığında yanımda ulvi yardımcılarımın olduğunu ama beni terk ettiklerini söyledi. Buna gerçekten çok üzüldüm. Bu bir lütuftu ama ben bundan habersizdim. Ne yaparak bu lütfa layık olmuştum ve ne yaparak yada yapmayarak bu lütuftan kendi kendimi mahrum etmiştim?

Şimdilerde sabah uyanınca işe giderken serviste

111Euzü Besmele

100 estağfirullah

100 Salavat

100Hasbünallahü ve nığmel vekil

3Bismillahillezi la yedurru measmihi şeyün fil ardı vela fissemai ve hüves semiul alim

7Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

3Tevekkelte alallah ve kefa billahi kefila

3Bismillah, hasbiyallah,tevekkelte alallah, la havle vela kuvvete illa billah

10 lailahe illallahü vahdehü la şerikeleh lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey in kadir

3 la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin

21 rabbi enni messeniyeş şaytanü ve nusbiv ve azab, rabbi euzü bike min hemezetiş şeyatıyn ve euzü bike rabbi eyyahdurun, ve hıfzam min külli şeytanim marid

100Ya Rab, Ya İlah, Ya Allah, Ya Hu, Ya Hayyul Kayyum, Ya Zül Celali vel ikram

Bazen Ya Fattah, Ya Rezzak, Ya Kerim

Bazen  YA Muiz Ya Muhsi Ya Muktedir

Akşamları eve dönüşte yine serviste

41 fatiha

18 ayetel Kürsi

7 İnşirah

3Amenerrasulü

3Kafirun

5Felak

6Nas

100Ya Rab, Ya İlah, Ya Allah, Ya Hu, Ya Hayyul Kayyum, Ya Zül Celali vel ikram

Gece çocukları yatırırken

1 Fatiha, 1 Elif lam Mim, 1 Amanerrasülü, 1 İnşirah, 1 Tekasür, 1 Kadr, 1 Asr, 1Kureyş, 1Kafirun, 1Kureyş, 3İhlas, 1Felak, 1Nas, 1Ayetel Kürsi, 21Besmele okuyup ellerimle mesh ediyorum çocuklarımı ve Ya Rabbim sen oğlumu / kızımı görünür görünmez tüm kazalardan, belalardan, kem gözlerden, kem sözlerden, musibetlerden, musallatlardan kurtar ve koru 3Amin 1 Salavat 1La ilhe illalahü vahdehü la şerikeleh lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şeyin kadir ile bitiriyorum.

böyle yaparak  Allah’ın izni ve yardımıyla kendimi ailemi korumaya çalışıyorum kendimce. Farkettiğim değişiklikler; Asabi olmaya başladım, namaz kılma isteğim var ama kılmıyorum, kılmadığım için rahatsız oluyorum. İnsanlara karşı daha dik duruyorum, hakkımı savunabiliyorum, sözümü esirgememeye başladım ama olumsuz olarak baş ağrısı arttı, vücudumda sivilce, yağ bezesi, yaralar çoğaldı, göğsümde tuhaf bir his var, dilim kuruyor, uyku hali fazlalaştı.

Tevafuk siz karşıma çıkartıldınız. Hayr olsun İnşallah. O, siz misiniz?

Selamün Aleyküm.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X