NOBODY KNOWS WHO I AM.

02.07.2019
17
NOBODY KNOWS WHO I AM.

NOBODY KNOWS WHO I AM.

*Selam es selame Hocam, hayırlı geceler dilerim. Size sormak istediğim bir şey var. Benim gözümde bir şey var Hocam. İbadetle meşgulken ortaya çıkıyor. Nasıl desem, pus gibi, beyaz bir bulut gibi. Ama hareket ediyor, gözümün içinde bir yönden diğerine. Bazen sol gözümden sağ gözüme geçiyor. Hareket ettiğinde görüntü sanki şaşı bakmaya çalışırken olur ya… Sanki gözbebeklerim birbirine yaklaşıyor. Bu esnada sesler de duyuyorum. Sıradan konuşmalar gibi... Birileri birileriyle konuşuyor, ben de duyuyorum. Amma hiç biri aklımda kalmıyor, dün hariç!

Dün ilginç bir şey oldu; salavatla meşguldüm. Gözlerim şaşı gibi olmaya başladı. Sol gözümün içinde bir bulut hareket etti, soldan sağa doğru. Sonra sağ gözüme geçti. O arada duyduğumu hemen yazdım, yanımda kâğıt kalem vardı. Şöyle söylendi: NOBODY KNOWS WHO I AM. İlginç! İlk defa İngilizce duydum, önceden duyduklarım hep Türkçe’ydi. Anlamı: ‘’kimse bilmez (bilmiyor) kim olduğumu’’.

Bu nedir hocam, bu durum hakkında bilginiz var mı acaba? Aslında konuşmaların geçtiği yerleri de görüyorum, gördüğümü sanıyorum ama anlık görüntüler. Sanki saliselik bir yerlere gidiyorum. Hiçbir şey aklımda kalmıyor, sonrasında. İçimde bir korku, tedirginlik falan yok. Korkmalı mıyım acaba? Zaman zaman ürperti de oluyor. O zaman içimden ” biz rabbimize teslimiz, onun hükmü başımızın üstündedir ” diyorum. Hayırlı geceler diliyorum Hocam, ellerinizden öperim.
07:06

-Selam es selame azizem. Maşaallah barikallah keşiflerin açılmış, hakkında hayırlı olur inşaallah. Korkman gerekmez elbette. Rabbimizin keremidir, şükür namazları kılmalı, küçük de olsa sadakalar vermelisin. Nil… Tarafından 07:08 itibariyle görüldü

Seninle konuşan, seni kendine yakınlaştıran alemlerin rabbi Allah’a hamdolsun, yar ve yardımcın olsun. Günün ve gözün aydın olsun. Selam es selame.
Hacı Ali Bayram gönderdi
Yanıt yaz…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.