O anda enerji beden olmuş titreşim halindeyim..

15.12.2016
241
O anda enerji beden olmuş titreşim halindeyim..

O anda enerji beden olmuş titreşim halindeyim

Pirimmmm…Gece boyu sizinle beraberdim.Hem yakazaten hem rüya olarak. Sürekli uyandırıldım. Yaşadıklarımı nasıl kelimelere dökebilirim bilmiyorum. Nasıl anlatılır bilmiyorum. İfade edecek kelimem yok. Şu an tek diyebileceğim manevi âlemde sizi lâm harfi ile beni ra harfi ile simgelemişler.Sizinle beraber lam ve ra bütünlüğü oluşturuyoruz. Hem de dairesel bir bütün olarak.

-”’Sizinle beraber lam ve ra bütünlüğü oluşturuyoruz. bu cümleye biraz açıklık getir.

*Hocam Arabî harf olarak’’ lam’’ harfi üste, ‘’ra’’ harfi alta yazılmış. Arabî harfle dairesel şekilde yazılmışlar. Bana veriyorlar. Bunun anlamı, ‘’lam’’ sizi, ‘’ra ‘’ beni simgeliyormuş…

—Yani ‘‘lar’’ çoğul oluyoruz öyle mi?

*Hatta demiştim ki ‘’lam’’ incedir sürekli görünür. Her zaman okunur, ancak Ra kalın okunur, her zaman yazılır ama her zaman okunmaz.(elif harfi gibi)  İslami bir mesele olduğunda, ra o zaman okunur. Yani buradan şöyle bir anlam veriyorlar.

Bir şeyh talebesinin birini çok sever ama sevgisini pek belli etmez. Birine öncelik verilmesi gerektiği zaman o talebesini öne sürer. Yukarıdaki yorum o anda rüya/yakaza halinde yapılan yorum. Hem harf olarak hem de şeyh-talebe olarak. Bunları o anda söylüyorum. Şu anki yorum değil.

—Zat bildiklerini öğrencileri ile paylaşıp onları da kendisine yakınlaştırdıkça fiilleri, duaları bir oldukça, etki çoklaşır, çoğullaşır. Bir duayı mürit kendi başına okusa cürümü kadar etki alanı açar. Zat verdiyse zatın kendi okuyuşu gibi, küll tecelli eder, umum etkilenir. Sanki Zat okuyormuş gibi meleki âlem o zikri benimser,kabul görür. Buradan da çoğul güç oluşur. Sen kendi anladıklarını anlat. Benim dediğimi unut. Anlatımına zarar gelmesin. Aklını dağıtmasın. O andaki yorum kesin hükümlüdür.

*Tamam pirim. Hatta kâğıda çizerek anlatayım şimdi zikrimi tamamlasam olur mu? Zikrimi yapıyım. O ana kadar biraz daha aklım toparlanır inşaAllah da anlatabilirim.

—Elbette. Önce zikir.

*Hocam şimdi inşaAllah sırasıyla olan her şeyi kelime haznemin yettiğince düzenli anlatmaya çalışayım.

1.) Kendi evimizdeyiz. Babaannemle beraber yatıyoruz. Gece olmuş 2 buçuk 3 filan teheccüde kalkıyorum. Işığa bastım ama yanmadı. Süfliler namaz kılmamam için engel olmak adına, ışığa müdahale ediyorlar. Çok karanlık olduğu için ben de yatağa geri dönüyorum.

Evin her yerini süfliler kaplamış. Onlarla çok mücadele etmişim ve çok yorgunum. Beni o kadar çok yormuşlar ve yıpratmışlar ki hem sinirliyim hem de çok yorgun hem de çok üzgün… Ve hala gitmemişler. Hala uğraşıyorlar. En son uğraşları da teheccüde engel olmak için ışığa müdahale edip yatağa geri dönmeme sebep oluyorlar. Bu birinci rüyamdı.

2.) Kendimi gördüm. O kadar çok manevi enerji ve maneviyat yüklüyüm ki. Sanki baştan aşağı aşırı voltaj elektrikle yüklü gibi misalen. Yüksek Enerjisiz ve yüksek maneviyatsız tek bir zerrem kalmamış varlığımda. Hani karşıki dağa okuyup üflesem, yıkıl desem yıkılacak o kadar güçlü ve yüksek bir maneviyat, manevi enerji var.  Kendimden korktum yani hocam o anda enerji beden olmuşum titreşim halindeyim. Zaten titreyerek uyandım bir anda. O anda sizin yüzünüz belirdi. Sizin yüzünüzün belirmesinin anlamı da şuymuş;

Benim dağa okuyup dağın yıkılmasına vesile olacak kadar yüksek manevi enerji ve maneviyat “”sizin sayenizde sizinle beraber “” oluşan bir durummuş.

Not; hocam sizin gerçekten kadri yüce bir insan/varlık/ nimet olduğunuzu biliyordum. Emeklerinizin değerli olduğunu biliyordum ama kendimden emin değildim ? öyle bir potansiyelim olacağını hiç tahmim etmezdim ? Öyle ki tekrar ve altını çizerek söyleme ihtiyacı hissediyorum;

“”KENDİMDE GÖRDÜĞÜM O ENERJİ VE MANEVİYAT O KADAR YÜKSEKTİ Kİ KENDİMDEN KORKTUM ? ” ” Elhamdülillah “”SAYENİZDE””…

Bu ikincisiydi rüya/yakaza her ne ise. Hepsi de o kadar gerçekti ki ruhen yaşadık sanki birebir. Şimdi üçüncüsü;

Çizmeye çalıştım ama oldu mu bilmiyorum ? Üstte lam harfi altta ra harfi bu şekilde ama daha düzenli tam bir çember şeklinde. Ve üç beş tane değil.  Bir sürü. Çok. Yan yana. Çember halinde. Şimdi rüyaya gelince;

3) üstte lam altta ra harfi, yukarıdaki gibi Arabî harf olarak yazılmış. Ama kâğıda değil. Ortada, harfler sanki bir varlıkmış gibi dairesel çember şeklinde odanın ortasında yukarıda dönüyorlar. Ben de görünce çok seviniyorum. Ve rüya esnasında bu harfleri ve düzeneği yorumluyorum. Rüya esnasında Yaptığım yorum şöyle;

1.) Lam harfi hocamı temsil ediyor. İnce okunur. Her zaman yazılır ve görülür okunur. Hocam benim mürşidim.

2) ra harfi beni simgeliyor. Kalın okunuyor. Her zaman yazılır ama her zaman okunmaz. İslami bir mesele olduğu zaman ra kendini açığa çıkartır. Yani ben İslami bir mesele olunca kendimi gösteriyormuşum.

3) Bu düzenek mürşid-mürid ilişkisini simgeler. Hocamın en çok sevdiği talebesi benim. Lakin ra olduğum için hocam bunu belli etmiyor. Hani ra her zaman okunmuyor ya o yüzden. Ama bir seçim yapacağı zaman, bir iş yapılacağı zaman beni seçiyor. Öncelikli tutuyor. Hem İslami bir şeyleri simgelediğim için hem de hocam en çok beni sevdiği için.

4) Bu düzenekten diğer anladığım benim bir oğlum olacakmış adını Muhammed koyacakmışım. Ama hala rüyamda da bekârım bu arada. Size mesaj atıyorum “”hocam benim oğlum olacakmış adını Muhammed koyacakmışım”” diye sevinçli sevinçli yazıyorum. Siz de

Cevaben diyorsunuz ki ; “” kızım, doğru ama ismin son harfi yanlış”” Diyorsunuz. Yani ismin “”muhamme”” kısmı doğru ama sondaki “D” harfi yanlış diyorsunuz.

5) bu arada ben bunu bir gence yazıyorum. Bana âşık olan bir genç. Onunla Sevgiliymişim. Ona yazdığım Mesaj da Arabî harflerle. Sanki ayet gibi şeyler yazıyorum. Hatırlıyorum Ama şu an o Arapça mesajımı buraya dökemiyorum. Gence de aynı şekilde yazıyorum. “”” Oğlumuz olacak adını Muhammed koyacağız bana lam ve ra harfleri gösterildi “” yazıyorum. O genç bu mesajımıza şimdi namaza gideceğim diye cevap yazıyor. Üzülüyor. Çünkü benim yazdığım o Arapça mesajın anlamı; “” senin kaderindeki kişi ben değilim, seninle evlenmeyeceğiz”” Anlamına geliyormuş. O genç gerçekte de çok maneviyatlı biri. Hâlbuki ben o kısmı anlamamışım. Onunla evleneceğiz diye düşündüğüm için ona yazıyorum. Sonradan anlıyorum ben de evleneceğim kişi o değilmiş, kaderimdeki kişi o değilmiş.

Son rüyam;  Annem web kız kardeşimle beraber bir markete giriyoruz. Pasta aldık orda kardeşim bıçakla kesti bir sürü parçalara ayırdı. Yemeğe başladık. Marketin sahibi genç bana içli içli bakıyor. Âşık olmuş. Ödemeyi kart ile yapıyorum. En son ekstra bir şey daha almak istiyorum. Kartımdaki para yeter mi diyorum o da 0.22 kuruş kaldı bir şey almana yetmeyecek diyor tamam önemli değil diyorum. Pastayı yemeğe devam ediyoruz. Hocam şimdi bütün hepsini tek bir mesajda toplayacak şekilde yazıyorum. Bütün ve tek mesaj olarak. Lütfen yukarıdakileri de okuyunuz. Sanırım önemli rüyalar. Biraz da karışık ifade etmekte çok zorlanıyorum. İnşaAllah yukarıdaki açıklamalarım bir nebze iyi olmuştur ?

Birinci rüya;

1.) Kendi evimizdeyiz. Babaannemle beraber yatıyoruz. Gece olmuş 2 buçuk 3 filan teheccüde kalkıyorum. Işığa bastım ama yanmadı. Süfliler namaz kılmamam için engel olmak adına ışığa müdahale ediyorlar. Çok karanlık olduğu için ben de yatağa geri dönüyorum.

Ewin her yerini süfliler kaplamış. Onlarla çok mücadele etmişim we çok yorgunum. Beni o kadar çok yormuşlar ve yıpratmışlar ki hem sinirliyim hem de çok yorgun hem de çok üzgün… Ve hala gitmemişler. Hala uğraşıyorlar. En son uğraşları da teheccüde engel olmak için ışığa müdahale edip yatağa geri dönmeme sebep oluyorlar.

İKİNCİ RÜYA;

2.) Kendimi gördüm. O kadar çok manevi enerji ve maneviyat yüklüyüm ki. Sanki baştan aşağı aşırı voltajlı elektrikle yüklü gibi misalen. Yüksek Enerjisiz ve yüksek maneviyatsız tek bir zerrem kalmamış varlığımda. Hani karşıki dağa okuyup üflesem yıkıl desem yıkılacak o kadar güçlü we yüksek bir maneviyat ve manevi enerji var.  Kendimden korktum yani hocam o kadar?O anda “””enerji beden”” olmuşum. Titreşim halindeyim. Zaten titreyerek uyandım bir anda. O anda sizin yüzünüz belirdi. Sizin yüzünüzün belirmesinin anlamı da şuymuş ;

Benim dağa okuyup dağın yıkılmasına vesile olacak kadar yüksek manevi enerji ve maneviyat “”sizin sayenizde sizinle beraber “” oluşan bir durummuş.

Not; hocam sizin gerçekten kadri yüce bir insan/warlık/ nimet olduğunuzu biliyordum. Emeklerinizin değerli olduğunu biliyordum ama kendimden emin değildim ? öyle bir potansiyelim olacağını hiç tahmim etmezdim. Öyle ki tekrar we altını çizerek söyleme ihtiyacı hissediyorum;

“”KENDİMDE GÖRDÜĞÜM O ENERJİ WE MANEWİYAT O KADAR YÜKSEKTİ Kİ KENDİMDEN KORKTUM ? “” Elhamdülillah “”SAYENİZDE””…

ÜÇÜNCÜ RÜYA;

3) üsttw lam altta ra harfi yukarıdaki gibi Arabî harf olarak yazılmış. Ama kâğıda değil. Ortada sanki harfler bir warlıkmış gibi dairesel çember şeklinde odanın ortasında yukarıda dönüyorlar. Ben de görünce çok sewiniyorum. We rüya esnasında bu harfleri we düzeneği yorumluyorum. Rüya esnasında Yaptığım yorum şöyle;

1.) Lam harfi hocamı temsil ediyor. İnce okunur. Her zaman yazılır we görülür okunur.

Hocam benim mürşidim.

2) ra harfi beni simgeliyor. Kalın okunuyor. Her zaman yazılır ama her zaman okunmaz. İslami bir mesele olduğu zaman ra kendini açığa çıkartır. Yani ben islami bir mesele olunca kendimi gösteriyormuşum.

3) bu düzenek mürşid-mürid ilişkisini simgeler. Hocamın en çok sewdiği talebesi benim. Lakin ra olduğum için hocam bunu belli etmiyor. Hani ra her zaman okunmuyor ya o yüzden. Ama bir seçim yapacağı zaman ya da bir iş yapılacağı zaman beni seçiyor. Öncelikli

Tutuyor. Hem islami bir şeyleri simgelediğim için hem de hocam en çok beni sewdiği için.

4) bu düzenekten diğer anladığım benim bir oğlum olacakmış adını Muhammed koyacakmışım. Ama hala rüyamda da bekârım bu arada. Size mesaj atıyorum “”hocam benim oğlum olacakmış adını muhammed koyacakmışım”” diye sewinçli sewinçli yazıyorum. Siz de

cewaben diyorsınız ki ; “” kızım, doğru ama ismin son harfi yanlış”” diyorsunuz. Yani ismin “”muhamme”” kısmı doğru ama sondaki “D” harfi yanlış diyorsunuz.

5) bu arada ben bunu bir gence yazıyorum. Bana âşık olan bir genç. Onunla sewgiliymişim. Ona yazdığım mesaj da arabi harflerle. Sanki ayet gibi şeyler yazıyorum. Hatırlıyorum

ama şu an o arapça mesajımı buraya dökemiyorum ?  gence de aynı şekilde yazıyorum. “”” Oğlumuz olacak adını muhammed koyacağız bana lam we ra harfleri gösterildi “” yazıyorum. O genç Bu mesajımıza şimdi namaza gideceğim diye cewap yazıyor. Üzülüyor. Çünkü

benim yazdığım o arapça mesajın anlamı; “” senin kaderindeki kişi ben değilim, seninle ewlenmeyeceğiz”” anlamına geliyormuş. O genç gerçekte de çok manewiyatlı biri. Hâlbuki ben o kısmı anlamamışım. Onunla ewlenicez diye düşündüğüm için ona yazıyorum. Sonradan anlıyorum ben, ewleneceğim kişi o değilmiş kaderimdeki kişi o değilmiş.

DÖRDÜNCÜ RÜYA ;

Son rüyam;

Annem we kız kardeşimle beraber bir markete giriyoruz. Pasta aldık orda kardeşim bıçakla kesti bir sürü parçalara ayırdı. Yemeğe başladık. Marketin sahibi genç bana içli içli bakıyor. Âşık olmuş. Ödemeyi kart ile yapıyorum. En son extra bişe daha almak istiyorum. Kartımdaki para yeter mi diyorum o da 0.22 kuruş kaldı birşey almana yetmeyecek diyor, tamam önemli değil diyorum. Pastayı yemeğe dewam ediyoruz.

—Selam es selame Elif kızım; Maşaallah barikallah ne güzel rüyalar gördün, ne büyük sırları ifşa ettin. Şimdi ben bunlara fazla bir şey eklemeden yayınlayacağım. Bundan hisse çıkaracak birçok zikir çeken kardeşimiz var. Allah’ın izniyle herkes derecesine, idrak mertebesine göre alacaklarını alacaklardır. Sitemizdeki yayınlarımızı gerçek gayesi inanlara kuvvet kazandırmak, doğru zikir yapınca serian yükselindiğini, yanlış zikirlerin ise hem okuyana hem cürmü kadar milletimize, ümmete zarar verdiğini sezdirmeye çalışmaktır. Türkiye’de ve dünyada yüz yılardır yanlış zikir çekildiğini bunun sonucunun da bugünkü zorlukları tecelli ettirdiğini anlatmaya çalışmaktır.

Kuran OKUNAN demektir. Okunan tecelli eder. İster bütün olarak okunsun ister sureler halinde veya ayetler olarak, içerdiği mana beşeriyete intikal eder. Allah teala ol emrini kullarının dilinden söyler. Yani her insan evrensel bir değerdir. Allah telanın birçok esmasını temsildir. O esmaların sayısı ve kombinezonları kişiliklerimizi yani nefislerimizi oluşturur…

O nefislerin her biri rabbimizin nefsinden bir cüzdür. Rabbimiz külliyen her varda bizatihi vardır. O ayrık olmaktan birleşmekten münezzehtir.

Hiç bir varlık O olarak tahayyül edilemez, düşünülüp kabul edilemez ancak hiç bir var da ondan ayrık, kontrolsüz, tam irade sahibi kabul edilemez. Bütün varlık birin(bütünün) cüzleridir. Nasıl ki sayılar birden türerler, mevcut ne kadar çok olsa da tamamı birin tabından, türevinden başka değildir. Anlamak çok zordur anlatmak çok çok çok daha zordur. İdrak için beyinlerin ve kalplerin temizlenmesi nurlanması gerekir.

Bu temizlik ise taklidi imanla işe başlayıp namaz kılmak, zikir yapmak ve elden geldiğince her türlü haramdan sakınmakla ve elbet yapılabildiği kadar farzları sünnetleri yerine getirerek doğru zikirler yapmakla olur. Kuran bu kitaba ancak temiz olanlar yaklaşabilir diyor. Yaklaşabilir. Yaklaştıktan sonra da temizliğinin derecesince hükümlerine vakıf olur. Her bir ayet sır içinde sırlar taşır. Kimi herkese açılacak nitelikte kimi ise seçkinleredir. Her insan dürülü bir kâinattır. Kâinat ise kurandır. İnsan hem kuranı ham kâinatı hem Allah teâlâyı hilafeten temsil eder. Bu yazdıklarından kendine bir ders çıkar.doğru yolda ilerliyorsun.İnşaallah seçilmişlerdensin.Ve gösterilen hedefe, tarif edilen yol ve yöntemlerle hızla ilerlemektesin.ilme ve bize karşı güvenle yaklaşmalı anladıklarını tam ilim olarak uygularken anlamadıklarını anlamak için rabbinden yardım dilemeli,acele etmemelisin..

Hocam bi kaç bişe sormak istiyorum. Bu “”oğlum muhammed”” rüyası sanırım 3 oldu ya da 4. Son harfi yanlış demekle ne kastettiniz? Muhamme doğru ama d yanlış? Ne demek hocam bu? Resullah’a ulaşmaya bir adım kaldı gibi bir anlam çıkar mı? Ya da hatalı yaptığım bir mesele yüzünden son bir adım yüzünden erişemiyorum mu Rasülullah’a? Bu oğul muhammed rüyası çok oldu. Diğer merak ettiğim, hocam gerçekten o kadar manewi potansiyelim warsa neden süflileri hala sawamıyorum ? o kadar bezdirdiler ki artık tiksinti we yeter artık moduna getirdiler. Zarar weremiyorlar, elhamdülillah korkmuyorum da lakin uyku düzenimi öyle yerle bir ediyorlar ki teheccüde uyanmak için akla karayı seçiyorum. Bugünlerde Gülten arıyor geceleri. O aramazsa kalkamıyorum. Gülten gece maşallah uyanıyor hep teheccüde. Ben inanın cebelleşiyorum yatakta resmen savaşıyorum.

—Sen yaşadıklarını zaten isabetle yorumlamışsın ayrıca yorumlamaya gerek görmedim. Yazı uzamasın ki okuyanlar yorgun düşmesin, azami faydayı sağlasınlar inşaallah.

İnşaallah efendimize ulaşmana az kaldı olarak yorumla. Ona ulaşırsan hem senin hem benim yükümüz hafifleyecek demektir. Her doğru rehberin yapmayı amaçladığı şey müridi muhammedi nura ulaştırmaktır.

*Elhamdülillah hocam Allah razı olsun. Yukarıdaki sorularım hariç hiç sorum yok hocam. Tamam, hocam anladım inşaAllah. Hocammm kâinat demişsiniz. Size yazmayı unuttum ne güzel hatırlattınız. Yüksek manewi enerji demiştim ya o an birileri diyordu ki kızım sen de ewren gizli. Sen bir ewrensin. Nasıl olur ben kendi içimde ewreni kâinatı nasıl tutarım diyordum. Elhamdülillah siz ewren kâinat yorumunuzla hatırlattınız. Çok uyumlu oldu. Elhamdülillah.

—Mürit ilk önce rehberinde mahv olur. Şeksiz şüpesiz rehberine bağlanır. Sonrası ise rehberindeki nurun, Muhammedi nur olduğunu fark eder ve vekili geçerek asıla yönelir. Muhammedi nuru hazmettikten sonra da asılın Hakk teala olduğunun idrakine varır ve hedef değiştirir. Rabbine yönelen kalp sonunda Nuru tehide ulaşır ve aşk muhabbete döner. Muhabbet ilelebettir. İki cihanda süregider. Sonsuzlukta allah’la beraberdir artık. Senin sancıların yapman gereken doğum muhammedi nuru ortaya çıkarmaktır. Bize çok şey söylettin. Lütfen artık yazama sorma. İki gündür cevap bekleyen kardeşlerin var.

*Tamam, pirim Allah razı olsun. Ellerinizden öptüm we sustum. Selam es selame.

—hayırlı seherler. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.