Kızımın rüyaları

26.08.2022
309
Kızımın rüyaları

Kızımın rüyaları

Selam es selame canım hocam,

Kızım Nuh süresi 11.ve 12. ayetleri zikrinde 40. günü doldurdu. Tecelli ettiyse yeni zikir istiyor sizden.

Kızım zikir boyunca bir çok rüya görmüş İnşallah tecelliye dair işaretler vardır.

Kızımın rüyaları:

 1. Çantamda eski, resim olmayan, yazıları henüz tamamlanmamış yeni bir kimlik varmış. Evimizin içinden tren yolu geçiyormuş. Önce eve girip sonra tren bileti için yeni kimlik hazırlıyormuşum.

2.Rüyamda;

bir tiyatro oyunu için başımdaki sarı şalı çıkarıp beyaz şal takmışım. Üstündeki giysileri değiştirmişim . Rolümü Arap olarak oynuyor muşum. Ailem tiyatroda Arap olarak oynayan kişinin ben olduğumu anlayamamışlar. Ve izlemeye geldikleri halde bir türlü beni tanıyamamışlar.

3.Rüyamda;

ecelime çok az zaman kalmış. Birkaç saat içinde ölecekmişim. Ölmeden önce sureler okuyordum. Ahiretteki kurtuluş  için en önemli süre İbrahim suresiymiş. Ölmeden biran önce İbrahim süresini bitmeye çalışıyormuşum. Aynı durumda olan bir arkadaşım varmış, o da İbrahim süresini okuyormuş.

 1. Rüyamda,

Arabayla bir yere gidecekmişim, yol tarifi için bir kaç kişiye soruyormuşum. O kişilerin tariflerle dünyanın dışına uzaya çıkmışım. Ama o kişiler yanlış tarif etmişler, aslında benim gideceğim yer dünyadaymış ve yolu çok daha kısaymış.

5.rüyamda;

yatakta yatarken önüme renkli şekerler ve kırmızı paketli çikolatalar konulmuş. Dua okuyup şekerler ve çikolatalar üzerine üfleyip başkalarına dağıtacakmışım.

 1. rüyamda; yuvarlak bir şeyin içinde, çemberin ortasında bağlı olan iki çubuk varmış. Çubuklar 180 derece açı yaparak duruyormuş. Çubukların ucunda ateş yanıyor. Sonra çubuklar üst üste gelip bir çubuk haline dönmüş. Bu sistem benim vücudum temsil ediyormuş. Bir çubuk haline dönmesi de vücuttaki dengesizlikler ve kulak ile ilgili sorunlarımın bittiğini gösteriyormuş.

7.Rüyamda; bilgisayarım bozulmuş. Annem İlayda yengeme bilgisayarımın bozulduğunu ama bozulan bilgisayar babamınmış gibi anlatmış. İlayda yengem babamın bilgisayara göre tarif ve tavsiye veriyormuş. Bu durumun babam için çok önemsiz olduğunu söylüyor. Benim bilgisayarım İlayda yengemin dediğine göre düzeltilmeye çalışıldı ama daha çok bozuldu. Sonra İlayda yenge bozulan bilgisayarın babamın değil benimki olduğunu öğrenince üzüldü ve bana yeni bilgisayar almaya karar verdi.

 1. Rüyamda;

hacı ali hocaya önceden bir kavanoz reçel göndermişim ve daha başka bir çok şey göndermişim. Hocam gönderdiğim şeylerle ismimi öğrenmiş. Sonra ben yataktayken yanıma gelip yanıma yattı ve başımı okşadı.

9.Rüyamda;

hem yetim hem öksüzmüşüm. Bana bakan bir aile ile birlikte yaşıyormuşum. Ailem Antalya gitmeyi düşünüyorlardı, ben de bunu duyunca  gerçek aleminin eskiden yaşadığı memleketine gitmeyi istediğimi söylemişim.

 1. Sol elimin işaret ve orta parmakları yanmış…. Simsiyah renktedir. Tespihin bir kısmını yanık olarak görüyorum.

11.Annem ve babam bir okulun sınıfındaki perdeyi ve halının  bir kısımlarını siyah renklere boyuyordu.

12.rüyamda;

yalnız yaşayan biriymişim. Bir yere yolculuğa çıkmışım. Bir köyün bitişinde var olan iki evden sağdaki evi seçmişim. O evde geçici bir süre kalıp sonra yolculuğa devam edecekmişim. O evde bir yaşlı adamla yaşlı bir kadın yaşıyormuş, ben onların bulaşıklarını yıkıyormuşum.

13.rüyamda;

annemle birlikte, annemin muayenesi için doktora  gitmişiz. Annem şikayetlerini doktora anlatıyordu. Doktor bir form verip şikayetleri ona yazmasını istedi. Annem yazarken çantada dayımın çalıştığı ilaç firmasına ait, üzerinde kuzenim doktor senanur ismi yazan bir kalem düştü. Doktor bunu görünce bize senanuru tanıyor musun diye sordu. Tanıdığımızı anlayınca bir takım kolaylıklar yapmaya başladı . Anneme beyaz kağıda karaciğer mide ile ilgili testleri yapması için yazıp verdi. Bana da muayene olmadan  aynı testleri yaptırmam için beyaz kağıt verdi. Kâğıdımda mide koruyucu kullanıp, midemin durumunu test edecekmişim, yazılıydı.

14.Rüyamda;

eve pembe renkli olan kafası tavus kuşu,

diğer tarafları normal kuşa benzeyen

adı şans kuşu olan

bir kuş gelmiş….

 

Kızımın şimdiye kadar çektiği zikirler:

 1. Ya latiyfun ya latiyf bi lutfikel hafiyyu bil kudretilleti isteveytü biha alel arş

2.Estağfirullah, Sübhânellâhi velhamdülillâhi velâ ilâhe illallâhü vallâhü ekber .

 1. Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen
 2. Selamun kavlem mir rabbir rahiym
 3. Allahu veliyyüllezine amenu yuhricuhum minez zulumati ilen nur
 4. İn küllü nefsin lemmâ aleyhâ hâfız ya kuddusün ya tahirun
 5. İnnâ fetehnâ leke fethen mübinâ
 6. Allahummerzukna ente hayrurrazıkiyn
 7. Rabbeneftah beynenâ ve beyne kavminâ, bil hakkı ve ente hayrul fatihiyn.

10, “Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakine imama,

 1. Selamun kavlen mir rabbir rahiym.
 2. Sübhaneke allahümme barik duası
 3. Ya garibe müteal.
 4. Ya şafiî allah ya alim.
 5. Hasbiyallahü la ilahe illa hu.

Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil Azîm.

 1. e ya haliki ya seyyidi ikzi ya haceti.
 2. Rabbena Atina fiddunya haseneten ve gına azebennar bi rahmetike ya erhamerrahimin.
 3. La mevcuda illallah.
 4. Ela inne evliya Allah’u la havfün aleyhüm velahüm yahzenun.
 5. La galibe illallah.
 6. Nuh süresi 11.12. ayetler

Selam es selame hocam ellerinizden hürmetle öperiz hakkınızı helal edin.

*Selam es selame canım hocam, kızımın zikri değişecek mi? Yoğunluktan unuttunuz sanırım hocam. Rabbim yardımcınız olsun kolaylık versin. Yükünüz ağır.

-Selam es selame AzizeM  hayır, değiştirme zamanı gelmedi ️ devam ️Allah yar ve yardımcımız olsun. Selam es selame

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.