Biz Dua Erleriyiz Din Dil Irk Ayırmayız

05.04.2020
47
Biz Dua Erleriyiz Din Dil Irk Ayırmayız

Biz Dua Erleriyiz Din Dil Irk Ayırmayız

*Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Kuran hakikattir. Bütün insanlığa gönderilmiştir. Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sav) bütün insanlığa peygamber tayin edilmiştir (18 bin âleme de tabi). Biz dua erleriyiz, din dil ırk, hiç bir şekilde ayırmaz, gözetmeyiz. Sadece dua ederiz, sadece dua ederiz, sadece dua ederiz.

*Rahman ve Rahim olan Allah. Ali’m, güzelim, çok beğendim. Ne kadar güzel düşünüp tek tek bildirmişsin. Ellerinden, gözlerinden, kalbinden öpüyorum seni. Lakin ben istedim böyle olmasını. Buna dikkat çekmeliyiz. Ali’m ben herkesi yaratanım, benim ben. Kullarımı ayırmam bilirsin. Sizlerin kalbini de bilirim. Seve, seve herkese dua edeceksiniz. Merak etmeyin hak yerini bulacak. Yeter ki bu doğrultuda ibadetlerinizi devam ettirin. Rahman ve Rahim olan Allah

*Rabbimiz bütün canları koru, rabbimiz bütün kulların senindir ve sen ’dir. Biz senden korkar, sana sığınır, sana ellerimizi açar, dua ederiz. Lütfen ya rabbelalemiyn, merhametin ve rahmetin sarsın bütün dünyayı. Olacak savaş en, en, en az can ve mal kaybıyla olsun. Hayvanları ve doğayı dahi rahmetinle merhametinle sar sarmala. Bizim bu dünyanın bütün nimetlerine ihtiyacımız var. Sen bizim bütün ihtiyaçlarımızı bilen, gören ve verensin. Güzeller güzeli rabbimiz! Hikmeti sonsuz bir ve tek, ezeli ve ebedi olan Rahman ve Rahim Allah’sın. Rabbimiz, yaradanımızsın. Huzuruna geldik, lütfen ellerimizi boş çevirme. Bizlere rahmetinle merhametinle muamele et, koru bizleri ve bütün dünyayı ve 18 bin âlemi. Yeter ki rabbim, nurun tamamlansın. Nurun ala nur olsun, her yer 18 bin âlem. Bizler eza ve cefa çekmeye hazırız, biliriz ki iki dünyamızda cennet olacak. Lakin rabbim sen çokluğu sever, çokluğu bir edensin, biz de çokluk için dua ederiz, senin rızanı ister, dileriz. Sen âlemlerin rabbi yüce Allah’sın bunlar sana çok çok çoktan da çok kolaydır. Lütfen dualarımıza icabet eyle. Lütfen bizlere merhamet eyle. Lütfen bizlere rahmet eyle, ya rabbelalemiyn ve ya erhamerrahimin, maliki yevmiddiyn.

*Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Kuran hakikattir. Sevgili ali kardeşimiz, yüce Allah’ın yazdırdığı bu duayla artık korunma tam olacaktır. Doğa, hayvanlar ve insanlar ayrılamaz bir bütündür. Dünyanın gereksiz yıpranmaması ve dünyanın helak olmaması için bir bütün olarak ele alınıp düşünülüp dualar ile korunması gereklidir. Selam ve dua ile.

*Rahman ve Rahim olan Allah. Sizler dua erleri; göreviniz çetin, lakin Allah sizinle, yüce Allah sizlerle, artık görevinizi layıkıyla yerine getirme sırası sizde, artık size verilen değerin kıymetini bilme vaktidir.

*La tahzen Ali’m innallâhe meana. Rahman ve Rahim olan Allah ????

-Selam Allah’tan Allah’adır. Selam zatı Ala’na ve sıfatlarının cümlesine, on sekizbin âlem üzerine ve üzerimize olsun, Ya rabbelalemiyn.
Bize ne büyük keremler ettin, mucizevi yardımlar ulaştırdın. Bu çağın insanlarını inanmakta zorlanacağı şekilde rahmet ve merhametini coşturarak, en mütevazı bir dil ile, bizi muhatap aldın, çok Zülfikar’ı aracı kılıp ayrı ayrı görüşmelerle bizi yetiştirdin,sevindirdin.
Bu rahmetin ve merhametinin geçmişte hiçbir kitapta bu üslupla tecelli ettiğine fakirin şahit olmadım. Rabbim ben hiç başımı secdeden, bedenimi divanından ayırmasam, verdiklerinin hakkını ödeyemem, karşılayamam. Aşkla dökülen gözyaşlarım hakıçün bizden bu zor çağın insanlarından razı ol. Razı olacağın kadar, on sekizbin âlemi oluşturan atomlar sayısınca, hatta atom altı parçacıkların sayısınca hamd ve şükürler ederim, kabul buyur ve bize uhrevi ve dünyevi bütün güzelliklerin helallerini ölçüsüz olarak lütfet. Hayallerin bile idrarından uzak hidayet çağını ezelden murat ettiğin gibi tecelli ettir. İki cihanı nur içinde nur kıl. Âdem atamızdan günümüze kadar bütün kullarını affı mağfiretinle evrensel bayrama sevinç ve mutlulukla katılmalarına izin ver. Af da kendinden kendinedir, öyle ki sen varsın seden ayrık bir başkası yok. Her nefiste nefissin, her ruhta ruh. Ey Allah’ımız uyuyanlarımızı uyandır, göremeyenleri gördür, duymayanlara duyur şanını. izzetinden izzet, nimetlerinden hesapsız nimetler ver. Sana inanır, senden yardım diler, her isteğimizin senden geldiğini bilir, isteriz. Selam üzerimize olsun Ya erhamerrahimiyn. Ya errahmanirrahiym. Ya errahmanirrahiym. Maliki yevmiddiyn. Âmin. Âmin. Âmin.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.