Kadının bağırsakları yılandı

18.07.2017
747
Kadının bağırsakları yılandı

Kadının bağırsakları yılandı

Selam es selame hocam. İyi olmanız dileği ve duasıyla. Hocam uzun zamandır yazamadım son zikrim’’ Selamunkavlenmirrabbirrahiym’i ‘’40 güne tamamlayamadım. hocam tekrar başlamalarım oldu. dünya sıkıntılarım arttı. ufak oğlumda otizm olma ihtimali olduğu söylendi. hem üzgün şaşkın ve çok çaresiz kaldım. Bana dua edin lütfen. Zikrimi tamamlar tamamlamaz yazacağım tekrar. Allah’ a emanet olun.

Allah yar ve yardımcın olsun. Hayırlı mübarek bayramlar dilerim. Geçmiş olsun. Telaşlanma.

Selam es selame hocam. Bayramınız mübarek olsun. Nice bayramlara erişmenizi rabbimden dilerim. Sakin kalmaya gayret ediyorum, dualarınıza coook ihtiyacım var. Ellerinizden öper rabbime emanet ederim.

Bilmukabele sağlık afiyetle. İnşaallah.

Selam es selame hocam.10 gündür sağ göz kapağım seğiriyor ihtilaçnamede iyidir ama kederde olma ihtimali olabileceği bilgisi var. hocam bu durumda ne yapmalıyım. keder olabileceği ihtimaline karşın Allah a emanet olun.

Kedermiş gibi savunma yap. Selam es selame

Selam es selame. Sevgili hocam bu geceki rüyamı anlatmak istedim. Sıkıntısını anlatan bir arkadaşa (kim olduğunu hatırlamıyorum) yunus peygamberin duasını ‘’la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin’’. Tavsiye ediyordum. tane tane söyleyerek’’ bunu oku, dilinden düşürme’’ diyordum. Öyle ki okurken o kadar içten ve samimi okudum ki içim ürperdi adeta. Hocam yorumlarsanız sevinir. Allah emanetimsiniz.

Bu zikiri çekmeye başla. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

Tamam, inşallah hocam. Diğer zikrim Selamun gavlen. Devam edip bunu gün içinde mi çekeyim. Yoksa sadece bu zikrimi çekeyim hocam. Selam es selame.

Sadece bu zikiri çekmeye başla. Eski zikirlerini arada aklına geldikçe birkaç defa okumayı sürdür.

Selam es selame. Canım hocam, yunus peygamberin zikrini çekiyorum. Öğle ki hiç dilimden düşürmeden. inanılmaz bir bağ oluştu bu zikirle aramda, böyle hissediyorum. Bazen kendimi durup dururken ben nefsine zulmedenlerden oldum affet Allah’ım derken buluyorum. Zikri çektikçe ferahlıyorum. Hocam bu gece tuhaf bir rüya gördüm.

Bir sokakta güya sağlık ekipleri kadın hastalıkları için tarama yapıyorlar. Bir kadını parkın kenarına yatırdılar, jinekolog muayene pozisyonunda, kadının bağırsaklarını dışarı çıkartıp anlatarak incelediler. Bende şaşkın ürkek onları izledim. Bağırsaklar renkli, alacalı, parlak yılan derisi gibiydi. burada bu var şurada bu var diye anlattılar. sonra bağırsakları elleriyle iterek yerine koyarken bağırsağın sonu bir köpek başıydı. Hatta kadına o ne diye sorunca, telaşla yok yok birey değil diye işlemi aceleyle bitirdiler. Ben kendi kendime o köpek kadının nefsiydi diye yorumladım ve uyandım. Hocam yorumlarsanız sevinirim. Ellerinizden hasretle öper allah a emanet ederim.

Selam es selame Ayşecan, bu zikri çekmeyi sürdür. Rüya fazla yorum istemiyor. Yediğimiz içtiğimiz ve dil ile söyleyip el ve ayaklarla yaptıklarımızın hepsi bizi ya iyiye ya kötüye ulaştırır. Sana bağırsaklarda olanı gösterdiler… Ya diğer organlarda olanlar. Durmak yok yola devam. Bağırsakları temizlemeye devam ediyoruz. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.