Hiç kimseyi kıskandırma

06.04.2017
757
Hiç kimseyi kıskandırma

Hiç kimseyi kıskandırma

-Hocam selam es selame, bir şey dikkatimi çekiyor, anlatmam lazım size. Bir yerde Allah ya da peygamberimiz hakkında biriyle konuşmaya başlarsam bir siluet beliriyor, nurdan, eli yüzü, vücudu, kolları, her şeyiyle. Âmâ yüz hatlarını çok net seçemiyorum.

Ufak bir not düşeyim 5. Zikrimdeyim (amanerresulu okuyorum). Ve artık kesintisiz nur görüyorum. Önceleri namazdayken işte/yani zikirdeyken ya da yoğunlaşınca görüyordum. Şimdi ise hiç kesinti yok, o nurdan beliren zata selam vermem gerekir mi, ya da bir şey söylemem gerekir mi? Heyecanla sizden gelecek cevabı bekliyorum? Selam es selame.

-Selam es selame Büşra Hanım kızım; maşaAllah Barikallah, nur gördüğünde okuyacağın duayı biliyorsun değil mi. ”Ya nuru entellezi tehdil kalbe bi hidayetihi ve bi nurihi.” Aynı duayı o nurdan silueti gördüğünde de oku. Ve gönülden o zatın tam belirip görünmesi için rabbine dilekte bulun. Hem selam ver, hem bu dilekte bulun. İnşaallah rabbim seni o zat ile ve belki daha başka erenler ile buluşturmak, açık görüş yaptırmak için hazırlıyordur. Mevla’m yar ve yardımcın olsun. Seni tebrik ederim. İçin dışın nur olsun. Rabbim makam ve mertebeni artırsın. Dereceden dereceye terfi ettirsin, seni ümmetin hizmetkârlarından eylesin. Gönül köşende bize de bize de yer ver, dualarından eksik etme bu pirifâniyi. Selam es selame.

-Her zaman bu fakire müjde verdiniz hocam. Rabbim Sizi başımızdan eksik etmesin. Gönlümüzün sultanı. Selam es selame.

-Gönlünün köşelerinden öpüldün Büşra. Gözümün nuru oldun, gönül sürurum oldun. Allah senden razı olsun. Çevrende uyandırılacak gönüller varsa onlara ilk zikrinden başlayarak sırasıyla verebilirsin. Hani derler ya vekilimsin.

-Eyvallah binlerce kez Eyvallah… Rabbimin hediyesi canım hocam Eyvallah.

-Zikir adabı yazımızı öner. Anlayamadıkları yeri anlat. Sayfadaki yazıları okut ki seni senden alacak şekilde sorulara boğmasınlar.

-Eyvallah canım hocam. Annemden başlıyorum şimdi o zaman.

-Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

-Hocam iki seferdir rüyamda cinlerle irtibatta olan hoca görüyorum ve ikisinde de benimle iletişime geçmeye çalışıyorlar. Dün gece de evimizin önündeyim. Bir yokuş var orayı çıkınca evime geleceğim. Ormandan çıkarken iki tane adam bana sırıtarak bakıyor ve önümden geçip bizim eve varıyorlar. Adamlarla göz göze geliyorum içimden diyorum ki ” yüzlerindeki şerre bak, bunlar cinlerle iletişimdeler sanırım.” Diyorum. Ama o arada adamların cinleri burnuma bir şeyler tıkamışlar. Böyle elimi sokup burnumdan kozalak, içi beyaz gri renklerde taş çıkarıyorum. “Pislikler, nasıl da Hemen etkilemeye çalışıyorlar. Ama ben koruma altındayım bana bir şey yapamazlar” diyorum. O İki cinleri olan hoca, bizim evin balkonuna oturuyorlar. Millet başına üşüşüyor ki bize gelecekten haber etsin diye yanıp tutuşuyorlar. Bende eve vardım balkona ama adamlar âşık. Amacı beni kandırabilmek, sürekli bana laf atıyorlar. ‘’Ben koruma altındayım diyorum, beni görmediğim güçler koruyor.’’ Bir ara aklımdan geçiriyorum acaba (işim yok ya henüz) işle ilgili konularda bana bilgi verir mi diye, sonra tövbe diyorum ve beni o görmediğim güçler şer güçlerden ve cinlerden koruyor, diyorum. Selam es selame

-Selam es selame Büşra. Allah korusun seni her türlü şerlerden. Evinin her yerini üzüm sirkesi karışmış su ile sil. Kendin de o sirkeden bir çay bardağı kadar dökülmüş bir kova su ile banyo yap. Namazlarını asla aksatma. Nas, felak surelerini ve kâfurun suresini her gün sabah akşam dörder kere okumadan hayata başlama. Uykuya yatma. İhtimal sana büyü sihir yapmayı düşünenler veya çalışanlar var. Hiç kimseyi hiç bir konuda isteyerek kıskandırma. İbadet ve zikir ehli olduğunu çevreye alenen hissettirme. Selam es selame.

-Hocam size bir şey anlatmam lazım o zaman. Bizim karşı komşu evine bir hoca çağırmış okuyup üfletelim diye… Annemi de yanına almış yalnız kalmayım diye. Annem normalde böyle büyü sihir hoca falan hiç işi olmaz. Annem ve komşumuz hocayı karşılamışlar eve almışlar hoca komşumuz okuyup üfleyerek Ona büyü yapılmış mı yapıldıysa o muska nerde onu getirtecek. İki dk. sohbet ederlerken hoca yavaşça anneme dönmüş ‘’senin büyük kızının başının sağ yanı boynuna kadar çok ağrıyor, ondan büyü var’’ demiş. Gerçekten de siz de ablan Burçin i bilirsiniz. Belki zikir öğrencilerinizden, aşırı sinirli, asabi, işleri bir türlü yolunda gitmez, öyle biri. Ama 14 yıldır da çok ağır baş ağrısı nöbetleri geçirdi. Annem de adamdan böyle bir şey duyunca kafasına kılçık kaçmış. Neyse o hafta bizim komşuyu okumuş üflemiş bu hoca ki cinleri falan var. Annemin de aklına düşürünce annem Burçin i bu hocaya okutacağım dedi. Ama Burçin olmadığı için (ben vardım o hafta annemlerde) beni vekil olarak seçti, hocanın yanına ben girdim. (Çok pişmanım köpekler gibi) Hoca önüne bir tas su koyuyor içi görünmeyen bir tabakla. Üzeri ilk başta açık oluyor. Elinde Kur’an var. Bir şeyler okuyor. Sonra yüksek sesle söylettiriyor, falan Kur’an i su dolu kabın üzerine kapatıyor. Bir bağırıyor taşın içindeki suyun üzerinde muska beliriyor. Sonra bunu sirkeli suda bekletip akarsuya atın diye talimat veriyor. Bende uyudum bu olayların içinde buldum. Kendim pişmanım. Sonra adama ücret öderken az buldu parayı ve öfkelenerek bir anda evi terk edip gitti. İşte bu olaydan sonra iki üç tür, sürekli bu tip adam lar görüyorum, rüyamda benle iletişime geçmeye çalışıyorlar Önce Allah sonra Siz sonra da ben kendimi affederim inşaallah. Selam es selame

-Selam es selame Büşra Hanım. Ben ne diyeyim şimdi çıkardığı muskayı önce sirkede bekletip sonra akarsuya attınız mı? İnşaallah atmışsınızdır. Kardeşinizin baş ağrısı geçti mi. İnşaallah geçmiş olsun. Bu tip ilimlerin olduğunu biliyoruz. Bu büyü çözmek ise, size zarar gelmedi ise bir sakıncası yoktur inşaallah. Güvenmek kolay değil. Doğru kullananlar var yanlış yapanlar var. Şimdi sen benim dediklerimi uyguladıktan sonra temizlenebilecek misin bana yaz. İnşaallah korunursun. Sağ devirlerinden asla vazgeçme. Ve namazlarına zikirlerine özen göster. Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun. Benim cin işleri ile ilgili bilgim yetersiz ve avamidir. Herkesin bildiği kadar. Yani. Hocam bana bu konuyu yasakladı. Ben de yasağına uydum ilgilenmedim. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.