İmam Ez Zaman’ın Vasıfları 2

22.10.2020
87
İmam Ez Zaman’ın Vasıfları 2

İmam Ez Zaman’ın Vasıfları 2

Babacığım; Rahman 29. Yes’eluhu men fissemâvâti vel ard, kulle yevmin hüve fi şe’nin. Göklerde ve yerde bulunan herkes O’ndan ister. O, her an yaratma halindedir. Babacığım bu ayeti yaşıyorum resmen. Kollarım, ellerim, gözlerim, kulaklarım, bedenim, ruhum, sonsuz sayısız bir şekilde çoğaldı. Omzumun içinden sayısız eller kollar çıktı. Katrilyon desem değil, sayı ile tarif edemem. Sayısız ellerimle sürekli işler yapıyorum. Tamir ediyorum cemali olarak, kâfirlerin şeytanın işlerini de bozuyorum. Sürekli iş başındayım. Sürekli sayısız kulaklarımda sesler dinliyorum. Kimini kabul ediyorum, kimini reddediyorum, hayır diyorum, engelliyorum. Sayısız gözlerim Cemali baktıklarıma iyilik, güzellik isabet ediyor. Kâfirlerle din düşmanlarına celal nazarla bakıp işlerini bozuyorum. Sayısız sonsuz ben her yerdeyim, her zamandayım. *Zamansızlıkta, manasızlıkta ben varım. İçim içime sığmıyor. Çok mutluyum, huzurluyum, sevgi doluyum. Bir okyanus misali coşuyorum. Ben aşkım, ben sevdayım ve sevgiyim ben cennetim. Ben öfkeyim, ben gazabım, ben cehennemim. Tüm fiillerin sahibi benim. Benden gayri varlık, mevcudat, yaratılmış yok. Acayip bir haldeyim. Mutluyum, mutluluk huzur cemal kapımızı çalmış. Bir saniye bir göz kırpması kadar boş zamanım yok. Sürekli iş yapmaktayım. Sürekli evet/hayır demekle meşgulüm. Mecazi anlamda söyledim algılansın diye, gerçek anlamı ile kastetmiyorum. Sürekli yaratma halindeyim. Rahman 29 ayet beni coşturdu.
*Babacığım kuşattı bu tecelli beni. Allah’ın kulu Muhammed’i, nerelere götürdün beni babacığım. Ben cennetteyim, rahmetin içindeyim. Çünkü çok mutluyum, huzurluyum, sevinç doluyum. Sen de içindesin cennetin, bak ne güzel yüzüyorsun, rahmetin cennetin, mutluluğun içinde kulaç atarak. Birden o mutluluk, sevinç, cemal denizine, hocanız Hacı İsmail fidan hazretleri de atlayıp senin yanına geliyor. Üçümüz yüzüyoruz.
*Allah diyor ki; Eûzûbillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmânirrahîm. 89/FECR 27: Yâ eyyetuhân nefs ül mutmainnetu. 89/FECR 28: İrciî ilâ rabbiki râdıyeten mardıyyeten. 89/FECR 29: Fedhulî fî ibâdî. 89/FECR 30: Vedhulî cennetî.. <Ey mutmain olan nefs! Rabbine dön (Allah’tan) razı olarak ve Allah’ın rızasını kazanmış olarak! O zaman, (nefsini tezkiye ettiğin ve ruhunu Allah’a ulaştırdığın zaman Bana kul olursun) kullarımın arasına gir. Ve cennetime gir. Bu ayetlerle sesleniyor. Allah sürekli bu ayeti tekrar ediyor. Yetmez Kullarıma diyor, peşinden Resulullah dalıyor aşk mutluluk cennet denizine. Evlatlarım benim, diyor, vesile Makamı Mahmut’u isterim, diyor. Onlar benimdir, benim cennetimde yaşar. Hem dünyada hem cennette ben onlarlayım, diyor. Babacığım bu keşfi yazdım, sağ ayak bileğindeki iç (aşık-şemik) kemik seyirdi. Şeref diyor. Keşif Burda bitti, babacığım.
-Selam es selame. MaşaAllah, barikallah. Kutlu olsun keşiflerin.
*Babacığım, bugün tarifi imkansız bir mutluluk, melekut ruhlar âleminden dünyaya tecelli ediyor. Bayram var. Cennette ruhlar aleminde herkes gülüyor, oynuyor. Herkes çok mutlu. Her yer cennet oldu. Yer, gök, dünya tüm âlemler. Hatta cehennem bile… Cennet oldu. Cehennem bile cennet oldu.
-Şükür elhamdülillah.
*Cehennem bile Cennet oldu.
-Rabbena lekel hamd.
*Cehennem ateşleri İbrahim as mın atıldığı ateş misali, Güller, çiçekler, bülbüller ve yeşil rengârenk Cennet oldu. Cehennem yok oldu. Nemrudun ateşi misali… Şu anda Gül dallarında bülbüller ötüyor. Babam, Cehennemi cennete çevirmeye kadirim diyor Allah. La ilahe illallah Muhammeden Resulullah.
-Dilerim zahire de çıkar, yaşarız insanlık olarak… Elbette. Şükür, şükür, şükür, elhamdülillah.
*Allah diyor ki; hamdet, şükret, iki rekat namaz kıl. Hemen kılıyorum. Seni seviyorum, Babam.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
*Babacığım şimdi de benim iki kürek kemiğime secde ediyorsunuz, yaklaşık 1 saatten beri sürekli secde halindesiniz. Diyorsunuz ki bu iki kürek kemiğinin arasından secdeden kalkmayacağım, sonsuza dek. Sürekli Sübhane rabbiyel ala diyorsunuz. Hatta başınızı hissediyorum, iki kürek kemiğinin arasında. Sesinizi duyuyorum. Ben sizle birlikte Sübhane rabbiyel ala diyorum. Sübhane rabbiye’l-a’lâ: “En yüce olan rabbim her türlü kusurdan uzaktır.” Şimdide Resulullah geldi, peşinden tüm mahlukat geldi, iki kürek kemiğine secde ettiler. Tüm mahlukat hep birlikte , Sübhane rabbiyel ala diyorlar.
-MaşaAllah barikallah.❤️💕💝 Adetullah böyledir. Adem as dan buyana bütün imamlara cümle mahlukat teslim olmuş, secde etmiştir. Secdeden maksat itaattir. Tecellilere rıza göstermektir. Çünkü zamanın imamı Allah teâlâyı temsil etmektedir. Ona sadece iblis secde etmez. Bir de iblisleşmiş insanlar ki Onları da cebbar esması ile yönlendirir, görevlendirir. O nedenle bütün dinler ve bütün ordular Allahın emrindedir diye yazar kuranı kerim. Bu yaşadıkların dahi imamı zamanın özellikleridir. Sıfatlarıdır. Sana bana mahsus değildir. Çünkü tevhitte zat bütün sıfatullah ile tevhit olur. Zatın tevhit olduğu nurun içinde bütün mükevvenat yani on sekizbin alem vardır. Celali olanlar solunda, cemali olanlar sağındadır. Sol el ve sol ayakla celalullah’a hizmet eder, sağ el ve sağ ayak ile cemalullah’a hizmet eder. Ruhu cemalden yanadır, nefsi celalden yanadır. Dilerse küffara yardım eder, nefisine uyar…. Dilerse alemlere rahmet olur, islam hizmet eder. Söz ile değil öz ile ve eğer becerebilirse dünyadan ahiretten vazgeçerek ümmete hizmet eder. İmamların ekserisini dünya aldatmış da nefislerine uyarak celale hizmet etmişler. O yüzden dünya cennet yüzü görmemiş. Asrı saadette geçen güzel günlerin öcünü hemen otuz yıl geçmeden almış celal .Ehlibeyti şehit etmiş efendimizin en büyük düşmanlarından ebu Süfyan ‘ın torunlarına dünyayı teslim etmiştir. Ve din indirildiği gibi kalmamış, indirilenler kadar da uydurulan din haline gelmiştir. Maalesef. İnşaallah Allah’ın nuru tamamlanacak da dünya gerçek dini bir süreliğine yaşayacaktır diye umut ediyoruz… Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.