Haram saltanatlar yıkılsın

18.09.2020
143
Haram saltanatlar yıkılsın

‘’Haram saltanatlar yıkılsın’’

*Babacığım! Hz Muhammed dedem ile Hz Zeynep annemizin (bilirsiniz ki Zeyd evlatlığı idi) evlenmeleri ile Allah birçok kimseye imtihana tabi tutmuştu.
*Dün bir arkadaş geldi ‘’senin peygamberin oğlunun karisini aldı’’ dedi… bir dedim, öz oğulları küçükken öldü. Zeyd bir evlatlık sadece, dedim. Nikah kıyması caizdir. Bir rivayete göre onlara hiç cinsellik yaşatmamıştır Allah, dedim. İlk defa ben celalim, gazabım ile tecelli edip yüzlerine kâfirûn süresini okudum. Öfkem, gazabım, heybetimle meydan okudum. Hemen geri vites edip, çekildiler. Tamam Muhammed birşey demedik, senin dediğin doğru, dediler. korumacılığım en üst seviyedeydi. peşinden ilk defa Allah müstahakkınızı versin diye dua ettim. Kim dine, Peygamberimize, İslam’a Kur’an’a saldırıyor ise Ebu Cehil misali olanları toptan müstahakını ver dedim.
*Peşinden Allah cevap verdi. ‘’Ve çok kan akıtacağım. Bir, bir zalim Devletleri, zalim idarecileri, zalim devlet erkânlarını, zalim olan halkı öldürüp cehenneme yuvarlayacağım’’ buyurdu. bu konuştuklarımız gündüz gerçekleşti.
*Gece 12 de zikir için yalnız bir yere geçtim. Resulullah teşrif Edip ‘’evladım benim adımı, namusumu, şerefimi savunduğun ve beni eleştirenler düşmanlarıma karşı savunduğun için ben de evladım senin bedeninin, ruhunun dünyada ve cennette tüm mahlukata karşı korucusuyum’’ dedi. ‘’Senin düşmanların zelil olsun. Sana karşı çıkan herkes zelil olsun. Seni üzen herkes zelil olsun’’ dedi. ‘’Çünkü evladım sen o iki delalette, sapıklıkta olan azılı Allah’ın düşmanına elinle, dilinle meydan okudun’’ dedi.
*Elimden tuttuğu gibi babacığım göklere yükseldik, beraber cennete geçerken zülfikârların makamını gördüm. Biz Resulullah ile halen yükseldik. Cennetteki makamlar küçücük kaldı. Halen giriyoruz makamı Mahmut vesile makamındayız. Bir bakıyorum sadece Resulullah ve ailesi Ehlibeyt, başka hiç kimse yok. Burası senin makamın dedi. Ayrıca siz ve önceki eşiniz de var. Allah ilk eşinizi bir başka seviyor. Ayrıca annemiz ‘’erime, efendime selamımı ilet’’ dedi.
*Daha sonra babacığım, ben 7 uyurlar, Ashabı Kehf onları bir mağarada bulup hepsini uyandırdım. Dediler ki, ‘’biz senin Ta ezelden gelip bizi uyandıracağını biliyorduk ey imam Muhammed’’
*Peşinden zülkarneyn as yaptırdığı Seddi, yecuc mecuc tam açmak üzere iken, siyah katı bir nur ile kapattım. Bir baktılar birbirlerine ‘’ne oluyor buna tam ışığı gördük kapandı, bu siyah katıda ne. Önceki demir ve bakırdı… Ne yaptılarsa babacığım kazma kürek ile siyah nurdan birşey koparamadılar. ‘’Biz burda ebedi kalıp, ölüp gideceğiz’’ dediler.
*Peşinden tüm mazlumların hakkını zalimlerden al diye dua ettim. Sürekli dine, Kitap’a, Peygamberimize, Allah’ımıza saldıran, iftiralarla lekelemeye çalışan tüm din şarlatanı sahte hoca, şeyh hepsinin de Allah müstahakını versin dedim hep. Dualar kabul, sağ ayak başparmak seğirmesi teyit aldım. Allah’tan da tüm mazlumların hakkı ödenecek, zalimlerden alınarak.
*VE ALLAH herkese hakkettiği hidayet ise Hidayet, yoksa kan, ölüm olarak. Gelecek Ebu cehil misali yani. ‘’Haram saltanatlar yıkılsın’’ Dedi ALLAH’IMIZ. Bu dünyayı ehli beyt yöneticileri şeriat, kuran hadis, ışığında yönetilsin. Duam bu. Bu gerçekleşecek vuku olacak bir olaydır. Babacığım artık tüm dualarım ümmeti Muhammed’in huzuru, mutluluğu, hidayeti, ıslahı, Allah’ın rızası ve cenneti için.
♥️Maşaallah barikallah kutlu olsun keşiflerin kerametlerin aziz kardeşim imam muhammed..Alemlerin rabbine hamdü senalar olsun. Suphanallah. Şükür Elhamdülillah ve selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.