Es selamünaleyküm ya kulum Evren

18.09.2020
125
Es selamünaleyküm ya kulum Evren

Es selamünaleyküm ya kulum Evren

Selam es selame hocam
Rabbimin bildirdiklerini bildirmek istiyorum: (sayfada paylaşmasanız daha iyi olur hocam, yine de siz bilirsiniz)
Es selamünaleyküm ya kulum Evren.
(Namaza düzenli başlayamadığım için aklım ve ruhum bunun sıkıntısın yaşıyordu)
Namaz kılamadığını bende biliyorum ve seni huzuruma istiyorum ama bu seni benim gönlümden düşürmüyor sana olan aşkım, sevgim eksilmiyor üzülme. Sen benim seçilmişim, özelimsin. Seni çok çok çok seviyorum.
Senin dünyalık sıkıntılarının ve sorumluluklarının farkındayım, çocuk bakmakta bana ibadettir, üzülme.
Ben senin için her şeyi düzelteceğim, yoluna koyacağım sakın üzülme.
Şu anda eğitimin ilim öğrenmektir. Karşına çıkardığım her bilgi gerekli olandır, asla tesadüfi değildir. Hocanın eğitime başlaması da bundandır.
Artık evhamlardan kurtul. Senin namaz kılamıyor olman sebepsiz değildir, buna güç yetiremeyeceğindendir. Zaten eğitimlerin çok yoğun olarak devam ediyor. Sen tümünün farkında değilsin. Çoğunu gücün yetmeyeceği için uykuda alıyorsun. Karşına çıkardıklarım temel tasavvuf eğitimleri, hocanın öğrettiklerini destekleyici bilgiler. (gerçekten sizin yazdıklarınızı ya önce ya sonra mutlaka tekrardan okuyorum)
Sen kendini bana bırak, tam teslim ol ve evhamdan kurtul. Ben sana daha önce de söyledim senden vazgeçmem , sen benim korumamdasın.
*Namazı sen terk etmedin, ben seni koruyorum, gücünün yettiğini sana veriyorum. İlerlemen için namazı daha detaylı ve doğru şekilde öğrenmen gerekiyor. Laf ola kılınan namaz sizi ilerletmez, sadece yorar. Sen ilim olarak her şeyi öğrendiğinde namazı Kemal olarak, huşu içinde kılmaya başlayacaksın, benim istediğim gibi aşk ile kılacaksın, bana yakin olarak gelecek, secdede benim ile bir olacaksın.
*Sende en çok sevdiğim hocana karşı edebin. Asla akıl vermeye çalışmamam. Hocanın söylediklerini emir kabul etmen. Kabul edemediklerini de itiraz etmeden zamana bırakman.
Ben edebi severim. Bana, peygamberime ve hacı Ali bayramıma edepsizlik yapılmasından hoşlanmam. Hocanın sözüne karşı söz söylemek edepsizliktir, bunun bilgiyle alakası yoktur.
Küçük büyüğü, öğrenci öğretmeni kapsayamaz.
Kalbe gelen ilhamları reddeden bu yolda birşey öğrenmemiş demektir. Hocanız size, anlamadıklarınıza itiraz etmeyin, anlamayı dileyin diyor, ama hocanızı dinlemiyorsunuz.
Hocanız çok merhametli bu merhameti suistimal etmeyin. Onun sahibi benim. Ona yapılan bana yapılır. Ben de her hatanın cezasını keserim, kuluma yapılanı affetmem.
*Hocam bu yazdırılanlar celali mi? Bilmiyorum ben bana yazdırılanlar iletiyorum. Hakkınızı helal edin. Selam es selame

-Selam es selame AzizeM Evren can. Maşaallah. Barikallah. Gönderdiğin kerameti bir kere daha oku. Yazdıklarında seni endişeye sokan vesvese veren kalbini huzursuz eden bir şey var mı ki celali olsun. Dikkatle okursan cemal Kemal olduğunu anlarsın. Rabbimiz e hamd-u senalar olsun. Şükürler olsun. Selâm on sekiz bin âlem üzerine olsun inşaallah. Selam es selame

*Tamam hocam teşekkür ederim Rabbim size sağlık sıhhat uzun ömürler versin inşallah. Selam es selame.

-Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.