Dua Ederken

18.10.2022
515
Dua Ederken

Dua ederken 

tüm Cemal kemal evliyalarının himmetini dileyin

*Eûzû Billehimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasulûhu. Âlemlerin Rabbi olan Allaha Hamdolsun.
<<Alim kızımızla irtibata geçtik. Ona aktardığımız bilgileri sana gönderecek.>>
*Selâm es selâme Hocam. Az önce müşteri şerefinde yazdırılanlar oldu. Kalbime, Hafız Hüseyin kemal Sertyeşilışık olacağı doğunca kim olduğunu sordum ve eûzû besmele çekmesini istedim. Hemen eûzû besmeleyi okudu, kelimeyi şehadet getirip salavat çekti ve kalbimi selamladı. Sonra da ismini yazdırdı. Yazdırılanları gönderiyorum.
<<Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasulûhu. Bildiklerine yenilerini yüklüyoruz. içinizden kimler bizimle birlikte olacağına ikna oldu? Allah’ın halifesi sıfatında, istediğinizi yapma hükmüne eriştirilen seçilmişler olarak sizler Rabbinize kulluğunuzu olması gerektiği gibi ifa diyorsunuz.
İlminizde kimsenin bilmediklerini bildiren yüce Allah’a Hamd ve şükranlarınızı dile getirirken, ALİ’MİZİN isteklerini de unutmayın.
Bildirilenler sizlere umut aşılamak, şevkinizi artırmak içindir. İmtihanınız olan bu yalan Dünyanızdan sıyrılıp dikkatinizi ve fiilleriniz hakiki Aleme harcamanız içindir. Ordugahın içine girmek/sızmak isteyen gizli güçlerin istilasına maruz kaldınız.
Maksat hasıl olmadan imdadınıza yetişen erenlerin ismini anmaktan geri durmayın. Ali’min yaverleri Hûû. Hûû. Hûû… Zülfikârlar ! İstikametimiz İliminati.
Sizlere maksadımız aynı olması hasebiyle birlikteliklerimizin her daim karşılıklı olacağını beyan ettik. İliklerinize kadar nurlandırılıyorsunuz. ALİ’MİZİN bilgileriyle bilgilendiriliyorsunuz .

Ben; Hafız Hüseyin kemal Sertyeşilışık’ım.

İlminizin kıymetini bilenlerden olmanız isteniyor sizden. İlim denizinde yüzenler olmanız isteniyor. Olmadık vesveselerle kendini kandıran hüsrana uğramış olur. Nihayet (kilisenin ikamet ettiği) nuru Muhammediye’ye Alimizin yardımlarıyla ulaşmış bulunuyoruz.
İnsansı hava araçlarının içinde olup ta kimsenin birlikteliğimizi bulup bölmesine izin vermeyeceğiz istedikleri kadar asiyene alaşağı etmek istedikleri Türklerin içinden geçip gideceklerdir. İmanlarından ödün vermeyecek olan ilahi bir sistemin içine girdiniz.>>
*Şuan sağ ayak baş parmağım sızladı. İlk yazdığım sırada sağ kasığımdan nur girdi. Ve eûzû besmele çektikten sonra iradem değişti. Yazdırıldığını, irademin nefsimden çıktığını hissettim. Anında sizin ışığınız da yandı. Zaman kaybetmeden göndermek istedim.
Şuan hangi saatde olduğumuzu bilmiyorum. Cemal vaktini beklemedim.
.
-Selam es selame azizem. Selam öncelikle efendimize, ehli beytin cümlesine, ashabı kirama, hasseten hocalarım Hafız Hüseyin Kemal ve hacı İsmail fidan hazretleri olmak üzere cümle enbiyaya, mürsellere, evliyaya ve müminlerin müslimlerin cümlesinin üzerine olsun.
.
*İkindi vaktinde karşımda benden iki tane vardı. Biri bana bakıp gülümsüyor, diğeri ise sağ tarafa dönmüştü. Yalnız sol gözü hafif kanlanmıştı. Bilincim bir ara gidip geliyordu. Bir yerlere gittiğimi ve birilerini gördüğümü hatırlıyorum. Lakin yüzlerini şuan unuttum. Ve Aleykümselam canım hocam Hocam bu saldırılar tahmin ettiğinizden çok daha büyük. İster istemez hırpalıyor.
.
-Ayşecan; Muhterem hocam lütfeder de şu son yazılan bölümü biraz açıklar mı acaba. Tırnak içinde gönderiyorum.
Dikkatle oku lütfen ve eğer yazdırılırsa özenli yaz.
<<İlminizin kıymetini bilenlerden olmanız isteniyor sizden ilim denizinde yüzen olmadık vesveselerle kendini kandıran hüsrana uğramış olur. Nihayet (kilisenin ikamet ettiği) nuru Muhammediye ye Alimizin yardımlarıyla ulaşmış bulunuyoruz. insansı hava araçlarının içinde olup ta kimsenin birlikteliğimizi bulup bölmesine izin vermeyeceğiz istedikleri kadar asiyene alaşağı etmek istedikleri Türklerin içinden geçip gideceklerdir. İmanlarından ödün vermeyecek olan ilahi bir sistemin içine girdiniz.>>
-Ayşecan bu tırnak içinde yazılanları okuyup düzeltme şansın var mı. Anlaşılamayan kelimeler var.
.
*Okuyorum hocam.
Birlikteliğimizi bozmak isteyen gizli güçlerden bahsediyor… Hocam Rabb’im en doğrusunu bilendir. İnsansız hava araçlarının gizli kodlarını düşman güçlerin eline geçmesinden bahsediliyor, olmalı.
Şuan cemale vuslat ihtilacı alıyorum ve sağ kasığımdan bir acı hissediyorum.
.
-Hocam şu anda seninle temas halinde mi, acaba. Yoksa temasa geçmek mi isteniyor. İnşaallah dikkatini görüşmeye odaklamaya çalış lütfen.
*Sanırım isteniyor. Lakin hayır, deniliyor.
-Ege denizi üzerinden bir saldırı mı beklemeliyiz.
*Sol göz üs kapak istilacı aldım şu an. Ve cemale vuslatta alıyorum, sürekli.
-La kederi fil hayati. Ya habirün ya alim ya kerim.
*Evet hocam bundan bahsediliyormuş.
-İnşaallah zafer inananların olacaktır.
<<Her daim Ali’m.>>
-Rabbimizden beklentimiz, umudumuz zafer üstüne zafer elde etmektir.
* <<Üzülmeyin>> diyor, hocam.
-Efendim ellerinizden öperim.
*Sizi öpüyor hocam.
Beynim sızlıyor şuan.
-Göklerden ‘’inşaallah işlem tamam’’ müjdesi almıştık.
‘’Artık yenilmiyoruz’’ müjdesini Hz Hüseyin efendimizle on yıllar önce vermiştiniz, efendim.
<<Allah’ın kullarına müjdesini verdik.>>
-Cemal kemal üzere, adalet ve hidayet beklentimiz şeksiz şüphesizdir. Selam hiyerarşinin cümlesine olsun. Şahsınızda cümle ruhaniyeti selamlıyorum.
Rabbim makamınızı Ali etsin.
<<Dua ederken tüm Cemal kemal evliyalarının himmetini dileyin>>
-Her birinizi özel olarak ödüllendirsin Mevla’mız  Cümle inananlarla birlikte. Himmetinizi, şefaatinizi, dualarınızı üzerimizden eksik etmeyin lütfen.
<<Duam himmetim her daim inananlarla, sizlerle>>
-Evet, cümle cemal kemal evliya ve Enbiyaları, Mürselleri ve özellikle efendimizi sa. ehlibeyti ve sahabe-i kiramın cümlesini kastediyoruz.
Nur içinde mesrur alasınız .
‘’Küfür tek millet’’ olarak saldırıyor efendim.
Sefer bizden zafer Allah’tan dedik.
Tevekkül ettik ve dualardayız.
Mücadelemiz malumunuzdur.
Beklentimiz çok iyimser ve yüksektir, efendim.
*Hocam şu anda odaklanamıyorum.
Sol pazu ihtilacı aldım.
-Görüşmeye fesat karıştırıp engellemeye çalışılıyordur, azizem.
Maksat hasıl oldu şükür.
Bir kere daha müjdelendik.
<<Allah’ın lütfu keremi sizlerin üzerine olsun>> <<Evet >> diyor hocam.
Beynim ve kasığım… Hissediyorum, lakin yazamıyorum hocam.
–<<Üzülmeyin ,Allah’ın kullarına müjdesini verdik >> buyuruldu ya az önce.
-Efendim yardımınızla morallerimiz yükseldi. Motivasyonumuz artmış oldu. Çok teşekkür ederim. Rabbimize hamdolsun, razı oluncaya kadar şükürler olsun.
-Sen de üzülme Ayşecan.
Maksat hasıl oldu, nasılsa.
*Hocam hissettiniz.
Rabb’im razı olsun sizden öpüyorum nur yüzünüzden, ellerinizden, hasretle.
-Şükürler olsun… Alemlerin rabbi Allah’a hamd olsun; yarattığı mahlukat sayısınca. Ben de gözlerinden öpüyor, rabbimize emanet ediyorum.
*Vakit girdi abdest tazeleyip biraz Kur’an okuyayım, beynim tazelensin. Selamette kalın canım Hocam 💚
-Bu günlerde ibadet ve zikirde biraz daha özenli davranalım inşaallah.
*Evet Hocam.
-Tamam . Ben de aynı ihtiyacı hissettim. Gecen hayırlı olsun. Selam es selame.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.