Tayyı Mekan yapmak

16.04.2020
66
Tayyı Mekan yapmak

Tayyı Mekan yapmak​

*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu. Eûzû bi kelimatillahi’t tammati, min şerri ma halak.
Selam es selame babacım hayırlı geceler.
 
*Yatsı namazından sonra gene uyutulmuşum. Uykum yokken esneme geliyor ve uyuyorum, bir zaman sonra. Bugün öğle, ikindi ve akşam sağ devri yapmamıştım, savunmasız kalmışım galiba. Yatsı namazının sünnetini kılarken rahatsız ettiler. Baya güçlü bir şeydi, beni yanıltmaya çalıştı. Şükür ki rabbimin Cemali galip. Okumaya başladım sağ el işaret parmağım gene olduğu tarafı gösterdi. Bu sefer işaret parmağım da bükülmedi. Bir nevi tabanca şekli Olur ya, sağ işaret ve başparmağı açık, diğer parmaklar yumuk, o şekilde. Dün gece de sağ işaret parmağım ayaklarımdan beni sarsan meleği uyardı. Korkmuştum çünkü. Dikkatli olun der gibiydi.
 
Hala bu sağ elimin işaret parmağına inanamıyorum. Kesinlikle ben tarafından oluşan bir olgu değil. Çünkü paylaşım yorumlarında kısa bir şiir yazmıştım. O zaman da sağ elimin işaret parmağı kendisi harfleri bularak yazıyor, bana da kelime ilham oluyor, tahmin ediyorum. Bir keresinde de İmam Muhammed in bir yorumuna beğeni yapmıştım o zaman da birden dikleşti parmağım ve beğeniyi kalp’e çevirdi. İnanması güç ama bunları yaşıyorum ve hala inanmakta güçlük çekiyorum.
 
Dün gece tavanın gözümün gördüğü bütün alanları, ortası parlak buz mavisi gibi, gerisi yeşil nur oldu. Kendi içinde devinim halinde gene ve ortasında ki buz mavisi gibi olan nur, iyice maviye döndü ve büyüdü. Gözlerim sanki o nurdan ibaret gibiydi. Bu gece de parmaklarım gözlerimi kapattı, ama ellerimin iç tarafı dışa dönük olarak. Sağ gözümde devamlı gördüğüm, pek net olmayan bir nur var. O iyice belirginleşti ve sarıdan yeşile döndü. Veya ikisinin birlikte hareket ettiği bir nur da denilebilir. Ve ellerim çekildi, gözlerimi açtım, o gördüğüm nur tavandaydı ve etrafım hep nurlar ile doluydu.  Hep sırt üstü yatırılıp uyuyorum. Sonra zikrim bile yarıda kalmış oluyor bazen. Bugün bir yazı yazdırıldı babacım. Siz teyit edin inşallah. Benim pek bildiğim konular değil.
 
*Rahman ve Rahim olan Allâh’ın adıyla. Elif lam mim ra, bunlar kuran ayetleridir. Kuran hakikatler zinciridir. Bir hakikate ulaştığınız zaman diğer hakikate erişirsiniz. Düzenli zikir ve ibadet sayesinde bu silsile olarak devam eder. Hakikatin gerçeğini kavramış olursunuz.
 
*Sizler bunun için yetiştiriliyorsunuz. Bu ameliyatlar sizin kutsal görevinizin bir gereğidir. Düzenli ibadette olmak bu işlemleri kolaylaştırır. Hakikat yolunun yolcuları, Allah aşkına ulaşan kulları bunları yaşar. Hakikat denizinden bir katre bile değildir.
 
*Sevdanın kalbe verdiği enerji insanın içinde bulunan hakikatin verdiği enerjiyle aynıdır. Lakin Allah aşkı, asıl gerçek olan ve ebedi Allah’tan Allah a yaşanan biteviye duygulardır. Duyguların derinliği kişinin yaydığı enerjinin politikleşmesine sebep olur. Pozitif enerji ile dolan her yaratılmış kul âlemlere de pozitif enerji yayar. Ve Allah ‘ın Cemali kuvvet bularak, ilahi anlamda, sezgileri kuvvetlenir.
 
*Bu da yaratılmış kulun kendisini enerji bedene dönüştürmesine olanak tanır. Tay’ı mekâna ulaşır. Tay’ı mekânın devamlılığı, devamlı sevgi duygularıyla hareket etmekle mümkündür. İşte sevgi bu yüzden önemlidir. Allah a ulaşma yolunda en önemli gerekliliktir. Seven kulun enerjisi de sevgi yayar. İnsan âlemi hissetmese de Allah’u âlem her şekilde hissedebilir vesselam. Bizlerden sizlere selam olsun. Bizler hakikat yolunun yolcularıyız. Bizler Allah’ın sevgili, sevgili kullarıyız. Tıpkı sizler gibi.
 
Bu kadar babacım, ilk başı namazda söylendi. Gerisini de namazdan sonra yazdım. Gerisini Allah bilir, yanlış hatalı aktarmaktan yine âlemlerin rabbi yüce Allah a sığınıyorum. Selam es selame babacım ellerinizden öpüyorum.
 
-Selam es selame Azizem; maşaallah barikallah, ne yaşadıklarında ne de sana senin iraden dışlanarak sana yazdırılanlarda kuranı kerime, ilme ve sünneti resulullaha aykırı bir tek harf bile yok inşaallah… Senden önce onlarca Zülfikar’ın benimle yazışırken, bir anda iradeleri ilahi güçlerce pasifleştirilerek vücutları kullanıldı ve sayfalar dolusu görüşmeler konuşmalar kayda geçirildi. Bu güçlerin ulvi olanlarıyla da süfli olanları ile de defalarca görüştüm. Kayıt altında mevcut olan bu görüşmeleri şu aralık Aziz kardeşimiz İmam Muhammed vasıtası ile de size bize ulaştırılıyor ve ben de onaylayarak sizlerin ilgisine bilgisine sunuyorum. Daha dün gece Aziz İmam Muhammed aracılığı ile resulullah sa. Ve hocalarımla uzun bir görüşme yaptım. Görüşme bitiminde Muhammedcan, harika bir cümle kurdu. Sizler belki henüz bu netlikte ifade edemeyebiliyorsunuz. <Şu anda kendime geldim yeryüzündeyim> dedi. Ben anladım ki görüntü kapandı görüşme sona erdi. O andan itibaren muhatabım İmam Muhammedcan’dır. Yani sizler aslında o görüşmeleri yaparken bir boyut kayması, değişimi yaşıyorsunuz.
 
Bazı zülfikârlar kendilerine ne yazdırıldığını bilmeyebiliyor. İradeleri kendilerine iade edildiğinde sorduğum geriye dönük görüşmeden bahsettiğimde yazdıklarını okumasına o anda izin verilmediğini anlıyorum. Bazen görüşmelerde ben sorularımı artırır uzun görüşmek istersen, celse uzayınca yani, uyarılıyorum Kızımız veya aracı beyin çok yoruldu hocam bir başka zaman görüşelim. Bize müsaade, uğurlar olsun diyor, vedalaşılıyor… Eğer görüşme görüntülü ise aracı kardeşimiz beni hemen uyarıyor, hocam selam verip gittiler, görüntü kapandı diyor. Bu uzun izahatı şunun için yaptım ki, kardeşlerimiz hem gelen mesajlara hem de kendilerinin de bir zaman sonra aracı olacaklarına inançları kuvvet bulsun katileşsin, şek ve şüpheden arınsın, kalpleri mutmain olsun.
 
Söz uzadığından sağlık afiyet dileklerimle vedalaşıyorum. Durmak yok yola devam. Kendinizi kerametlere ilahi mesajlara düzenli açık tutun lütfen. Biliyorsunuz ki yaptığımız görüşmelerde sadece imla düzeltmeleri yapıyorum. Kelimelere harflere bile dokunmuyorum…Açıklık, dürüstlüğün ilk şartıdır, şahidim sizlersiniz. Hiç biriniz yazdıklarınızın değiştirildiğine şahit olmadınız, biliyorsunuz. Bu manada ilerledikçe beşeri aklınızı daha da zorlayacak yeni ilimler hikmetler öğrenmeniz mümkündür hazırlıklı olmalısınız. Selam es selame
 
 
 
 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.