Cinlerden biri seni sahiplenmiş

23.12.2016
652
Cinlerden biri seni sahiplenmiş

Cinlerden biri seni sahiplenmiş

Selam es selame can hocam. Bu gece gene aynı şekilde korkuttular, baya baya dalga geçiyorlardı. Sizin dediğiniz gibi dualarımı okudum. Kızıma kocama da okudum öyle yattım. Eşim yanımda yatmıyor. Beraber uyuduk. Ve rüyamda kızım eşim de vardı. Çok güzel bir evim vardı. Kurt adam gibi bir yaratık vardı. Eşime hemen eve gir dedim, geldi. Ben de evimin her yerini kilitledim. Saray gibi bir evdi. Sanki sadece bir odası vardı. O odada hep köpek yavrusu var, birden bir ahır, koyun ahırı oluyor. İlk önce koyunlar köpek oluyor, sonra küçük beyaz çelimsiz yavrular haline dönüyorlar… Kızım da yanıma geliyor; oradan çıkıyorum. Eşim kapatmamış oluyor, bir cami, neden kapatmadın diyorum. Gerisini pek hatırlamıyorum. Bu ilk rüyam; bunda rahatsızlık duymadım. Zeynep

Artık dayanamadım sanırım baya derin uyumuşum. İkinci rüyamda resmen dalga geçiliyor idi. Arabadayız eşim ile kendi Arabamız. Eşim arka koltukta ben önde yan koltuktayım. Araba kendi kendine gidiyor. Sonra ben kullanmaya çalışıyorum yandan. Yolun ortasında kadınlar oturuyor. Onların üstünden geçtim. bir şey olmadılar ama sonra freni gazı buluyorum, elim ile sürmeye çalışıyorum. Sonra direksiyona geçtim.

Eşim hep arkamda ama rüyamda ne konuştu ne birşey yaptı. Sonra motosiklet oldu, iyi bir motor ama. Eve geldim, bizim apartman oluyor, alt komşular var onların evinde oluyoruz. İşte bundan sonrası çok karışık, bir muamma halinde. Dalga geçer şekildeler. Hep tanıdığım insanlar var, oradan buradan komşularım var, eşim ile birlikte oldum mu olmadım mı orası yok ama gusül abdesti almaya çalışıyorum. Eşim havlu arıyor, ben de galiba bir türlü alamadım. Sonra o kadınlar etrafımda dalga geçtiler, benim karnımı ölçüyorlar, gülüyorlar. doğum söyle olur, şu kadar santim diye. Eşimin başında da erkek tanıdıklar oluyor sanki eşimi oyaladılar gibiydi. Uyandım sonra. Kendim çok tepkisiz idim, sinir oldum kendime. Kızım da rüyasında sayıkladı, ‘’bugün korkunç’’, dedi. Zeynep

Daha önce gittiğimiz, eşime işi ters gitsin, düzeni bozulsun diye yapılan büyüyü bilen hocaya telefon ettim hocam. Cima etmeye çalışıyorlar dedi. Nazardan olmuş dedi. gusül abdesti al 7ser fatiha, nas, Felak oku ve 99 kez İhlâs oku dedi. Kendisi de ben de okudum dedi. kızıma da okumamı söyledi. Senin korunman var zaten dedi. sağ devri ve yatmadan okuduklarım sanırım. Öğle namazından sonra okuyacağım hocam. Bu şekilde oldu uzun yazmak zorunda kaldım bağışlayın. . Dünkü yazdıklarınız bana çok destek oldu Allah bin kere razı olsun. Selam es selame

17.27

Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)

Selam es selame Zeynep Hanım… Cinlerden birisi seni sahiplenmiş. Bu çok açık. Gördüğün konu komşu bile cinlerden oluşuyor. Şöyle yahut böyle yapmış, eşini de senaryonun içine katmış ve anlaşılan seninle cinsel temas kurmuş. Etrafındaki avenesi de senin o cinden olan hamileliğinin ne zaman nasıl sonlanacağını aralarında tartışmışlar.

Bu kadar açık seçik olanları görmen okuduğun dualar ve zikirler ile korunman sayesindedir. Eğer dua ve niyazda olmasan bilincini kapalı tutarlar ve sen olup biteni hatırlamazdın. Dolayısı ile de kurtulmak için çırpınman gerekmezdi. Kuranı kerimde cin suresinden olsa gerek bir ayette cinlere hitaben ey cin nesli âdemoğluna yaptıklarınızdan mutlaka sorguya çekileceksiniz buyrulmaktadır. Bu bilinci kapatılmış insanlarla cinlerin istedikleri şekilde oynadıklarına işaret edilmektedir.

Hocanın söylediklerinden anlaşıldığı üzere sen namazınla, zikirlerinle ve sağ devri ile aslında korunuyorsun. Zamanla bu okudukların senin koruma enerjini güçlendirirken, o süflilerin güçlerini zayıflatacaktır. Ve tamamen kurtulacaksın inşaallah. Bizim ısrarla geçmişinizden arınmalısınız diyerek en az kırk bir gün gerekirse daha fazla zaman arınma duasının okunmasını tavsiye edişimiz bu sebepledir… Bunu başarabilenler ayak bağı oluşturacak bütün günahlarından kurtulmuş olarak normal bir Müslüman / mümin olarak Allah yolunun yolcusu olabilirler. Bu olumsuzluklar, hiç şüphesiz geçmişimizdeki kusurlarımızdır. Kimi kusurlarımız yapılması gerekenleri yapmamak, kimi ise haramları işlemektir.

Bu arada diğer bir sebep de geçmişte maalesef insanların birbirlerini şeytani büyü, sihir ve ya tılsım ile zehirlemesidir.

Büyü sihir tılsım diye üretilenler, güya cinlerden yardım dilemektir. Kuran kesin olarak yasakladığı halde cahil cühela insanlar bu büyük günahı işlediler, işliyorlar. Kendileri de benzer çirkefin içine düşenler bu tip insanlar iki dünyalarını da zehirleyenlerdir.

Bu arada masum insanlar da kurban durumundadırlar.

Kendisini kurtarmak isteyen her aklı başında insanın islamın gereklerine bir an önce kendilerini adapte etmeli öncelikle namaza başlamalıdırlar. Ardından da doğru zikirlerle temizlenmeye çalışmalıdırlar. Selam es selame

Nur-u tevhitten murat, ilmi-ledün dür
İşlenen efal sırrına, Hikmetullah dediler
Efal-esma bilgisine, marifetullah denilir
Yapılan tecelli edince, adı hakikat oldu.

Tevhit-i nur-u Muhammed’den, şeriat oldu
Musa Zühal’de, Davut Merih’te, İsa Utarit’te
Oldular tevhit; Muhammed Zühre’de oldu
Bu yüzden, Zühre cümle tevhitleri bozdu

Görülen nurların vahyinden kur’an oldu
Muhammedin vücudu levh-i mahfuz oldu
Sıfatullahta nur-u tevhit onu hıfz etti
Bu ilimden tecelli, makbul şeriat oldu

Ey aziz, sakın hayrette istifrak olma
Hakikat budur, gayrinde Allah arama
Hikmetullah böyle, başka gerçek arama
İlahi ihsandır, halka eyle yardımı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.