Keşiflerim 13

20.07.2021
59
Keşiflerim 13

Keşiflerim 13

*Selam es selame hocam Gündüz bir keşifte bana saldıran bir düşmanı bir şeytanı derdest etmiştim. Ayrıntıları olan bir keşifti, yazmadım hocam, daha önemli konuları öne çıkarmak açısından. Akşam ise başka bir zikir vaktinde süflilerin yaşadığı bir vadi gösterildi. Adı da söylendi vadinin. Orada yaşayan bir şeytanı, büyük demir kazıkla, vücudunun ortasından yere mıhladım. Bu onun yenilmesi ve iktidarının son bulması demekti. Siyah renkli, bir sürü ayakları olan, karıncaya benzeyen vücudu vardı.

Hocam şimdi ise Zühre’de teheccüdün zikrindeydim, sol kulağıma konuştu kısık sesle. Bir de benimle ilgili 100 yıl bildiriliyor, değişik keşiflerde, ancak çözemedim. Yukarıdaki keşiflerle de bağlantılı yüz yıl. Az önce son keşifte köşk gibi, şato gibi büyük bir ev gösterildi. Bu ev beni temsil ediyordu. 100 yılı doldurduğu anda köşkün her yeri altın renginde olup parlayıp ışıldamaya başladı. Köşkün, yani benim hamile olduğum bildirildi o sırada. Hamileliğin fiziken gerçek olmamasını umuyorum.

Rabbim size kolaylık versin hocam. Sürekli ilgilendiğiniz için rabbim ebeden razı olsun. Geceniz hayrolsun rabbim rahatlık versin. Selam es selame can hocam

*Selam es selame hocam Kuşluk vaktinde, zikrin sonuna doğru, sol işaret ve baş parmaklar gözlerimin üzerine koyulup bastırılmış, hiç farkında değildim, görüntü açıldı o anda. Hocam bu görüntü simgesel değildi. ruhaniyeti net olarak görüyordum o an. Tayy mekandaydım galiba. Ruhani bir varlık vardı, daha önce hiç görmediğim yapıda. Gerçek yapısının bu olduğunu hissediyorum, çok netti keşif çünkü. Şeffaf flu bir bedeni var. Yüksek bir dağın zirvesine yakın yerde havada süzülüyor. Fiziksel eşyaların içinden geçebiliyor, tabi fiziki gözle gören olmuyor. Yani şu anda bunu yazarken bile çevremde, çevrelerimizde de olabilir ondan, ama farkında değiliz işte. Yalnız süflimi meleki mi onu anlayamadım. Selam es selame

-Selam es selame AzizeM. Maşaallah barikallah keşiflerine. SübhanAllah, elhamdülillah, Allah’u Ekber . Allah’ın sıfatları sonsuz. Hayretimiz, şükrümüz ve gayretimizle rıza makamından sıfatullahı seyretmekten ibaret hayat. Rabbim yâr ve yardımcımız olsun inşaallah.

Selam es selame hocam Rabbime şükürler olsun hakikatin lezzetini tattırdığı için, yaşayarak bilmek çok farklı. Bildiklerim sınırlıda olsa, bu keşifleri yaşatmasaydı bilemezdim. Okuyarak anlamak çok zor, hatta imkansız gibi bana göre. Ancak özellikle bilinmezlik bunalttı beni. Rabbim sonsuz güçleri olan bir ruh vermiş, ötede muhteşem bir alem, farklı boyutlarda yaşanıyor. Ancak henüz biyolojik/ et bedenden sıyrılıp sınırların ötesine, nur aleme tam anlamıyla geçememek beni sıktı. Buna sebep yayınlanan yazılar olabilir dedim.

Allah rızası için birileri de faydalanır düşüncesiyle yazıyoruz. Allah razı olsun siz de oldukça sınırlı ve isimsiz paylaşıyorsunuz, ancak sırrı içinde tutanların hakikate daha çabuk ulaştığını düşüncesi oluştu bende. Yardımınız olmadan ilerleyemeyeceğimi bildiğim halde sırra tabi olup bir süre yaşananları bu şekilde izlemeyi düşündüm. Sonra facede öyle bir yazı çıktı ki karşıma, tamda bana cevaptı. Takip ettiğim bir spritüel eğitici sayfası var, yani paylaşımlarını sessizce izliyorum. Ve çoğunlukla bu sayfadan cevap veriyor rabbim bana. Tam ihtiyacım olan zamanlarda öyle paylaşımlar yapılıyor ki, Rabb ile karşılıklı konuşuyormuş gibi hissediyorum. Anlıyorum cevabın tüm alemlerin sahibinden geldiğini. Özetle, aklını değil, kalbini dinle diyor yazıda.

Kalbim yazmamı söylüyor hocam. Bugün gözlerimdeki ışık sağ devri yaparken bir süre yukarıdan aşağıya doğru değil de olduğu yerde sağ devri yönünde dönmeye başladı. Göz bebeklerimde fiziken döndürülüyordu bu arada. Nur tam ortadan geçerken burnuma dokunduğu için burnumda hafif baskı oluşuyordu. Fiziken de gayet net hissettirildiğini yazmıştım. Hocam nur öyle güçlü ki ben istemesem de döndürüyor zaten göz bebeklerimi. Ancak teslim olup akışa kapılmayınca yoruluyorum.

Rabbimin idrakimizi ilmimizi imanımızı çokça artırmasını dileyip bekleyeceğim inşaAllah. Sizde hep var olun hocam, emeklerinize minnettarım. Rabbim sizden ebeden razı olsun. Selam es selame canım hocam

-Rabbim senden de razı olsun azizem, Okuyup gerektiği gibi faydalananlardan da razı olsun. Keşiflerinden nasiplenmeyi sürdürmeyi dileriz. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.