Allah Tuzak Kuranların En Hayırlısıdır

29.10.2021
134
Allah Tuzak Kuranların En Hayırlısıdır

Allah Tuzak Kuranların En Hayırlısıdır

tek boynuzlu atlar.

*Selam es selame. Canım pirim; Dün gece geç saatlerde, sol omuzda seğirme aldım, savunmasını yaptım. Daha sonra yarım veya bir saate yakın sağ bacak diz kapağının yukarı bölümlerinde seğirme aldım. Anlamı cemalde vuslatmış ne demek olduğunu anlayamadım. Gece namazımı kılıp zikrimi yaptıktan sonra uykuya daldım. Sabah namazından sonra iki yılı aşkın bir süredir bana musallat olan ifrit, her zaman yaptığı gibi rüya aleminde pusu kurmuş, beni bir rüyanın içine hapsetmişti. Rüyada karanlık bir odada elimi kolumu bağlamış, üzerime çökmüş, ayağa kalkamamam için kendince her türlü tedbiri almış, çok mutlu, arsız arsız konuşuyordu.

Beni kurbanlık kuzu gibi kıskıvrak ve savunmasız bir hale getirdiğini düşünüp, mutluluğunu dile getiriyordu. Daha sonra ben hareket etmeye başladım. Kurtulmak istiyordum. Yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmedim bu ifrite karşı her zaman mücadeleye devam eder, asla pes etmezdim. Onu üzerimden bir şekilde attım, ayağa kalktım ve üzerine yürüdüm. Ava çıkmış ifrit şimdi kendi kurduğu tuzakta sıkışıp kalmıştı. Odada dolanıp kaçacak yer arıyordu. Birden odanın duvarına girdi, simsiyah boynuzlu insanımsı gölge olarak göründü duvarda.

Ben de o duvarın önünde durdum. Bir baktım ki bu ifrit benim gölgeme sarılmış onu bırakmak istemiyor. Duvardaki gölgeme doğru elimi uzatarak duvarın içinden gölgemi çekip ifritin elinden aldım. Sonra da duvarın içindeki ifritin boynunu sıkmaya başladım. Sıktıkça sıktım, ifrit birden şekil değiştirdi ve siyah bir karıncaya dönüştü. Küçüldü, gözden kaybolup kaçmak istiyordu. İfriti karınca haliyle odadaki perdenin üzerinde gördüm, onu yakaladım, muvazzeteyn sürelerini okudum. Yere attım karıncayı. Bu defa uçarak kaçmak istedi. Kara sineğe dönüştü, suret değiştirdi. Okuduğum İhlas Felak ve Nas sürelerinin etkisiyle uçamadı, kanatları işe yaramadı.

Sinek formuyla yürüyor, ben de onu takip ediyordum. Odada bir örtü bulup altına saklandı, ama ben onu gördüm. Avcı gibi peşindeydim. Saklandığı O örtünün yanında durdum, elimi yumruk yaptım, yukarı kaldırıp, örtüde tam da ifritin gizlendiği yere vurdum. Sonra örtüyü kaldırıp baktım ki ezilmiş ölmüş. Kendi kendime dedim ki şu ifrite bir tuzak kurayım eğer gerçekten ölmediyse onu bu tuzağa düşüreyim ve öldüreyim. Bir deniz düşündüm ve bir de sinek kapan çiçeği. İfriti denize girmeye zorlayıp sonrasında sinek kapanının onu yakalayıp öldürmesini sağlayacaktım. Bunları düşünürken çok ilginçtir ki o denizi gördüm, o sinek kapanı bitkisini de gördüm. Ben düşünüyordum, onlar gerçek oluyordu. Tuzağımı kurdum, sineği beklemeye başladım.

Bi süre bekledim ama ortada sinek yoktu. Kendime dedim ki ifrit gerçekten öldü. Ona tuzak kuruldu. ‘’Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke’den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.’’ (Enam 3.ayet) Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. Hamdolsun şükürler olsun. Gece salavat okurken peygamber efendimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) efendimizle sarıldık ve iki elim ellerinde birlikte oturduk. Sonra aynı sofradan birlikte yemek yediğimiz gösterildi. Namaz kılarken, secdedeyken kucak dolusu laleler uzatılıyordu.

Başka bir görüde karanfiller verildi. O karanfilleri aldıktan sonra uykuyla uyanıklık arasında beyaz bir atın üzerinde elinde yay olan biri karşımda duruyordu. Fakat kim olduğu gösterilmedi. O kim ise beni kendi beyaz atına bindirdi. Uyku ile uyanıklık arasında karşımda biri beliriyor, beni bekliyor. Ben de karşısında duruyorum. O bana bir şeyler anlatıyor, konuşuyoruz. Kim olduğu gösterilmiyor ve ne konuştuğumuz unutturuluyor.

-Selam es selame, AzizeM, Nurgülcan… Maşaallah barikallah keşiflerine… Hayırdır gördüklerin yaşadıkların hayrı bereketi daim olsun inşaallah. Hikmetlerle dolu anlatımından Allah’ın izniyle herkes kendi hacmince nasibince rabbimizin nasip ettiği kadarını alır inşaallah.. Ben her okurun algısına hizmet için verilen sırlardan birini açık etmek istiyorum ki kendimizi korumakta işimize yarasın inşaallah… O sır şudur;… < Bir deniz düşündüm ve bir de sinek kapan çiçeği. İfriti denize girmeye zorlayıp sonrasında sinek kapanının onu yakalayıp öldürmesini sağlayacaktım. Bunları düşünürken çok ilginçtir ki o denizi gördüm, o sinek kapanı bitkisini de gördüm. Ben düşünüyordum, onlar gerçek oluyordu>>>> cümleleri ile verilen ikramdır.

Demek oluyor ki aklımıza gelenleri bile irade edersek olduruyor veya öldürüyoruz. Bir kötülüğü önleme imkanınız varsa fiilen önleyin, fiile gücünüz yetmezse söylemlerinizle önleyin, o da elinizden gelmiyorsa o fenalığı yapanlara karşı buğz edin emrinin mahiyetine ışık tutuyor. Aynı gerçeklik iyiliklerin artması için de geçerli… fiilen yapamadığınız gücünüzün yetmediği iyilikleri dua ile yerine getirin, hayal edin demektir. Yaşadıkların için seni kutluyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Düşmanlarımızı kendi dertleri ile meşgul ederek üzerimizden uzaklaştırsın, askerimize zaferler nasip etsin. Devletimize milletimize zeval vermesin, hak ve adaleti yaygınlaştırsın, hidayet nasip etsin inşaallah. Selam es selame.

*Selam es selame, Can pirim Gözlerimi kapatınca beyaz boynuzlu ve kanatlı atlar sürü halinde koşuyorlardı. Yanlarındaydım. Birinin yanına gidip ‘’ bu boynuz mu?’’ dedim. Dedi ki; evet. Konuşabiliyorlar. Öyle güzel bir sahne ki tıpkı filmlerde ki gibi. Bu muhteşem varlıklar sürü halinde, yeleleri rüzgarda dalgalanarak, denizin kıyısında kumsalda, deniz sularına ayakları değerek koşuyorlar. Sonrasında gözlerimi açınca görüntü değişti. Bu defa sırtımda, kuyruk sokumunda gibi bir şeyler hissettim. Şiddetli kanat çırpışlarıydı hissettiğim. Görüntü açıldı. Bunlar küçük nurdan periler, sanki benim bedenimden çıktı, hayat buldular. Gözlerimi yine açıp kapadım, görüntü bir kez daha değişti. Bu defa beyaz nurdan kocaman bir el, elin içinde bir fidan, O nurdan el o fidanı bana uzattı. O fidanın an içinde çok hızlı bir şekilde büyüyerek devasa ulu bir ağaca döndüğünü gördüm… Ağaç tamamen beyaz nurdu. Ağaç ışıl ışıl parlıyor. Bu kadar kısa sürede gelişip büyümesini, ulu bir ağaca dönüşmesini hayretle izledim. Sonrasında uykuya dalmışım.

* Hocam namazda selam verirken sağ ve sol omzumda yeşil bir nur vardı. Bugün uykuya dalarken bana güller uzatıldı yine. Güllerle gözümü kapatıp uyudum. Gece teheccüd namazımı kılarken secdede, beyaz nurdan kocaman bir kalp gördüm. Kalbin içinden kalpler çıkıyordu. Hareketli gifler gibiydi. Namazım bitene kadar benimleydi. O kadar mutlu oldum ki ‘’Canım Allah’ım, ben de seni çok seviyorum’’ dedim.

Anlık bir görüntü açıldı. Karnım normalken bir anda büyüdü. Ama sanki üç dört aylık gebelik gibi oldu. Sanırım hz. Meryem’in gebeliği gösterildi. Zikrin tecellisi deyip üzerinde fazla durmadım. Bu aralar inzivaya çekilmiş gibiyim. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Mecbur kalmadıkça konuşmuyorum. Duygusal durumum inişli çıkışlı. Canım bir şeyler çekiyor, aklımdan geçiriyorum, şu olsa da yesem diye, gün içinde o istediğim şey ne ise söylemediğim halde babam alıp getiriyor. Meryem süresi 22. Ayeti uyku içindeyken çektiğimi farkettim. Bir kaç gün zikri çekerek uyandım.

Günlük Uyumadan önce okumuş olduğum süreleri başta Cenabı- ı HAK’ka, ruhlara ve ruhaniyetlere hediye ediyorum. Geçen gün grupta eski yayınları okurken 313 Resulün isimleriyle karşılaştım. Artık onların isimlerini de sayma kararı aldım. Bir kaç gündür isimlerini sayarken 313 resulün ilk günden itibaren sağ elimde büyük hareket halinde beyaz bir nur ortaya çıkıyor. O nurdan yüzük oldu, sağ elimin orta parmağına takıldı.

DNA sarmalımız gösterildi. O isimleri okurken sağ avucumun içinde sanki çok güçlü florasan bir lamba varmışçasına ışık saçtı, parmaklarımda yeşil nurlar gördüm. <Hani kâfirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da (Mekke’den) çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.’’(Enfal 3.ayet)

*Pirim aklımdayken yazayım, ruhum elindeki nurdan oku, kendi eliyle, kendi kalbine sapladı. Bir duru görüde yayına okunu germiş, arka arkaya bana ok fırlattı. Yatsı namazı sonrasında, şükür namazını kılarken, ya Şekûr dedikçe secdede yeşil taşlı büyük bir yüzük gördüm. Nurdan yüzük olup secdeden kalkınca sol elimin orta parmağıma takıldı. Onu gözlerimle gördüm. Hamdolsun.

-Maşaallah barikallah… Mübarek olsun yaşadıkların. Bütün zülfikârlara da nasip olsun inşaallah.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X