Görerek iman etmek çok güzel

22.07.2020
72
Görerek iman etmek çok güzel

Görerek iman etmek çok güzel

Hocam dua ederken yıldırım, şimşek misali aniden olsun diye dua ettim. Duayı eder etmez enerji boyutundayız. Siz de varsınız. Dua aniden sahibi rahmana buldu. Aniden kabul oluyor, yıldırım şimşek misali yeryüzüne inip beni buluyor. Bak izle pirim, aniden öyle büyük değişiklikler olacak halimizde, hayatımızda, cemal tecelli edecek, bayram edeceğiz.

*Kendi yaptığım duanın bana dönmesi bir saniye bile sürmedi, kesinlikle inanın kardeşlerim.

*Hocam; kardeşlerim… Yaptığımız dua veya beddua belinki kendimize dönüyor. Bunu gözlerimle gördüm, anlatıyorum. Nasıl işliyor düzen, hepsini bir gözlerimle görüyorum. Af ve afiyet istiyorum, ümmeti muhammed için

*Yapılan duaların, bedduaların nasıl rahmanın huzuruna çıkıp arşı âlâda kabul görüldüğünü, görerek anlatıyorum. Beddualar kapkara nur, kırmızı nurlar şeklide yukarı çıkıp, beddua edilen kişiyi arıyor, müstahak değilse, hakk etmemişse o bedduayı, geri dönüyor o dua edeni kırmızı, siyah nurlar halinde bedenine, ruhuna isabet ediyor. Hayatını mahvediyor. Görerek iman etmek güzel ama ona göre de bedeli, zorluluğu var.

*Hocam siz bilirsiniz…Bir saniye bile gözlerimi kapattığım, dinlendiğim yok. Sürekli çalışıyorum, tatil yok bana artık, elhamdülillah.

*Gözümü açtınız, beni ruhlar âlemini bir çırpıda götürdünüz. Size kavuşanlar, öğrencileriniz çok büyük bir nimetin içinde. Ruhlar âlemi onlarla iftihar ediyor. Bir de bu nimetin kıymetini bilsinler. Yoksa kıymetini bilmezlerse, İbrahim suresinin ilk ayetlerinde ‘’ben size nimet veririm, şükrederseniz artırırım, nankörlük ederseniz alırım’’ der, rahman kuranda. Bir bilseler nimetlerin içinde olduklarını. İşi, gücü, çocuğu, uyumayı bile terkedirler, eminim buna.

*Şu ayetle onlara rahman sesleniyor; ben sadece bir papağan misali rabbimin dediklerini kardeşlerime aktarıyorum, bu böyle biline…
/İBRÂHÎM-7: Ve düşünün ki, Rabbiniz şunu bildirdi: An dolsun, eğer şükrederseniz elbette size nimetimi artırırım ve eğer nankörlük ederseniz, haberiniz olsun, gerçekten azabım çok şiddetlidir.”

-Teşekkür ederim aziz kardeşim İmam Muhammed…
Allah senden razı olur.
O zor mevkide bizleri aydınlatmak, ayrıntılı olarak sır paylaşmak için tutulduğunu, bedel ödediğini biliyorum.
Bu keremi bize bu vaktin kullarına ve özellikle öğrencilerimize seni bahane ederek aktaran rabbimize hamdolsun, şükürler olsun.
Selam on sekizin âlem üzerine ve efendimiz ile ehlibeytin üzerine olsun. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.