Bu Zafer Senindir ve Allah Dostlarınındır

09.04.2020
169
Bu Zafer Senindir ve Allah Dostlarınındır

Bu Zafer Senindir ve Allah Dostlarınındır

*Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Merhabalar, Hacı Ali kardeşimiz. Biz hakikat yolcusuyuz. Seninle bu ilmi paylaşabildiğimiz için çok mutlu olduk.
 
-Selam, hakikat yolcularının cümlesinin üzerine olsun. Ben de ümmetin zülfikârları ile verdiğiniz bilgileri paylaşmakla şerefyap oldum. Mesrur oldum.
 
-Bunlar sizin bulunduğunuz devrin çetin şartları için gerekli olan kolaylıklardır. Sizlere rabbimiz yüce Allah’ın hediyesidir.
 
-Sizlerden gelen bu cemali, kemali yardımları elli yıl umut içinde bekledim. Bu günlere ulaştıran Allah’a hamdolsun.
 
*Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Biz de seninle şereflendik ey Hacı Ali.
 
-Rabbimiz, yüceler yücesi Allah’ım kereminin devamını, kolaylıkların devamını dileriz. Ey cömertliği de yaratan rabbim! Nurunun tamamlanmasını kolaylaştıracak her türlü kerameti, hikmeti, ikramı bizden esirgeme. Rabbimin keremine karşılık verecek kelime bulamıyorum, ey sevgililer. Ey hak yolun yolcuları, size ulaşmak bu kardeşiniz için çok zor oldu. Bir selamınız bile gözyaşlarımın sel olup akmasına sebep oluyor. En samimi sevinç ve minnet belirtisi olan gözyaşlarımı kabul edin lütfen. Subhan olan Allah’ıma ve onun kutlu kullarına, meleklerine selam olsun. Selam olsun. Selam olsun.
 
*Senin yolun dosdoğru yoldur. Seninle bütün Allâh’u âlem gurur duyar, bizde duyarız. Sevgimiz bunu gerektirir. Bizler sevgi ehliyiz, sizlere sevgiyi öğretmeye çok uğraştık. Şimdi sizler artık farkındasınız, şükür ki sayınız da çoğaldı. Bundan büyük memnuniyet duyduk.
 
-Elhamdülillah, halimiz mevlamıza malumdur.
 
*Allah sizlerden hiçbir yardımını esirgemez. Rabbimiz çok cömerttir. O çok bağışlayan ve çok acıyandır. O âlemlerin Rabbi Allah’tır.
 
-Bu günlerin gelmesi için dünya hazlarını terk ettik, uykusuz geceler geçirdik. Duaları ile bize destek olan bütün ruhaniyata selamlarımızı gönderiyorum, başarı Allah’ındır. Amenna ve saddakna.
 
*Gözyaşlarının değeri çok büyüktür. Lütfen bizim için o kutlu gözyaşlarını dökme, rabbimizden korkarız.
 
-İnandık itaat ettik. Rızasını, sevgisini talep ettik, şükür. Nefsimiz için dua etmekten hicap duyduk. Rızaullah’ın, islamın nurunun yeniden leman etmesinde olduğunu aklımızdan çıkarmadık. Elbette bu Allah’ın dilemesi ile oldu. Şükürler olsun, Hacı Ali kuluna biçtiği rol için, verdiği ve vermediği her şey için, hamd ederim, şükrederim. Azmimizi tazelediniz ey hakikat yolcuları, nurunuz artsın, izzet ve şerefiniz artsın. Makamlarınız yücelsin, Allah sizlerden razı olsun.
 
*Sevgili Ali kardeşimiz senin sıkıntılarını biliriz. Sabırla ve sebatla bu günlere geldin. Hiç bir kul senin sabrını gösteremezdi, bu yolda.
 
-Rabbimin inayetidir. Elhamdülillah Rabbim, kendime, yakın çevreme, yer ve gök ehline beni mahcup etmedi. En çetin günlerde bile beni divanına kabul etti. Kusurlarımı bağışladı, düzenli istiğfarımızı kabul ederek karanlıklarda boğulmamıza izin vermedi. Zafer âlemlerin rabbi Allah’ındır.
 
*Allah senden de razı olsun Hacı Ali kardeşimiz. Seni severiz bilirsin, kalbine gelenler doğrudur. Senin sayende bir devir kapanmış olacak ve hidayet devri yeniden hüküm edecek, bu zafer senindir ve Allah dostlarınındır.
 
-İlahi kaderin, yüce Allah’ın bu fakire düşen yanıdır. Şükran rabbim, şükran rabbim, şükran rabbim. Bu gün rabbimin izni ile insanlığa ulaştırdığınız hediyeniz çok değerli, çok kıymetli ve işimizi kolaylaştırıcıdır. Elhamdülillah. Artık Allah dostları yetiştirmek de kolay olacak. Bir ağaç misali Zülfikarlardan filiz verip, dallanacak, çoğalacağız. Gelecek biiznillah daha kolay gelecek. Zülfikarlar için bu sohbetiniz de çok değerli, ey hakikat yolunun yolcuları. Bütün zülfikârlar adına size selam olsun. Es Selamün aleyküm ve rahmetullahü ve berakatuhü
 
*Sen mahcup edilecek bir kul değilsin, Hacı Âlim. Rahman ve Rahim olan Allah.
 
– Allah’ım. Allah’ım. Allah’ım. Sana kendimi nasıl sunayım ki bende bütün kemalinle uyanmanı hakk edeyim. Selam senden sanadır. Şükür senden sanadır. Hamd senden sanadır. Her makamın hakkını adalet ve keramet üzerine verensin. Fakirin zatına teslim olmuşum.
 
*Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Hacı Ali kardeşimiz bir sebeple ulaştırabildik şükür ki.
 
*Hacı Ali; şu kısım önemli, eller namazdaki bağlama şeklindedir. Bu önemli bir detaydır. Senin mesajında sağ el ile yazıyordu. Yanlışlık olmasını istemeyiz. Biz hakikat yolcuları güzeli, iyiyi severiz. Doğruyu ve hakkı güderiz, hak Allah’ındır. Selamınızı aldık şükür, elhamdülillah. Bizlerden de sizlere selam olsun. Hak yolunun yolcuları, selam, selam, selam.
 
-Sen bilirsin mevlamız. Devire ait okumalardan sonra savunulması gereken ihtilaç mahalline sağ elimizi koyarak yedi kere dâfi, mani ve nafî esmalarını okuyup, sonrasında eller yeniden bağlanmak sureti ile de diğer yöne dönülecek olarak anladım.
 
*Rahman ve Rahim olan Allah… Alimmm gül kokulum, Âlim seni severim, senden çoktan da çok razıyım. Senin şükürlerin banadır. Selamın da banadır. Ben seninleyim, her daim senim, seni seveni severim. Âlim, gülüm, senden yana haset ve kin besleyene ben de azaplanırım ve de gazaplanırım. Seni sevdiğimi bilmiyorlar mı? Rahman ve Rahim olan Allah.
 
-Eğer eller bırakılmadan sadece üç esma yedi kere okunacak ise, lütfen netleştirin, lütfedin, kerem edin. Şükran rabbim. Şükran. Şükran. Razı olacağın kadar şükran. Ben senden razıyım. Sen sev, razı ol bu bana yeter. Üstlendiğim görevi hâkiyle yerine getirmek için izin ver, güç ver, kudret ver, yardımcılar ver. Sözlerime kalplere nüfuz edecek hikmetler yükle. Fakirini gören seni hatırlasın, nurumu artır. İşlerime kolaylık ver. Dertlerime deva, hastalıklarıma şifa ver.
 
*Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Hacı Ali kardeşimiz eller birbirinden ayrılmadan, yani namaza başlarken bağlandığı gibi tutulacak, ayrılmadan, yani sol el sağ el tarafından tutulmuş iken, seğirme olan bölgeye konulacak. Tek el ile değil, iki el ile olacak.
 
-Maşaallah, barikallah. Hemen bu hikmet üzere, yapılan hata düzeltilecek efendim. İnşaallah bu görüşmeyi de yayınlamama izin var mıdır? Ledünni İlmin sadece Allah’tan alındığını ve her yiğidin karı olmadığını zülfikârlar öğrensinler. İşin ciddiyetinden haberdar olsunlar.
 
*Teşekkür ederiz. Senin içtenliğini biliriz Ali kardeşimiz.
 
-Ahiretin sadece bir boyut farkı olduğunu, ölümün ebedi hürriyete, cennet cemale ve kemale geçiş, bir nevi doğum olduğunu, kelimelerimize sinen samimiyetle algılasınlar inşaallah. Hikmetli öğretinizin devamını dileriz efendim. Ya erhamerrahimiyn. Ya Allah. Bismillah. Allahu ekber. La ilahe illallah. Muhammedürresulullah.
 
*Rahman ve Rahim olan Allah. Ali’m, kulum. Evet paylaşılsın. Benim hikmetimi bütün kullarım bilsin. Ben sizlere bu yüzden bu mesajları gönderiyorum. Ben âlemlerin rabbi yüce Allah. Benim hikmetimi iyice bilsin, öğrensinler.
 
-Teşekkür ederim Allah’ım! Rahmetin kendinden kendinedir. Selam da hamd de şükür de senden sanadır. Selam. Selam. Selam. On sekizbin âleme selam.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.