Bu Kevser Havuzundan Sana da İçerecek

Bu Kevser Havuzundan Sana da İçerecek

Bu Kevser Havuzundan Sana da İçerecek

Hayırlı cumalarımız olsun kıymetli hocam. Vaktinizi çok gasp etmeden iki gündür gördüğüm rüyalarımdan bahsetmek isterim size. Vakit kaybetmeden haber ver demiştiniz. Önce şu anki zikrimi yazayım.”Hüvalla hüllezi la ilahe illahü. Alimul ğayb-ı ve şehadeh.” zikirimi okumaktayım.  Çarşamba günü uyumadan önce balkonda gökyüzünü izlerken içimden; “Rabbim gayb haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum’’ dedim. Sonra; ‘’keşke dedim şu zamane hastalıklarının çaresini bilsem, kansere ne şifa oluyor mesela” dedim. Ve uyumak için odaya geçtim. Rüyamda yine bir kadın ve oğlu var. Kim bu kişiler bilmiyorum ama hep rüyamdalar (yüzlerini hatırlamıyorum, hep bir kadın ve 15-26 yaşlarında erkek çocuk)  neyse yanımda iki tane de ortaokuldan senelerdir görmediğim hem sınıf hem mahalle arkadaşım var. Kadın bir bitki gösterdi bu bitki dedi yüzüme baktı, yanımdaki arkadaşlardan rahatsız olduğunu fark ettim ve yanımda olan Ahmet isimli arkadaşıma “sen dışarı çık ne bekliyorsun burada, kadıncağız anlatamıyor bak” dedim. O dışarı çıkınca kadın konuşmaya devam etti. ‘’Bu bitki kanlı idrara iyi gelir’’ dedi. Bende hemoroit sistit yani dedim. (idrarın farklı sebeplerle kanlı gelmesi)  ve dedim ki ben bu bitkiyi biliyorum, hatta ucunda tomurcuğu olur. Ve o anda bahsettiğim tomurcuğu da kadının gösterdiği bitkide gördüm. Rüya bu kadar kıymetli hocam. Ertesi gün Isparta ‘ya giderken (iş teklifi geldi, taşınacağım ev bulunca diye bahsetmiştim size) yolda eşimle mola verdik, aklımda hep o bitki vardı, mola verdiğimiz yerde o bitkiyi gördüm, fotoğrafınıda çektim, size göndereceğim. Hayır, olsun inşaAllah hocam.

Bir diğer rüyamı da dün gece gördüm. Köy yeri gibi bir yerde oğlumla yürüyoruz, bir yere gidiyoruz ama nereye bilmiyorum. Her yer yemyeşil, aydınlık bir yer. Yolda yürürken büyük bir leğenin içinde siyah zeytin gördüm. Tepeleme dolu, yemeye hazır zeytin. Yanındaki leğende de yeşil zeytin var.  Ben siyah zeytinden bir tane alıp tadına baktım, çok güzel tadı var dedim. Oğlumda yandaki leğenden bir tane yeşil zeytin almış anne bunun da tadına bak diyor. Ben yeşil zeytin pek sevmem desem de ısrar ediyor, ‘’lütfen bir tane tadına bak’’ diyor. Kırmayayım deyip onun da tadına baktım. Bu da güzelmiş dedim ona ve yola devam ettik. Yolda kocaman bir dut ağacı vardı. O kadar canlı ve parlak yaprakları vardı ki meyvesini göremedim. Ağaç çok büyük ve görkemli bir ağaçtı. Sakıncası yoksa nedir iki gündür gördüğüm bu rüyaların anlamı. Benim hep bazı şeyler kalbime doğar, altıncı hisimdir. Yoksa başka bir şey mi bilmem ama beni hiç yanıltmaz. Rüya nadir görürüm ama bu sefer art arda oldu. Kalbim haberci rüya diyor. En doğrusunu Rabbim bilir. Kalbinize doğanları merak etmekteyim. Selam ve mübarek günün tüm hayır dualarının üzerinize olması dileğiyle. Ellerinizden öpüyorum. Bitki bu hocam. (resim)

-Rüyaların hayrıdır Rojdacan. Selam üzerine olsun. Maşallah barikallah zikrin tecelliye geçmiş. Sıkı çalış lütfen. Önce kanlı idrar, ardınken başkalarının ilmini vereceklerdir inşaAllah. Sen iste yeter ki. Yeşil ve siyah zeytin kâmil cemil ne kadar güzellik varsa hemen hepsini temsil eder. Ayrıca maddi durumunuz çok güzel olacak demektir. Dut ağacı varlıktır, rahat ve bol rızıktır, sevinçli bir hayattır. İlmin imbiklenmiş hali sana verilecek. Şifa üzerine çok bilgi sahibi olacaksın inşaAllah, zeytin büsbütün şifadır. Bu bitkinin Latince adı ile Türkçe adını araştır. Bitkinin tek başına resmini bul lütfen ve artık rüyalarını bir klasörde topla. Benim cevaplarımla birlikle. Namaz vakti. Görüşürüz. Selam es selame

-Allah razı olsun kıymetli hocam. Sadece, “önce kanlı idrarın şifasını verecekler” kısmı beni biraz korkuttu ama Rabbim en doğru ve güzele kılavuz olacaktır inşaAllah. Selam es selame.

-Böbreklere iyi geliyordur. Veya dolaşım bozuklukları veya kanlı idrar birçok hastalığın habercisidir. Sev, verileni al, rabbimiz onu bir sıraya koymuştur.

-İle adında bir bitki bulamadım henüz hocam. En yakın resimlere bakarak mübarek otunu buldum, diğer adı şevketi, bostan bu mu bilemedim ama Latince adı ile değil.

-Araştırmaya sürdür lütfen.

-Bakıyorum hocam, bulucam inşaAllah. Pes etmek yok.

-Yeniden Hayırlı akşamlar kıymetli hocam. Biraz evvel sağ devrimi yaptım hemen akabinde zikrime başladım (hüvalla hüllezi la ilahe illahü Alimul ğayb-ı ve…) tespih sağ elimde ve kalp hizamdaydı. Zikri okumaya devam ederken bir anda tespih çektiğim parmaklarım bembeyaz oldu. Sanki florasan lambası yanıyor gibiydi, parmak uçlarımın hiç birisini göremez oldum. Şimşek çakar gibi iki kez uzun uzun beyaz ışık oldu. Çok uzun süre değildi; belki 3-5 saniye kadar sürdü. Sonra sağ diz kapağı altı baldırım seyirdi, sonrada sağ kol pozu kısmı. Aklımı mı kaybediyorum, yoksa bilinçaltı yanılsama mı? Tuhaf oldum.

(Bir gün sonra)

-Hayırlı pazarlar kıymetli hocam. Sanıyorum ki bu aralar sizi biraz meşgul edecek gibiyim. Hülasa, nadir rüya gören ben, şu ara rüya âlemindeyim. Hayır olsun. Bugünde sabaha karşı yine tamamını hatırlamadığım fakat hatırladığım kısmının bende iz bıraktığı bir rüya gördüm. Yine sizinleyiz bana dediniz ki. ‘’Bu peygamber efendimizin Kevser havuzu’’ O anda peygamber efendimiz de oradaydı. Fakat sadece silueti vardı, yüzünü görmedim. Dediniz ki ‘’bu Kevser havuzdan sana da içerecek.’’ Bu kadar kıymetli hocam. Selam es selame… Ellerinizden öperim.

-Selam sana ve bütün Allah dostlarına olsun. Rahmet ve bereketi cennet cemali ile zatı alasını talep eden her can üzerine olsun canRojda’m… Gözlerim dolu oldu. Yaşadığın şerefli, rahmetli ve mucize bir halde bir nebze payım var diye çok sevimdim. Rabbime şükürler ettim. Parmaklarında gördüğün nuru cemal idi, ihtilaçlarla verilen haberler cemalullah’ın coştuğunun, kuvvet bulduğunun müjdeli haberleri idi. İnşaallah o Kevser’den içenlerden olacaksın. Allah müjdelemiş. O vaat edince vaadini mutlak yerine getirir.

Lütfen istiğfarı salavatı şerifeyi ve zikirlerini vaktin el verdiğince artı… Yeni güzel haberlerini sabırsızlıkla bekleyeceğim. Anneler gününü özel olarak kuruluyorum.

Mucize menşe-i anneler,

Büsbütün emeksiniz,

Tükenmeyen fedakârlık,

Katıksız muhabbetsiniz,

Obalarımızda orta direksiniz,

Gönüllerde yar, gözlerimizde yaş,

Zor günlerimizde arkadaşsınız,

Rahmet pınarı mucize rahimlersiniz,

Ebediyen elleri öpülesi,

Biteviye gelecek inşa eden meleklersiniz,

Gününüz kutlu, gönülleriniz mutlu olsun;

Teker teker milletçe ellerinizden öperiz…

En güzel güller gönüllerinize nur olup düşsün daimi,

Âlemlerin rabbinin selamı bereketi üzerinize olsun,

Dünya ahiret cennet cemal üzere olasınız.

“İnsanın Hayrı Çoğalırsa, Meleklere Karışır. Şerri Çoğalırsa, Şeytana Karışır. ” [Seyyidi Abdulkadir Geylani sf.a.]

.Canımsın can hocam, en kıymetlim. Ne kadar şükür etsem az.

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir