Allah’ta Kayboldum

10.06.2021
24
Allah’ta Kayboldum

Allah’ta Kayboldum

Selam es selame hocam Hocam Amerika’yla ilgili haberle ilgili olabilir mi bilmiyorum, suikast var denildi gece, ardından da gaflet uykusunda denildi. Gece sürekli keşif halindeydim, seslerde hiç susmadı, genelde olumlu düşünceli, sevgi dolu sözlerdi, “haklısın, Allah razı olsun, ne güzel olmuşsun, iyisiniz değil mi…’’ Gibi. Ancak arada celali bir seste duydum yine.

Hocam bunları yaşarken gözümdeki hareketlilikte kesintisiz devam etti. Gece elektrikler kesildi birden, dışarıdan pencereden odaya sızan küçük ışıklarda yoktu yani zifiri karanlıktı her yer, o sebeple nur hep görünürdü gece. Aynı zamanda hissedildi yine. Büyük bir kuş kanatlarını çırpar ya hocam onun gibi çırpındıkça ışıkları yayıyor etrafa. Nur renksiz ancak bazen gözümün sağından solundan altından yada üstünden bembeyaz nur aralanıyor, bu nur gözümdeyken.

Keşiflerden birini yazayım hocam; Konuşmalar sırasında bir görüntüde uçurularak İzmir’in şirince köyünde çoook yükseğe çıkarıldım. Yeryüzündekiler karınca gibi küçük görünüyordu, normalde korkmam lazımdı belki bu kadar yükseklikten ancak güvende hissediyordum. Etrafım şeffaf bir enerjiyle kaplıydı, beni tamamen saran şeffaf enerji tehlikeyi önlüyordu. Selam es selame güzel hocam

Hocam rabbimiz mükemmel güzellikte ve iyilikte İstihareye yatmayı düşündüğüm bir konuya bile yatmaya gerek kalmadan keşifle cevap verdi. Hocam beni rabbimin yakınlığına ulaştırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az gelir, canım hocam melek hocam. Sizi çok seviyorum, siz her şeyimizden daha fazla sevilmeyi hakkediyorsunuz.

-Bilmukabele AzizeM 

Selam es selame hocam Kuşlukta başkalarıyla ilgili bildirilenler oldu hep. Dua isteniyor belki de. İnsanlığın görünen yüzünün ardı gösteriliyor, gizlileri bildiriliyor. Bu bilgilerin doğruluğunu Allah cc. bilir tabi ki. Hocam insanlar süflilerde iç içe yaşıyor. Dediğim görüntülerden birisinde ilginç bir şeytan türü gördüm. Başında iki tane üçgen boynuzları vardı. Eşimin teyzesiyle sarılmış fotoğraf çekiliyorlardı. Teyzemin başında beyaz küçük bir eşarp vardı. Bu sarıldığı şeytanın da ailesinden birisi olduğu bildirildi, tabi o insan suretiyle görüyordu.

Hocam çocuklarıma da süfli boyut ve onların tuzakları gösteriliyor. Ben onlara gördüklerimden hiç bahsetmiyorum. Hele cinlerden asla söz etmiyorum, ancak onlarda açıkça süflileri görüyorlar. Hocam ünlülerden bazılarıyla ilgili bildirilenler oluyor. Bugün çirkin şeyler bildirildi, bazıları hakkında. Lut kavminin işlediği gibi çirkinlikler. Gay bir şarkıcı var, ünlü bir erkekle aralarında yanlış şeyler yaşandığı bildirildi. Ortaya çıkmasından dolayı rahatsızdı, utanıyordu aslında.

Keşifte imanlı bir kadın bu ünlü isime, ‘’nasıl bir duyguyla yapıyorsun bunu’’ dedi. Yani bir erkek nasıl buna tahammül edebilir demek istedi. Biraz pişman, tedirgin ve dahası acı bir gülümseme oluştu gay şarkıcının yüzünde. Dişleri koyu renkti ve araları kirlerle doluydu.

Hocam Sedat Peker’i de gördüm, “yarışma bitince kimseye dokunmayacağım’’ dedi. Bir kadına sarılmıştı bu arada. Yarışma dediği herkes için bir imtihan gibi anladım, fakat bir çok kişiyi elemişti bile, ancak yarışmanın sonuna yaklaşmıştı ve çok az kişi kalmıştı. Yani Sedat’a yenilenler kaybetmiş olarak eleniyordu. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşaAllah. Hidayet çağı çok ihtiyacımız olan zamanda geldi çok şükür. Güzel şeylerde oluyor mutlaka, mucizevi gelişmeler yaşandığı çok açık, ancak kafir ölmedi henüz. Selam es selame hocam

-Selam es selame AzizeM. Maşaallah, barikallah keşiflerine. Bir yanımız süfliyat, bir yanımız ulviyet. Her iki sıfat Allah’tan kula emanet. Bütün çabalarımız celalden mümkün olduğunca (soyunmak) sakınmak, Cemal ulviyete boyanmaktır. Yaşadığın keşifler bu konudaki ilmimizi tahkiki seviyeye çıkarmaktadır, şükür. Sedat Peker in ülkemize zarar vermesinden Allah’a sığınırız. Yanlış zamanda, yanlış tarafta olduğunu sanırım ancak en doğrusunu Allah bilir. Allah yar ve yardımcımız olsun. Fazla zarar veremeyeceği bu keşifle anlaşılıyor, kafirin eli buradan da boş dönecek inşaallah. Hidayet çağı başladı şükür elhamdülillah, ancak rahatlamak için henüz erken olduğu çok açık. Selam es selame.

* Hocam kuşlukta ben yine ileri bir yaştaydım. Bu kez 64 yaşındaydım. Merdiven çıkıyordum koşarak. Bir kadın şaşırmıştı, bak 64 yaşındaki kadın nasıl sağlıklı koşarak çıkıyor diyordu, bir çocuğa. Selam es selame canım hocam

Selam es selame hocam Hayırlı geceler olsun, rabbimizin cemali kemali tüm güzellikleri lütfu ihsanı ikramı üzerinize olsun inşaAllah. Hocam içimden geldi sizinle de paylaşayım. Bir süre önce eşimin dayısıyla ilgili bir keşif yaşatmıştı rabbim. Doğrusu size yazma niyetim vardı. Ve sanırım olumsuz bir keşifti. Bugün keşifte bunu yazıyordum size, eşimin ruhu geldi müdahale etti. Sağ yanımdan gelip sağ omuzuma dokunarak bir dakika birşey söyleyeceğim dedi, o dayısıyla ilgili başka şeyler söyleyecekmiş. Sağ kulağıma eğildi eliyle kapatarak bir şeyler anlattı, burası canlıydı. Akşam öğrendim ki bugün o dayısıyla birlikteymiş. Bağından bahçesinden meyveler göndermiş dayısı eve. İyiliğini yazmak nasipmiş. Hocam bu denli kendine yaklaştıran, açıkça irtibat kuran rabbimize şükürler olsun. Açıkça bildiriyor birçok şeyi, kalbim mutmain oluyor.

Hocam beyaz kanatlarım var. Üzgün, buruk olduğum günler kanatlarımı güçsüz, halsiz görüyorum. Rabbim yardımcı olsun, inşaAllah.

-Amin. Amin. Amin. Allah yar ve yardımcın olsun

Selam es selame hocam Hocam dün rabbim tevekkül ettirdi, bu isteyerek olan bir şey değil. Bazen çok istesem de Allah’ı kavramakta zorlanıyorum. Dün kendiliğinden gelen bir hâl ile bilincim açılmaya başladı, halden hale geçtim. Kavradığım şu oldu; Ben bu kainatın değişmez bir parçasıyım. Ben olmasaydım gibi bir ihtimal söz konusu değil. Ben her halükarda var olacaktım, çünkü ben yaratılmış her varlık gibi Allah’ın tamamlayıcı bir cüzüyüm. Allah’ta kayboldum sanırım.

Bir ara konuşuyordum ama konuşan ben değildim. ‘’Bu yüzden beni yarattım’’ diyordum. Ben dediğim kendime Allah’ın gözüyle bakıyordum, o an. Hocam, bunları yaşarken sonsuz boşlukta yüzerek, karadelik gibi bir şeyin içinden çıktım. Sanki suyun içinde yüzüyordum. Ama su değil, şeffaf enerjiydi, evreni dolduran madde. Maddesel Su, belki de bu enerjinin fiziki halidir. Aynen ruhumuzla bedenimiz gibi. Allah bilir en doğrusunu.

Hocam az önce de web sitenizde bugün paylaştığınız yazıları okuyordum, oradaki kardeşimize verdiğiniz cevapları okurken içim sıcacık oldu. Ya rabbi ne güzel yaratmışsın hocamı, dosdoğru örnek diye düşündüm. Ve ellerimi açıp şükrettim, beni size, doğru yola ulaştırdığı için. Ben sizi her şeyden daha çok seviyorum ya, sizde sevdiğim Allah’ın güzelliği, ADALETİ, şefkati ve güzel sıfatları. Kısaca Allah’ın cemali kemali aslında.

Beni şu dünyadaki en şanslı kullar zümresine dahil ettiği için şükrederken yine kuyu gibi bir yerden uçarak yada yüzerek gün yüzüne çıktım hocam. Hocam dün geceki keşfimi de yazmak istiyorum. Bir çok şey söylendi yine, bir tanesi ilginçti. “İlayda da memnun etti” denildi. Hemen sonra keşifte deniz kenarı kumsalda güzellik yarışması yapılıyordu, birinci açıklandı birincinin ismi de İlayda’ydı. Bazılarımız yaşça daha büyüktük, yarışmaya dahil değildik sanırım, yarışmacılardan ayrıydık ama oradaydık. Birinciye takılacak beyaz nişan bendeydi, yeni birinciye takılmak üzere görevliye teslim ettim. Selam es selame

Hocam bugün gündüz keşifte biz eşimle bağa çalışmaya gidiyorduk, şarkıcı Bülent Ersoy bizim evde kalıyordu. Çocuklarda evde olduğu için biz yokken çocuklara kötü örnek olmasa bari diyordum (cinsiyetiyle ilgili). Az önce yine bir tevafuk yaşandı. Kızım internette gezinirken Bülent Ersoy’un önceden karısı olduğunu öğrenmiş bana soruyor, o kadın değil mi nasıl kadınla evli olur diye. Rabbim cümleten yardımcımız olsun inşaAllah. Selam es selame hocam

-Hayatta tesadüf yok, boşa söylenen söz, gereksizi gösteren göz yok demektir, AzizeM. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah’i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.