HİDAYET ÇAĞI / MEHDİ DÖNEMİ.

HİDAYET ÇAĞI / MEHDİ DÖNEMİ.

human46-1Hocam o beyaz noktayı çok nadiren görüyorum.

Anladım ki sizden öğreneceğim çok şey var. İki rüyam var; yakın zamanda gördüğüm. yorumlayabilirseniz sevinirim sevgili hocam. Birincisinde yeraltında bir grup insanla beraber geziniyorduk. Sanki bir çıkış arar gibi tünellerden geçmeler vs. bir yere ulaştığımızda değişik türden varlıklar karşımıza çıktı. Onlardan kaçmaya başladık hocam. sonra bir çıkış kapısı bulup yeryüzüne çıktık. İnsanları gördük ama esir alınmışlar. O an aklıma geldi ki bu yeraltında gördüğümüz varlıklar bu insanları kullanıyor.

Sonra hocam, çağrı gibi bir şey oldu, bir tepe vardı, ben oraya ilk çıkanlardan oldum. o arada peygamber efendimizin yanımızda olduğunu hissettim, birlikte diğer insanların çıkışına bakıyorduk. Kimisi o varlıklardan kurtulup çıkıyordu, kimisi çıkamıyordu.

İkinci bir rüyam de ise üniversitedeki yakın arkadaşlarımı gördüm. Ben Trabzon’da hayatımı sürdürüyorum. Rüyamda hocam bu arkadaşlarla beraber yolda yürüyorduk. İnanın bütün insanlık salât ikame etmek için hazırlanıyordu. Bütün insanlık saf tutuyordu. Arkadaşım dedi ki ben abdest almayı bilmiyorum. Dedim; gel öğreteyim. O ara abdest almaya gittik. Daha sonra tam hatırlamamakla birlikte, abdest alırken, namazı kaçırdığımızı hissettim.Uyandım hocam.

faviconSelam es selame Aydın Bey;

Allah’ın selamı senin benim ve cümle inananların üzerine olsun. Rüyaların hayırdır inşaallah ve kişisel değil, umuma etkili tecellilerden haber veriyor maşaallah…

Sen dâhil, herkes dâhil bütün insanlığın ekserisi (üçyüz artı dokuz yıl,) küfrün baskın gelmesi sonucunda yani bir karabüyü ile yeraltında (mağarada-yediuyurlar) uyutuldu maalesef. Yani dünya celalullah’ın yönetiminde kaldı.

Bunun sonucu geçen dönemin tarihi kayıtlara geçti ki; kan, gözyaşı ve zulümden oluşur.

Bu geçen sürenin bir kısmında Osmanlı devleti henüz yıkılmadığı için nispeten islam dahi kısmi yaşanmıştır. Ancak giderek artan celali tecelliler sonunda cılız ışık misali olan Osmanlı da parçalanarak yıkılınca, küfür istiklalini ilan edip Allah’ın nurunu tümden söndürmek için mücadeleye girişti. Bu savaşında başarılı da oldu. Böylece iblisin kurandaki iddiası gerçekleşmiş oldu. Sıratı müstakim üzerine durup azar azar imanları zayıflatan, zulmü azdırıp adaleti zafiyete uğratan, allah’ın celali tecellileri, 2000 li yıllara gelindiğinde zirve yaptı, İlahi takdir gerçekleşti.

Efendimiz sav. Sayısız hadisi şerifi ile bu çağların mukadder olduğunu anlatmış, dönemi deccaliyet olarak isimlendirmiş. Müslümanların nasıl kırıma uğrayacağını gözü ile görmüş gibi bildirmiş.

Sonunda İblis(herşeyi tersyüz eden), Başında gümüşten tacı ile insan şeytanlarından oluşan kulelerinin zirvesine çıkıp, (Yakışıklı bir genç ve dinç bir âdem görümünde), Allah tealaya zaferini, (ibadetini hakkiyle yapmış bir kul edası ile) ”görevimi tamamladım ya rabbi” diyerek ilan etmiş oldu. Bu tarih miladi 2000 yılıydı.

Hikmetullahın icabıdır ki bir sıfat zirve yapınca, otomatik olarak inişe geçer.

Denizin bitiminden gemiler geriye dönerler.

2000 yılından itibaren yine hikmetullah’ın icabı olarak, gök kapıları cemalullah’a açılmaya başladı. Giderek dünyada din ön plana çıktı. Yıkılan kilise, havra ve camiler imar edildi. Şimdi nehirler düz akıyor görünüyor. Tersyüz olan evrensel değerler, düzyüz oluyor.

Göklere çekilen <selim akıl> yeniden dünya semasını ziyaret etmek üzere.

Batı batıyor, doğu yeniden doğuyor, yeni bir çağ başlıyor.

Bu çağın adını efendimiz bindörtyüz küsur yıl önce koymuş. HİDAYET ÇAĞI / MEHDİYET DÖNEMİ.

İki çağ arasındaki dönüm noktası 2008 yılıdır. Zaferin tamamlanması ise 8+23 = 2031 yılı olacaktır. Kuranı kerim 23 yılda ikmal edilmiştir. Bu hidayet çağı da bu kadar sürede tamamlanacaktır. Senin gördüğün rüyalar da bu çerçevede yorumlanması gereken cinstendir. İleri de bu konuya bir kere daha, bir başka vesile ile döneriz inşaallah. Selam es selame

human46-1

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir