Allah sizi çok sevsin

20.06.2019
22
Allah sizi çok sevsin
Allah sizi çok sevsin
*Hayırlı geceler babam. Settar esması Ya Latifun zikrinin etkisini yapar mı diye bir arkadaşımız soruyor. Cevap veremedim. Yukarıda ki yazıyı okumuş. Bilgilendirirseniz sevinirim.
 
*Bu sabah Ve anetil. Ayetini bağıra bağıra okuyarak uyandım babam. Rüyamda harap olmuş her yer. Bu zikrimizi okumaya başlıyorum, etrafa bakarak, üzülerek. Devamında da uyanıyorum. Okumaya istem dışı devam ettim. Bir önce ki gece ‘’Kuran yolu, en doğru yol, bu yol. Söyle onlara, bu istikamette devam etsinler, edin, edilsin’’ diyen davudi bir ses seslendi.
Bu sabah ki rüyamda, etrafa bakarak okurken, içimden diyorum ki; bak bu zikrimizi tam ezberleyememiştim. Allah burada ezbere nasıl okutuyor. Ey güzel Allah’ım sen bana kıyamadın ki ezberletmişsin, diye şükrediyorum.☺️Rabbe emanetimsiniz. Hayırlı geceler dilerim28 MAYIS 2019 02:06
-Settar aynı etkiyi yapmaz. O sadece üstünü örter, sadece allah bilir sen bilirsin.. Latıf ise affeder,kitaptan tamamen siler, Azizem. Hayırlı geceler. Durmak yok, yola devam. Selam es selame.11 HAZ 2019 20:14
 
*Babam. Es Selamün aleyküm.
 
“Abdest almadan da oku. Sen abdest alıncaya kadar o yakar yıkar, şeytan acelecidir.” yorumunuzu okudum ki korkunç bir gürültü, şimşek, yıldırım ve ardından çatır çutur dolu yağmaya başladı. Hemen aceleyle kıbleye dönüp Ezanı Şerifi okumaya başladım, dolu kesiliverdi. Yağmura döndü yağış, biiznillah… Allah sizden razı olsun babam. Hayırlı akşamlar dilerim, ellerinizden öperim.11 HAZ 2019 22:39
 
-İşte bu. Herşey ilim iledir. Buradan anla ki diğer okumaların da bu kadar değerlidir. Allah her kulunu duyar ve cevap verir. O Allah semidir ve muciptir. Allah rızası için yapılan her duayı anında kabul eder. Önlediğin zararı bir düşün şimdi. Rabbim her zaman uyanık davranan müminlerden eylesin bu milleti ve seni. Selam es selame.12 HAZ 2019 22:47
 
*Es selamünaleyküm babam. Dualarımızın kabulü için üç Salavat-ı Şerifeli tertibi siz ve Resulümüzü rüyamda görmek,dünyalık işlerimi Allah’ın satın alması, kendi nasıl razı olacak ise o şekli vermesi ve sizin öğretilerinize daha çok zaman ayırıp, Allah, Resulümüz, Hz Ali efendimizle ve Sizinle daha çok hemhal olabilmeyi isteyerek okudum, biiznillah.
İlk rüyamda Hz Ali Efendimiz siyah bir at üzerinde, siyah bir kıyafet ile gelip es selamünaleyküm diyerek, ‘’Hacı Ali ve Zülfikarlara selam söyle’’ dedi. Gelenin Hz. Ali Efendimiz olduğu bir nida ile bildirildi. Çok heyecanlandım. Söylerim efendim diyebildim. Başım önde, ellerim önümde bağlı. Heybetine hayran kaldım, vesselam…
 
Sonra Resulümüz için ağladım, bu rüyanın ertesi günü. Hepimizin adına tevbe istiğfar ve niyaz ile geçti tüm gece. Öyle ağlattı ki sabaha dek hiç uyutmadan Allah, gözlerimi kapatıp açamaz haldeydim, acıdan. Tüm Ümmeti Muhammed, tüm Türk Milleti, ailelerimiz, sevdiklerimiz, sevenlerimiz için… Sonra fark ettim ki kendimi hiç söyletmiyor, günahlarımızın affı için. İşte o an Hz Ebubekir Efendimizin “Bedenimi öyle büyüt ki cehennemi kaplasın, hiç kimseye yer kalmasın” diye Allah a ağlayıp yakarmasını idrak ettirdi ve aynı duayı kendi bedenim için ettim, ettirdi, elhamdülillah babam. Ve dün gece aynı tertip ile aynı duamı ettim.
Rüyamda Ankara’da küçük bir oteldeyim. Bir bey beni alıp Hacı Bayram Veli Hz nin türbesine ve yakınında ki kitapçıya götürecekmiş. Bu beyin ismi Ali imiş. Birlikte önce kitapçıya gittik sonra türbeye. AAA! Hacı Bayram Veli Hz.inin türbesinin içinde siz varsınız. Allahû Ekber! Gülümsüyorsunuz bana babam. Sizi sadece ben görebiliyorum. Başka ziyaretçilerde var, onlar görmüyor.
 
Ankara, Ali Bey, Hacı Bayram Veli, Hacı Ali Bayram, babam… Allah’ım ben anlamadım ki bunlarla bana ne demek istediğini diyorum. Türbede size şaşkınlık içinde bakarken. Sonra Ali Bey ile ayrılıyoruz oradan. Siz yine gülümseyerek uğurladınız beni. Derken ‘’akşam oldu, acele etmelisiniz, vakit geldi’’ dedi, Ali bey. Akşam oldu hava karardı. O arada bir çınar ağacının yanında duruverdi, koşardım yürürken. Sağ eli ile başımın arkasından tutup kalbine alnımı dayadı ve… Muhteşem bir ezan okudu. Allahû Ekber! Çok güzeldi babam… O anda kalmak istedim babam…
Allah sizden razı olsun babam. Dua buyurun bu şaşkın Zülfikar’a. Tüm Zülfikarlar kardeşler de dua ediversinler bu şaşkın kardeşlerine. Dünyalık sıkıntı işim gücüm meşguliyetlerim pek çok zamanımı alır vaziyette. Alıversin hepsini üzerimden, bana geniş zaman versin, güzel Allah’ım. Selametle babam… Ellerinizden öperim babam…
 
-Selam es selame Azizem; keşiflerin rüyaların hayırlara vesile olsun. Hem sana hem paylaştığımda okurlara derecelerine göre hikmetlerini ifşa etsin inşaallah. Dualarına aminlerle katılıyorum. Rabbim ihtiyaçlarını en doğru en kestirme zamanda en kâmil derecede tecelli ettirsin. Verdiklerine de vermediklerine de hamd ve şükür ettiğimiz mevlamıza emanetimsin. Selam es selame.
 
*Rüyalarım güzel değil mi babamRabbe emanetimsiniz…
 
-Çok güzel. Gözlerinden öperek emanetimsin rabbime. Bu yazdıkların bugünümü kurtardı. Çok bunaltılmıştım.
 
*Sizden bunu duymak çok güzel. Sizden gelen Allah’tan babam… Dualarıma ferahlığınız için diye de ekleyeyim İnşaAllah. Gülümseyin. Kalbiniz de gülümsesin babam. Siz güzelsiniz ve Allah güzeli sever. Ve bizler için ne büyük bir lütufsunuz ki En Güzel. Sizi bize güzel rehber, güzel öğretmen, güzel baba olarak vermiş rabbimiz. Gel deyin hizmetçiniz olayım. Ciddiyim babam. Size hizmet Allah’a hizmet. Size saygı Allah’a saygı. Size sevgi Allah’a sevgi. Size sadakat Allah’a sadakat. Sevgi sadakat ister, sadakat ispat ister, der Resulümüz, bilirsiniz. Deyin emireriniz olayım. Allah sizden razı olsun. Gülümseyin. Tıpkı Hacı Bayram Veli Hz türbesindeki gibi. Huzurlu bir tebessüm ile. Allah sizinle… Elhamdülillah.
????????????????
*Şimdi şükür için namaz kılayım babam. Hizmet konusunda son derece ciddiyim. Başım üstünesiniz. Hayırlı geceler dilerim. ????
????????????
PZR 13:38
*Esselamu aleyküm babam…”Bir gün Resulullah (s.a.v): “Dikkat edin! Size en hayırlınızı bildireyim mi?” diye sordu.
Ashap-ı kiram: “–Evet bildiriniz ey Allah’ın Rasûlü!” dediler.
Peygamber Efendimiz:“–Sizin en hayırlılarınız, görüldükleri zaman Allah’ı hatırlatan kimselerdir!” buyurdu.”
 
*Sizi görmeden sevdirene şükürler olsun babam. Siz benim Allah’ı hatırlatanımsınız. Babamsınız… İki cihan için” babam” duygusunu hissettiren, Şanı Yüce Allah’a yarattığı zerreler adedince şükürler olsun. Allah sizden razı olsun. Allah başgözüyle sizi görüp muhabbet etmeyi, elinizi öpmeyi nasip etsin İnşaAllah. Rabbe emanetimsiniz.
PZT 02:53
-Teşekkür ederim. Gözlerinden öperim, ruhumla ruhunu sarar sarmalar efendime emanet ederim. Selam es selame
ÇRŞ 23:18
*Sizi seviyorum ????
☺️
*Allah sizi çok sevsin Allah sizden razı olsun ????
-Amin. Amin. Âmin. Bilmukabele. Rabbim seni de sevsin. Senden de razı olsun. Selam es selame
01:59
*Esselamu aleyküm babam. 1000 İhlas suresini tüm Zülfikarları niyet ederek okuyasın diye ilham geldi kalbe. Uygun görür iseniz okumak isterim. Gün içinde sadaka verecek isem, bir iyilik ve yardım yapacak isem, bana borcu olanlara helal edecek isem, Siz ve Zülfikar kardeşlerimi dâhil ederek Bismillahirrahmanirrahim çekip yapıyorum, yapıyoruz, yaptırıyor Aslında yanlış isem düzeltiniz lütfen babam. Yapıyor! Allah yapıyor!
*Selam es selama hocam. Hayırlı günler????
<Niye, ne oldu gene.
Üçü birlemeyi anlayamadınız, hiç biriniz hem de.
Anlamış olsaydınız havalara uçardınız. …Zeynep için üzülmek veya sevinmek yerine… .( bu arada Zeynep de birleyemedi ) birleseydi bir ben, bir siz var demezdi.
Her şey BEN ‘im derdi.
Her şey Sen’sin derdi.
Her şey O’dur derdi.
Tevhid derecesine göre söylerdi.
Her şey BİZ iz derdi.
Tekliğe erdim dersin ey kulum, niye üzülür feryat edersin.
Her şey Zeynep.
Her şey HACI ALİ
Her şey SEN ( beni söylüyor ) sin.
Hepinizi topladım, böldüm, çarptım, çıkardım,♥️ ♥️BEN kaldım BEN♥️
Rabbim bunları yaz derken uyandım hocam. 11 MAYIS 2019 13:52
????♥️Rabbim bizi teker teker birliğine erdir. Sonra da hepimizi birlik potasında erit. Tekliğinle şereflendir.
*Âmin. Âmin. Âmin. Âmin.
Ümmeti tevhidinle şereflendir, Nurunu tamamla lütfen ve keremen Ya erhamerrahimiyn.İşimizi kolaylaştır.
????♥️rabbi yessir ve la tuassir rabbi temmim bil hayr♥️????.11 MAYIS 2019 22:51>
 
*Bu paylaşımınızda Ne diyor bize? Hepinizi topladım böldüm çıkardım. BEN kaldım Ben.
İdrak ettirdi bu fakirin aklına kalp de mutmain elhamdülillah Her şeyi O yapıyor. Biz de Kendini yaşıyor seyrediyor. Bizlerin öyle çaba sarf etmesi gerek ki Allah’ın bize baktığında Kendini seyredebilecek hale gelelim. Pırıl parlayan, pürüzsüz, lekesiz, olduğu gibi yansıtabilecek bir hal İnşaAllah… Hayy maşallah! Bu ne hoş bir duygu!
Her birimiz O’nu, nur ala nur Peygamberimizi, Sahabelerimizi, annelerimizi, evliyaullahı, Sizi yansıtacak hale gelmeliyiz. Her birimiz ayetiz, her birimiz sünnetullah’a, her birimiz duayız, şükre ve hamd, hayr ve iyiliğiz… Allah’ın ahlakı, Resulümüzün ahlakı ile ahlaklanmamız için tez vakitte… Duamızı kabul eyle En Sevgili!
 
İstimdat ya Resulullah, istimdat ya Habibullah, istimdat Ehli Beyt-i Güzin, istimdat elçimle Ashap-ı Kiram, istimdat vel cümle ruhaniyat… Ruhaniyetlerine Lila Fatiha.
 
Sizi seviyorum diye yazdığım vakit, çocuklarımla parkta idik. Bu yazdıklarım konuşuyordu sanki içimde. Bu sırada salıncakta hem zihinsel, hem bedensel engelli bir kardeşimiz sallanıyordu. Kızımı yanına gönderdim. Haydi, Onu salla, sohbet et, Allah sevinsin, bak bana selam verdi, dedim. Kızım gitti 5dk sonra geldi. Anneciğim Allah bir diyor, sana söylememi istiyor. Muhammed diyor, dedi. Şaşkın ve heyecanlı.
Ey Güzel Allah’ım dedim ☺️ Ve size gülümsedim, sanki masamızdaydınız. O sırada sağ elim karşımda ki genç bir kardeşimizin başında, Hu Allah diyerek şifa istemekteyim. Baş ağrısı için. Bir yandan Allah muhabbetindeyim. Salıncakta ki kızımıza döndüm, Allah bir! Diyor, sürekli yineleyerek. Sonra size dedim ki, kızım giderken onun yanına, yine hepimizi niyet etmiştim ve kızıma Allah kabul etsin demiştim, dedim. Hatırlıyorsunuz değil mi? Ve kızımla bu kardeşimizin yanına Haydi Zülfikarlar hep beraber diyerek gittim. Gülümsedi içtenlikle. Elini hani çok leziz yemek için yaparız ya çok güzel anlamında bir hareket ☺️Onu yaptı, üç kez ve her seferinde bize dokundu. Her bize dokunuşunda Âmin dedi. Âminleri biz parktan ayrılıncaya dek sürdü. Baktı, gülümsedi, Âmin, dedi…
Masaya döndüğümde, ‘’Hocam ağrım geçti ya benim. Ne yaptınız, ne okudunuz siz’’ diye bir haykırış genç kızımızdan. Allah. Allah. Allah, Dedim 3 kez. Allah yaptı… İşte o arada yazıverdim size ‘’Sizi çok seviyorum’’ diye☺️Rabbe emanetimsiniz. Ellerinizden öpüyorum babam.
 
-Selam es selame azizem. Maşaallah barikallah. Yazdıklarını paylaşacağım inşaallah. İbret üzere ibret var nasiplisine.
 
*Elhamdülillah babam.1000 adet İhlas suresi için müsaadeniz var mıdır?
-Bu arada hemen ihlas okumaya başla inşaallah. Dilerim bu bin ihlas okuyup kendilerini Allah’tan satın alan zülfikârlar çok olur.
*Başım üstüne, canım babam.
-Evet, hemen başla. Ve tamamlayınca gelişen olayları, keşifleri bana yaz.
*Tamam, canım babam
-Ben ise biraz geriden alarak, yazdıklarını yayına hazırlayayım. Geçmiş yazılarına atıfta bulunduğun için biraz geriden almak icap eder. Gözlerinden öpüyorum, rabbimize emanetimsiniz. Selam es selame
*Selametle babam
????????????????????
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Selam es selam canım hocam bu yazıda parkta kızın dönüp Allah bir dediğini okuyunca ağlamaya başladım içim yandı Rabbim ne güzelsin bizler konuşuruz bizlere işaretler gönderirseniz diye sol elimin baş parmağı ağlamaya segirmeye başladı çok uzun süre şiddetle seyirde öylemi parmağı yerinden çıkacaktı çok net bu bile bir mesaj Rabbim hayırlısı versin o iyisini bilir herseyin sahibidir ona siginirim babam