Zonguldak Depremi geliyor

10.11.2020
147
Zonguldak Depremi geliyor

Zonguldak Depremi geliyor

PZT 15:14 *Selam es selame canım hocam; kamerde sağ devri yapıyordum. Ruhum Anka olarak Rabbine olan aşkını göstermek için öyle güzel dans ediyordu ki, ruhum tamamen Anka’ydı.
*Ardından hemen yazdırmaya başladı Rabbim :
Ayşe’m! son Anka kuşum, haydi yeniden küllerinden doğma vakti geldi.

*Alim kızımız yeniden doğuyor. İntikal edenlerin bir ilki daha açığa çıkıyor. Koskoca okyanusu geçenlerin ordusu, bu yeniden dirilişin hikayesi. Vahdet’i vücutların birliktelik vakti geldi. Horasanlı destanın hikayesi açığa çıkıyor. Olmazları oldurmak için bir vücut olmaya geliyorlar.

*<Bismi Rabbikelleziy halak. Halakal insane min alak.> Biz insanı bir kan pıhtısından yarattık.
*İzmir’deki olayın cereyan etmemesi için insanları uyarın, Zonguldak depremi geliyor. Gün saat belli olunca olması gereken olacak.
*Hidayet ettiğim kullarım korkmasınlar. Birlikte hep berber olduralım iyiliği gün yüzüne çıkaralım artık.
*Haydi zülfikârlar hakkın yanında olduğunuzu gösterin aleme. Polyanacılık oynama zamanı bitti. Çekin kılıçlarınızı kınından, er meydanına la ilahe illallah Muhammed’en Resulullah… Payidar olun, olmazları oldurun artık.

Selam es selame. Rabbim yar ve yardımcımız olsun, inşallah ❤

*Rabbim en doğrusunu bilir, n’olur ne yapılması gerekiyorsa yapalım, masumların canı yanmasın artık, n’olur hocam.

*’’Allah şahidim olsun Alim gün geçtikçe çoğalacaksınız. İslamın biçtiği rolü oynamaya hazır mısınız. Zülfikarlar haydi uyanma vakti geldi. Şaha kalkıyoruz.
*Allahu Ekber, Allahu Ekber, Allahu Ekber nidalarıyla Oldurun artık. Haydi yiğitlerim cengaver savaşçılarım benim. Korkmayın, yürüyün kafirin üzerine. Allah sizinle, Resulullah sizinle, Alim sizinle, imam Muhammed sizinle. Hakk geldi batıl zail oldu. Sinenizdekini açığa çıkarın artık. Selam ve dua ile birlikte, selam es selame, Alim’’ 💚💚💚

*Hocam küçük bir ayrıntı belki ama söylemek istiyorum. Devirdeyken secdeye beynim geldiğinde vücudum zangır zangır titredi. Bu her yönde oldu. Selam es selame ❤

-Selam es selame Ayşecan. Maşaallah barikallah. Rabbimize hamdolsun. Fazla söze gerek duymadan kardeşlerime rabbimizin mesajları ulaşsın inşaallah. Üzerinde umarım yeterince tefekkür edilir. Sevgili Zülfikarlar bu kadar apaçık kerametlere ekleyecek kelime bulamıyorum. Defalarca okuduktan sonra bu kadar yazmaya karar verdim. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.