Nur İçinde Gülümseyen Yüz

17.04.2020
58
Nur İçinde Gülümseyen Yüz

Nur İçinde Gülümseyen Yüz

*Selam es selame hocaammmm. Sizi çoook seviyorummmmmm.
İkindi namazını kıldım sırt üstü yatırıldım. Efalimizle birlikte zikrimi çekmeye başladım. Birden kendi kendime ‘’Rabbim seni seviyorum’’, demeye başladım ve Rabbim sende beni seviyor musun demeye başladım.
 
*Yine ışık dalgaları sardı tavanı. Açık mavi renginde idi. Sonra elma büyüklüğünde kalp oluştu, ışıkların arasında. Çoook mutlu oldum. Anladım ki Rabbim bana sevgisini gösterdi. Ve dedim ki Rabbim, lütfen bir kere daha göster, bir sürü küçük kalp oldu. Dedim ki Rabbim biraz büyüğünü göster. İrademin, kendi isteğim dışında, gülümseme ye başladım. Bir daha gösterdi Rabbimmm! büyük bir kalp ve içinde gülümseyen yüz vardı. Ve ben isteğim dışında bu sefer dişlerim görünerek güldüm. Kalp bana ben kalbe gülüştük.
 
Aslında bugün ki paylaşımınızın birisini okuyunca cevabımı aldığımı düşünmüştüm. İmamı ez zamanın öğrencisi olmak, onun varisi ile aynı çatı altında olmak, Rabbimin bana ennn güzel ikramı ve sevgi göstergesi diye düşündüm. Bu düşüncem de hala sabit. Sizleri bana Yoldaş, Önder eden Rabbime kurban olayım.
 
-Es selame es selame, maaşallah barikallah. Sehercan. Rabbimize hamdolsun.

*Binlerce milyonlarca yarattıkları ve yaratacakları adedince hamdüsenalar olsun. Hocam unutmuşum ben gülen kalbe karşı öpücük yollamıştım, defalarca. İşlem bittikten sonra eşimin bulunduğu odaya gittim. Affınıza sığınarak söylüyorum; eşim beni dudağımdan öptü, hem de iki kere. Ve yine anladım ki Rabbim Öpücüklerime eşim vesilesi ile cevap verdi

-Bu kadar net Allah’la olabilmek ancak Zülfikarlığa yorulur. Rabbimizin ve Resulullah’ın özel iltifatlarıdır. Rabbimiz her birimize teker teker farkındalık versin, yaşadığımız mucizelerin değerini bilerek görevlerimiz sarılalım inşaallah. Tebrik ediyorum. Yolumuz hak yolu, her anımız sevap dolu. Durmak yok yola devam inşaallah. Selam e selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.