Kalbin Kimin?

20.10.2021
166
Kalbin Kimin?

Kalbin Kimin?

Bir süredir etrafımda hep hissettiğim ama göremediğim bir his, iki kürek kemiğinin ortasından boynuma doğru saran bir duygu, iki gündür çok hastaydım… Sağ devrini yapamadım, hasta halimle işe geldim. Öğleden sonra gözlerimi kapatıp salavat getirmeye başladım. Karşımda bedeninin yarısı oda büyüklüğünde, diğer tarafı tavandan sonra görünmüyor; sağ eliyle beni koruma halkasının içine aldı. Bu hareketi defalarca yaptı. Kimsin diye sordum; cevap yok.. O arada dikkatimi çeken sağ kolunda bir tespih vardı .
Bugün yine oturdum masama görebilir miyim diye kapattım gözlerimi. Geldi sağ elinde bir buket çiçek, bana uzattı. Yine koruma hareketini yaptı. < N’olur kimsin, göster kendini, yada hissettir> dedim. Gelen his ile ağlamaya başladım, Kim var ALLAH’ tan başka en ulu en yüce Bakmaz mısın içine ben sende sen bende Kalbin kimin ? Selam es seleme canlar canı biricik hocamm, en güzele emanetimsiniz
-Maşaallah barikallah, AzizeM. selâm üzerimize olsun. İnşaallah bundan böyle her dar gününde yalnız olmadığını bilerek sabır göster, dua et, Allah büyüktür, her an benimledir de. En mutlu gününde yalnız olmadığını bilerek şükür et, zikir et ki Rabb’im benimle diyebil.
*Amenna şükürler olsun bugünleri gösteren Rabbime
-<Kim var Allah tan başka en ulu, en yüce Bakmaz mısın içine, ben sende, sen bende.>
*Hiç kimse bir tek O Rahman ve Rahim olan Allah
-Teslimiz kalplerin sahibine.
*Baktım kalbim çatlıyor, şu anda sanki sığmıyor bedenime
-Elhamdülillah. Elhamdülillah.. Rlhamdülillah.. Elhamdülillah i rabbilâlemin errahmanirrahiym Malikî yevmiddiyn.
*Trilyon kez Elhamdülillah Rabbena lekel hamd rabbilâlemin errahmanirrahiym
-Hamd ve şükür, âlemlerin ve bütün kalplerin sahibine, razı oluncaya kadar şükürler olsun.
*Razı ol Rabbim. Razı ol Rabbim. Razı ol Rabbim. Tek sen varsın, benden içeri. Aminnnnnn
-Ceddimizin ve ümmeti Muhammed’in günahları aşk denizinde aff olsun, kaybolsun. Amin. Amin. Amin. Allah’ım. Aminn aminnnm aminnnnn ya Rahman ya Rahim
 -Rabbim e emanetimsin Haticecan, Zülfikar. Rabbim saygılarımızı artırsın, ordumuza yeni yeni zaferler nasip etsin dualarımızla,amin..
*En güzele emanet ediyorum sizi çokkkk seviyorum canlar canı canımm hocam varlığınıza milyon kere şükürler olsun
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X