ZAFERE ADIM ADIM ,BİLGE MELEK EVLİYA

05.07.2019
7
ZAFERE ADIM ADIM ,BİLGE MELEK EVLİYA
*Es selamünaleyküm babacığım; rahim rahman Allah’ın izniyle başlıyorum.
*Gökyüzünün her yerini basınız, yüzünüz kapladı. Sonra o yüzünüz benim gözlerimin içine giriyordu. Gök yarıldı, içinden siz çıktınız veya benim gözümün hizasına geldiniz.

*Bir de babacığım, RAHIM CEMAL olan ALLAH’IMIZ bana artık Gonca Atabay suretinde görünüyor. Sürekli benimle. Sağımda solumda, önümde arkamda, yukarıda aşağıda, vücudumda ruhumda. Öyle bir kapladı ki anlatamam. HERSEYİ ile karşımda. Bu keşfi gördüğümde felâk, nas, Ayetel kürsi eûzû besmele okudum. ‘’Muhammed ben cemalim, seninleyim.’’ Bu her an her saniye oluyor. Şu anda da gonca suretinde cemal konuşuyor, ben yazıyorum. Cemal rahim Rabbim, Gonca suretinde tüm yaptıklarımı, dualarımı işleme koydu. Şimdi izle, seyret diyor. Bunu üç günden beri yaşıyorum. Yazmak bu güne nasip oldu.

*Babacığım şu anda benim istediğim bütün hakları önüme getirip koydu. Sağ kalça seyirdi. İstediğim herşeyi anında ellerime veriyor.

-Selam es selame Aziz kardeşim, İmam Muhammed. Bütün bu keşiflerin birer ilahi ilimdir. Hiç bir şeyi kaçırmadan yazıya dökmelisin, dökmeliyiz. Hafız Hüseyin Kemal Ks. Hazretleri hayatının her safhasını yazıya dökmeseydi ben olmazdım bu İlmullah denizinde siz de olamazdınız. Verdiğimiz hizmet de olmazdı. İhtimal Türkiye ve Türkler diye bir millet de kalmazdı yeryüzünde. Celal öylesine köpürmüştü coşmuştu, dünya yüzünde tek mümin bırakmamaya kararlıydı ki sonunda kıyameti koparabilsin. Biliyorsun bir tek kişi ki o zamanın imamıdır allah dedikçe kıyamet kopmayacaktır. O zamanın imamı ilmi bırakacak tek mümin bulamayacak ve dünya ve insanlık imamsız kalacaktır ki felek şaşkın, yönetimsiz kalacak, sürekli celalın eline sürüklenerek oluşacak bir kaosun ardından kıyameti kopacaktı.

*Şu anda melekût âlemdeki bekleyen tüm duaları fiiliyata geçiyorsunuz. Melekler anında sebepleri icra etmeye başladı. Gökyüzünden inip dünya üzerinde işlem yapıyorlar. Melekler anında emrinizi yerine getiriyor.????????

-Şu son üç günde feleğin çarkında (hiyerarşide) ne kadar görevli var ise işe davet edilmiştir, elhamdülillah. Gördüğün faaliyetler bunun sonucudur. Bütün cemal, kemal melekleri görülmemiş bir iş için harekete geçirilmiştir.

-Dünyada ne kadar kilitlenmiş kilit varsa açacaklar. Ne kadar düğümlenmiş düğüm varsa çözecekler. Dünya kurulalı ne kadar sihir- büyü yapılmışsa bozacak, iptal edecekler. Ne kadar büyük günah varsa affedilecek, inşaallah. O günahların sebeplerinden ötürü kararmış, katran karasına dönüşmüş kalpleri cemal nuru ile aydınlatacaklar. Ki hidayet nasiplisi olan kurtarılmamış tek bir kul kalmayacak. Sonra nasipsizleri helak etme vakti gelecek, inşaallah.

-Gökler siyah ve beyaz olarak iki cepheye dönüşecek. Gri ortam kalmayacak. Siyahın beyaza, beyazın siyaha olan zıtlığının(tezatlığının) ve geçmişte yaşanmış iki büyük dünya savaşının rövanşı bir güzel alınacak. Gasp edilmiş bütün haklar sahiplerine iade edilecek. Ve vaad edildiği gibi ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAK, KÂFİRLER İSTEMESE DE… Hidayet çağı baş verecek. Maddi manevi bütün güzellikler ile bütün zenginlikler dünyayı cennetin bir benzerine dönüştürecek, inşaallah. O nedenle yıllardır her öğrencime cesaret vermeye çalıştım. ‘’KORKMA! GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEK biiznillah’’ dedim. O günler artık çok yakın. 314 Mürsel sa. Gök semasına ineli aylar oldu biliyorsun.

*Evet, kesinlikle babacığım. İstediğim buydu, duamdı. Tecellisini görmek beni çok mutlu etti.

*AYRİYETEN BİLGE MELEK DE EVLİYALARDAN BABACIĞIM. BUNU DA İLHAM EDİYOR. BİLGE MELEĞİN AĞ TARAFI BEMBEYAZ, SOL YANI KAPKARANLIK.

-Bilge Melek için özel olarak çok sevindim. O benim ilk öğrencilerimden, göz bebeklerimdendir. Ona rabbimin izni ile çok emek verdim. O benim özelimdir, uzun yıllardır emek verdiğim sergilimdir. En sevgilimin bana ilk hediyesidir. Bilge melek ile on yıl kadar önce, hepinizden önce başladık eğitime. Birbirimizi eğittik desem yalan olmaz. Can sıkan mektuplar onunla yazıştıklarımızın yüzde biridir.

*Ve babacığım; göklerdeki savaşı bizim kazandığımızı gördüm. Şu anda yeryüzünde de bu savaş durmaksızın gerçekleştiriliyor. Savaşta mağlup küffar ordusu. Bak şimdi dünyanın saltanatı iman edenlere, müslümanlara geçti. Bilge Melek samimi, içten elhamdulillah Allah’ın sevdiği kulu. Zülfikarların hepsi, Uluhan Aydın’da saf, temiz bir cengâver. Bilge Meleğin kırılganlığını, umutsuzluğunu üzerinden hemen atması için Allah’ımız emrediyor, ben de size ulaştırdım.

-O en çok sabreden Zülfikar’dır. Kırılmakta haklıdır. Ama rabbim kalbini tamir eder inşaallah. O Zülfikarların ilkidir. Öl desem ölecek kadar bu yola bağlıdır. O her övgüyü hak eden bir Allah aslanıdır. Kaç kere yalvardı, bir saat olsun görmek istedi. Rabbim İzin vermedi Yusuf’una ağlayan Şuayb ‘dır. O Leyla’dır, o Zühre’dir O ne güzel yürekli, ahlaklı bir Bilge’dir, Melek’tir. Gün gelecek, günler gelecek te güneş gibi aydınlık keşifler yapacağız onunla ve diğer Zülfikarlarla.

*Evet, babacığım bilge melek keşif ehli ama gördüklerini kelimelere, cümlelere dökemiyor. Görüyor ama fark etmiyor. Babam zaten herkese bir baktım resmen buğday misali değirmen taşında ezilmiş un olmuş gelmiş size ram olmuşlar. Neler çekmişler ama inşALLAH mutluluk onlarındır. Hepsi de kalblerini ferah tutsunlar.

-Herkes olarak hazırlık safhasındayız. Rabbimizin rahman rahiym ellerindeyiz cemandayız, kemaldeyiz. Gün gün zafere koşuyoruz. Her gün bir öncekinden daha aydın geliyor. Elhamdülillah.

*Babacığım, şimdi de yeşil bir Elmas veya pırlanta elime verdiniz. Daha sonra ise beyaz elmas verdiniz elime.
-Allah’u ekber. Zamanın ruhu her yeri istila ediyor. Hiç bir Zülfikar artık gamlanmasın, keder yapmasın, yeis yaşamasın. Allah bizimle. Elhamdülillah. Kemal cemal ellerindedir. Kutlu olsun. O emanetleri en güzel şekilde koruyacaksın, inşaallah.

*Babacığım, simde de tüm yaratılmış kullar, hayvanlar, bitkiler, canlı cansız herşeye bir komutan gibi karşılarındasınız.

Diyorsunuz ki; ”hemen yanınızdayım, bakın size emrediyorum, Muhammed’e itaat edeceksiniz, ya gönüllü, ya da gönülsüz fark etmez.”

Tüm varlık âlemi ‘’biz muhammedin büyüklüğünü, yüceliğini, tanıdık, işittik itaat ettik’’ dedi. Siz de diyorsunuz; ‘’Emret mahlûkata’’ Bende diyorum ‘’tüm iman eden kardeşlerimin hizmetine girin, her turlu işlerinde yardımcı olun. Küffarın tüm işlerini alt üst edin. Zafer her zaman inanların olacak’’ dedim. Hepsi de dağılıp görev yerlerine gittiler.

-Maşaallah barikallah. Allah’u Ekber. SuphanAllahu ve bi hamdihi, Subhanallahül aziym. Elhamdülillah.

*Babacığım, yediğimiz içtiğimiz her şeyde Allah tecellisi, nurları var. Resmen ALLAH’I yedim desen doğrudur. Hz Musa’nın ağaçla Allah’la konuşması gibi. Çünkü yemek yerken az önce bunu yasadım. Sağ ayak boşluğu seğirmesi ile teyit edildi. Matluba muvafıktır, doğru söz ettin dedi.

*Babacığım, şu an öğrendiğimiz ilimleri birçok sahabeye açmamıştır resulullah efendimiz. Çok az sahabeye açmış. Efendimiz bunları biliyordu. Ancak herkese açmazdı. Dünya üzerinde sadece biz zülfikârlara açıldı bu ilim. seçilmiş insanlar zülfikârlar.

-Yiyen nur, yediği nur. Seven nur, sevdiği nur. Herşey nurun ala nur. Allah bir ilim bir. Bu mürsellere derece- derece ihtiyaca çağa göre verilen gizli ilimdir. Elbette en fazlası efendimize verildi. Bu ilmullahtır. Ancak seçtiklerine verir rabbimiz. Bu arada Uluhan’ı celalın elinden zor almıştık. Çok sevindim o yiğit adına. Selam onun ve bütün Zülfikarların üzerine olsun.

*Babacığım, cemalullah Gonca’nın suretinde, ‘’beni seviyor musun, benden razı mısın sevgilim’’ diyor. ‘’istediğin herşeyi anında yapayım’’ Ben de dedim ki ‘’razıyım senden Ey rahim allah’ım, ey cemal allah’ım istediklerimi anında yarat’’ O da dedi ki ‘’Kün Muhammed’im’’ sağ diz içi seğirmesi…

*Babacığım, o gerekliydi. Uluhan’ın sizden önceki hocasının Cin’i süfliydi. O ayrılık acısı ile pişmesi lazımdı. O süfli hoca Uluhan’ı cin kadınla evlenmeye kadar götürdü. Verdiği zikirler yanlıştı. Süfli hocası ve siz arasında kalıyordu, ikilimdeydi. O ayrılık onu bize bağladı. Çünkü eski süfli hocasından kopmayacaktı, araftaydı. Şimdi kalbi bizimle elhamdulillah. Hem süfli hocası Ali Hoca’nın verdiği zikirleri çekme, bırak diyordu. Kafası karışmıştı ikinizi de bırakmıyordu. O gruptan çıkarılması, bir rahmet, bir baba şefkatiydi.

*Babacığım, cemalullah Gonca’nın suretinde ellerini boynuma atmış göz göze geldim. Gözlerinin içinden giriyorum. Ve içerideyim. Cennet, güzellik, refah, huzur, pozitif herşey. Ben yeniden yaratılıp karnında ve bir bebeğin dogması gibi, bembeyaz bir nur seklinde doğuruyor, cemal. Normal doğum yani. Ve bu keşfin sonunda beni tarifi imkânsız bir mutluluk sardı hem bedenimi hem ruhumu.
Konuşma Sonu

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.