YA LATIFÜN ZİKRİNİN KERAMETİ

8
47 views

YA LATIFÜN ZİKRİNİN KERAMETİ

Hocam ya latiyfun zikrindeyim yine. Gözümün önüne bir at geldi. Alımlı güçlü bir at. Ama yerde yatıyor, ölmek üzere, can çekişiyor. At konuşuyor benimle diyor ki; ‘’senin geçmişteki celali zikirlerin beni bu hale getirdi’. Ben latıfün zikrimize yoğunlaşıyorum… At kendine geliyor. Eskisinden daha güçlü, daha heybetli kalkıyor, can geliyor. Ben onun üzerine biniyorum. Kâbe’ye doğru sürdüm. Hacerül Esvet taşının yanındayım, dua ediyorum.

*Taş birden ilk günkü gibi bembeyaz, saf sedef, nurdan, ışıl ışıl haliyle görünüyor. Siyah değil, bembeyaz.

*Makamı İbrahim’de namaz kıldım. Kâbe’nin içindeyim, ordan siz ve resulullah ile Kâbe’yi tavaf ettim. Daha sonra resulullah, nurdan ışıl, ışıl bembeyaz nurdan bir at getiriyor. Yularından tutup ‘’bu senindir evladım’’ diyor. Herkes atlarına biniyor, mescidi aksaya gidiyoruz. Resulullah, siz ve ben atlarımızla.

*O atlar gözünün gördüğü yere anında varıyor, ulaşıyor.
Cenneti ve 18 bin âlemi dolaştım hocam o atımla.

*Hocam ya latiyfun zikrim ölmek üzere olan hasta atımı iyileştirdi, hayat verdi. At bana diyor ki ‘’önceki çektiğin celali zikirler beni hasta etti, ölümün eşiğine getirdi.’’

*Ya latiyfun zikri onu birden ayağa kaldırdı. Hastalığından ölüm halinden bir şey kalmadı. Kâbe’ye kadar gittik. Burası çok etkiledi beni.

*Hocam acil. *Bir yılan ağzimin içinde, sadece başı dışarıda. Bir türlü çıkmıyor. Sürekli bunu görüyorum. ‘’Çıkmayacağım’’ diyor ne yaptıysam çıkmadı. Ya latiyfun zikrine devam ediyorum. İğrenç…

*Hocam bununla mi yaşadım ben hep yıllarca. Çıksın bu son yılan. Bunu gördüğümde çıksın diye dua ediyorum. Zikrimi çekiyorum. Sağ koltuk altım seğiriyordu, savunmayı yaptım. CUM 20:27

*Hocam sanırım yazdığımı görmediniz, çok rahmana yalvardım. Sürekli ağzımın dışında kafasını çıkarmış yılan görüyordum. Rahman arşı aladan ‘’çık’’ diye bağırdı yılana. Yılan o kadar uzun ki anlatamam.

*Çıktığında kafasını yukarı kaldırıp benimle konuştu: ‘’bil ki muhammed, eğer ne okusaydın, hangi zikri okusan da çıkmazdım. Hiç kimse çıkaramazdı, hiç bir kul, evliya, peygamber… Ancak rahman çıkarırdı, onun sözünü dinlerim.’’ Ve çıktı hocam, yok artık. Elhamdülillah kurtuldum. Hocam okudum insan suresini, anında başımın tepesi seğirdi.

-Selam es selame aziz kardeşim. Büyük geçmiş olsun. Bir önceki temizlikten sonra okumaya devam et dememizin sırrını anladın değil mi. İşte böyle bir mucize, bizim kardeşlerimize, celali esmaları ve Allah zikrini tek başına okumayın, hatadır, celali zikir kuranın emrinin tam tersini yapmaktır deyişimizin gerçekliğini ispat eden ilahi bir keramet değil mi?
Lütfen ya latıfün zikrini 21 güne tamamladığınızda bana yeniden yazınız sevgili Allah dostu Muhammedcan kardeşim. Selam milletimizin, ümmetin ve efendimiz ila ehli beytin üzerine olsun.
ve anne babalarımızla birlikte zatımızın ve sıfatımızın üzerine olsun.amin.

8 YORUMLAR

  1. hocam ben bir tarikat ehlindeyim rabıta yapıyorum vede zikir dersi alcam sizin sitenizle tevafuk karşılaştım bana bir öneriniz olurmu hem tarikat dersini hemde sizin verceğiniz zikirleri çeksem bir sakıncası olurmu??

  2. Selamın aleykum hocam şimdi burda yazilanlari okudum cok degisik ve etkileyici hocam ya latıfün zikrini kackere kaç gün çekilmesi gerekir.hacet ve dilekler için yapilabilirmi.

  3. Hocam Zikre İlk Adım yaınızı okudum ve dün itibariyle Zikre bugün itibariyle de namazdan sonra 2 kez sağ devri tamamladım.Önceki yaptığım zikirleri bıraktım sadece bunları uyguluyorum.Birde namadan sonra subbuhun kuddusun okumalarını yapıyorum.Dün gece rüyamda yani zikre başladığım ilk gece gökyüzünde kocaman parlak bir Ay gördüm.Dolunay.Birkaç tane vardı nasıl gökyüzünde bu kadar ay olabilir diye sordum anneme rüyamda o da vardı.Allah razı olsun.Selametle kalın..

    • maşaallah barikallah…nesrincan,bana MSN den de yaz..facebook dan arkadaşlık teklifi yap..rabbimin izniyle başka hiç bir zikir karıştırmadan berqtını alıncaya kadar bu zikiri çek..zamanın artıyorsa zikri sayısını,salavatı ve istiğfarı artır.
      yaşayacaklarını yakın çevrende nefisini şişirecek kimseye anlatma.bana yaz.selam es selame

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here