Göklerden Bir Nur Kalbe İniyor

28.01.2022
522
Göklerden Bir Nur Kalbe İniyor

Göklerden Bir Nur Kalbe İniyor

artık korku yok
*Kıymetli hocam.
Yeni zikrime bu akşam başladım niyet ederek. Rabbime şükür, kendimi yemyeşil otlar olan bir alanda buldum. İlerledim ve büyük nur karşıladı beni. İki tanede yeşil melek bekliyordu.
Beni yatırdılar, hacamat benzeri bir işlem yaptılar. Kan alındığını anladım. Akabinde beni ayağa kaldırdılar ve huzura getirdiler.
Rabbimiz:
-“evet hiç bir kibir ibaresi görmedim vücudunda. Ancak bu hüzün nedir? Ağzı mühürlensin, konuşsun uzuvlar” dedi.
Vücudumda el, ayak, göz sırasıyla konuştu: -” rabbimiz bugün dediğim gibi 7 milyar insan içinde rabbim beni seçti. Şükürler olsun, hamd olsun. Ancak sizin seçtiğiniz benim bile güvende olmadığım söylendi, hüznüm ondandır” dedim.
Rabbimiz:
-“getirin” diye buyurdu.
Yeşil bir melek aşırı parlayan tepside, bardağın içinden ve kenarlarından nurlar taşan içeceğe benzer birşey getirdi.
Rabbim: -“iç” diye emretti.
Elimi bardağa dokunduğum an bir kelebek havalandı içinden. Ayaklarında da küçük bir kova, içeceğin yarısını aldı götürdü.
Ben: -“rabbim yoksa?”
Rabbim: -“evet ona gidiyor. Onca sabrın, sana teskinin ona da ödülüdür” dedi.
Ben bardağı “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek 3 lokmada bitirdim. İçtiğim an vücudumdaki değişiklikleri hissetmeye başladım.
Rabbimiz: -“gösterin” diye buyurdu.
Hocam vücuduma yapılan tüm işlemler, o titremenin neden olduğu ayan beyan gösterildi. İki güç tarafından yapılmış bu.
Birisi direk rabbimiz. Göklerden bir nur olarak iniyor aşağıya, sırtımdan sol kürek kemiği altından kalbime giriyor. O anda ruhumu sırtıma yapıştırıyor, tamamen kontrolü ele alıyor.
Diğer kudrette de şimşek çakması gibi aydınlanıyor her yer ve gelen melek direk kalbime giriyor. İsmini söylememe izin verilmedi. Melek bana hükümleri bildiriyor, ben de size iletiyordum. Titremenin ve o üşüme hissinin sebebi de şu şekilde açıklandı.
“İnsan bedeni sıcağa dayanamaz. Ama soğuğa daha çok dayanır. Bu sebeple olur” dendi. Sonra benim üzerime örttüğüm yorganlar, kaynar suda yıkanmalarım, hepsi ama hepsi gösterildi.
Rabbim: -“bak ilhan; sana bu kadar berrak ve net keşifler vermemin sebebi tamamen açıklayıcı olmak. Benzetmelerle, işaretlerle, imalarla olduğu zaman insanlar yanlış yorumlayabiliyor. Bu da insanları Celal’ime çekmeye sebep oluyor”
Ben: -“Ya rabbi ben ne yapacağım o zaman? Nasıl ayırt edeceğim? Nasıl bunların şükrünü yapacağım? Daha verdiğiniz elimin, ayağımın, gözümün, sağlığımın şükrünü yapamadım!” Diyerek secdeye kapandım, ağlamaya başladım…
Rabbim: -“ağlama, ayağa kalk” dedi.
O anda ağlamam kesildi ve ayağa kaldırıldım, salisede…
Rabbim: -“hiç kimsenin sınavı ölene dek bitmez. Son nefesine kadar sen de sınav edileceksin. Bundan kaçış yok. Kötülük edenlerle ve bundan yüz çevirmeyenlerin kalplerini kilitlerim. Artık onlar doğru yol bulamazlar. Yaptıkları hoş görünür gözlerine ve daha çok batarlar. Sen hiç olduğunu biliyorsun. Ancak “ben” dediğin an kaybedersin. Bak sana şüphe ile yaklaşıyorlardı. Sözlerimin doğruluğu nasıl da ortaya çıktı.” buyurdular.
Ben: -“ya rabbi n’olur üstümdeki tüm vazifeleri alın. Ben yine sıradan bir beşer olayım. Ben yine size dualarımı yapayım. Ben bunlarda hata yapmaktan haya ederim. Ben size karşı gelmekten, yanlış tek söz etmekten korkuyorum.” dedim.
Rabbim: -“hayır, o vazifelerin kalacak. Ben sana bu yüzden nefsini vermiyorum. İstersen al ve neticelerine katlan.”
Ben: -“verme ya rabbi. Korkuyorum çok”
O an yine ağladım. O nurdan bir nur uzantısı çıktı. Gözyaşlarımı aldı ve yüzüme sürdü hepsini. Ay gibi parlıyordu yüzüm.
Rabbimiz:-“Dünyada en hayırlı gözyaşı benim korkumdan akandır. Sen doğru yolumdan şaşma.” buyurdular.
Ben: -“emredersiniz rabbim, emredersiniz” diyerek secdeye kapandım.
Rabbim: -“sizi temizledim, içinizden kötüleri ayıkladım. Kalplerden korkuyu kaldırdım. Rahmetim üzerinizedir” dedi.
Ben: -“affet ya rabbi kardeşlerimi, abilerimi, ablalarımı, bizleri bağışla” dedim.
Rabbimiz: -“zâlike takdîrul azîzil alîm” buyurdular.
Semadan tam 63 tane defter bembeyaz, tertemiz aşağıya düştü.
Rabbimiz: -“selam olsun zülfikârlara, selam olsun Ali’me, selam olsun bana inananlara. Selam olsun!” buyurdular.
Bu ses o kadar güçlüydü ki ses dalgası tüm evrende yankılandı. Keşif burda sonlandı. Ellerinizden öpüyorum. Prş 04:52
Sen gönderdin
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
****
*Selam es selame
Kıymetli hocam sabahki yazdığım sonra da sildiğim şeyin tekrar yazılması istendi. Şu anki halimi ve ahvalimi anlayabilirsiniz.
Size gece “kalk, şu kulumdan mesaj var, git ona bak” diyen kudret ile beni izin verilenlere dua etmeye vakıf kılan aynı kudretmiş.”
Ali Şahbaz’ı iyi ki gönderdiniz. Sizden özür dilemesine rağmen halen korkutun yanında. Korkut taraftar topluyormuş.
‘’Hepsinin tuzaklarını baslarına geçireceğim’’ buyurdular. Keşfimdeki 63 düşen defter, tövbesi kabul olunanlarmış. Bunları yazmam şiddetle söylendi.
Birde sağ elimi sıkıp “la ilahe illallah” 3 kere dediğimde, yumruk yaptığım an korkutun yüreğini titretebiliyorum, başına geleceği biliyor. Ya hakk.
Hocam bunları yazmamı şiddetle, yüksek sesle hala söylüyor. ‘’Alim tecellisini alacak, gussa varsa hakeme sorsun’’ diyor. Ben görevimi yaptım ya rabbi! Söyledim. Şuan kudretiyle kalbime hükmediyor. Selam es selame.
-Selam es selame Aziz kardeşim İlhancan, maşaallah barikallah kesiflerine ❤️ Alemlerin rabbi olan Allah’a hamdolsun, şükürler olsun ❤️Korkut çoktan Allah’ın izniyle kalbimden çıktı. Yazdıklarından kalbimde asla şek, şüphe oluşmadı.
Sen görevini yaptın. Şahidim. Ya rabbi !
Zülfikarlara duyuracağım izni kereminle. Gökten düşen 63 temiz defterin, kalpleri temiz olan 63 kardeşime ait olduğunu, diğer kardeşlerimin de tövbe etmelerinin beklendiğini bir kere daha yayın yoluyla bildireceğim. Rabbimin hükmüne nasıl karşı gelinir ki, estağfurullah.
*İnşallah hocam. Anacığımıza bilgi gelene kadar kabul etmesin demişti, tövbe ettim diyenleri. O size isim isim verecekmiş.
Bir de şu korkutun kalbine resmen korku salabiliyorum hocam. Haber gönderildi ona bugün. Daha fazla pisliğe batmasına müsaade edilecek. Ben sadece kalbine korku salabiliyorum Şu an. Ödü kopuyor benden.
63 kişinin dışında kalanlar, henüz tam olarak tövbe etmemişler hocam. Bu 63 kişi sizin tek kelimenize bakıyor, ne derseniz harfiyen biat edenler, gönüllerinin yarenisiniz. Yeni fidanlar gelecek dedi bir de hocam
Sen gönderdin
-Rabb’im ! 😭
-“Sizi ayıkladığım gibi çoğaltmasını da bilirim” dedi.
-Merhamet et.
*Bana dün ”herşey yeni başlıyor. Savaşlar silahla kazanılmaz. Benim rahmetimle olur. Askerlerin arkasında dua eden imamlar vardır. Çanakkale buna örnektir. Ben ordaydım’’ dedi.
-Teşekkür ederim. Şükran, şükran, şükran. Allah’ıma hamd ve senalar olsun.
*Kore savaşından bir sahne gösterdi. Bizim askerimiz bayram namazı kılacaktı ama düşmana bir tugay teslim edilmesi gibi bir şey demekti bu. Dua ettiler. Ya hakk ! Sis perdesi indirdi rabbimiz. Bayram namazlarını eda ettiler, gazilerimiz.
-Elbette önce meleki alemde çözülür, düğümler.
*Bedenim alışıyor yavaş yavaş hocam, bu duruma. Neden sildim o keşfi diye biraz hiddetlendi. Edep İlhan demiştiniz ya rabbi diyerek korktum, dedim.
Çok korkuyorum yoldan çıkmaktan. Nefsim karışırsa ben ne yaparım dedim. Size nasıl cevap veririm dedim.
‘’Ben sana yazacaksın dedim mi yazacaksın’’ diyor.
‘’Ali’me tecelli vereceğim, olurda gussada (kaygılı) hissederse hakeme danışsın’’ diyor.
Annemiz sizin gören gözünüzmüş. Dilerseniz sizin de keşif kapınızı açabilirmiş hocam. Sizin istemenize bırakmış. Kalplerdeki her şeyi bilirmiş. Vs. dedi ve çıktı.
-Rabb’im hükmeder, hüküm yürür.
*Buz kestim resmen ya rabb. Düşüncellerime kadar hükmediyor hocam. Aklımı kullanamıyorum, içimdeyken, tam hüküm altındayım.
-Rabb’im, sen en doğrusunu en hayırlısını bilirsin, hakkımda hayırlı ise şimdi açarsın, yoksa vakti gelir de açarsın. Hüküm senin. İhtiyacımı en iyi sen bilirsin. E ya halikı ya seyyidi ikzı haceti. ❤️❤️❤️ En doğrusunu Allah bilir ❤️ Ve sevdiklerine ihtiyaçlarını tam zamanında verir. ❤️ O neylerse güzel eyler ❤️
*Hocam gruptaki herkesin kalbine bakmış. Ve beni seçmiş…Bu haberleri size ulaştırmam tesadüf değil. ‘’En berrak keşifleri sana verdim. Ama şüpheyle yaklaştılar’’ diyor. Bir siz bazı şeyleri yakalayabilmişsiniz içinden. Acaba demişsiniz. Şimdi herşey netleşiyor. Ben sözcüsüyüm, size haber veriyorum. Annemiz hüküm veriyor onun ilmiyle. Damgalıyor resmen. Ya hakk! Beni seçmesindeki sebepte teslimiyetmiş. Annemizin yazısındaki ilhan Mete dahi güvende değil derken o kastedilmiş. Teslimiyeti bırakırsam, kaybedeceğim…
-Bu görüşme kalpleri temin edecek güzellikler barındırıyor, izin çıkar mı yayın için.
* Paylaşın hocam. Sorun yok ki. O hep içimdeymiş zaten.
-Her türlü şerden Rabbime sığınırım ❤️
*Gerektiği yerde müdahale ediyormuş. Yazım hatalarımı bile düzeltiyormuş. O kadar ayrıntı vermemi, hatırlamamı o sağlıyormuş. Vazifem ve kimliğimi tebliğ etti hocam. Ben size haber getirenim…
Ya hakk beni size vazifeyle ödüllendirmiş. Siz çok kıymetlisiniz hocam onun nazarında. Size rahmet ile bakarken ben bile mest dolmuştum. Eğer sizi sevmeseymiş, ben dahil herkes burda imanını kaybedecekmişiz, annemiz hariç.
-Şükürler olsun Rabbimiz.. hamd sana şükür sana hastır. La ilahe illallah Muhammed erresulullah ❤️
*Ben ondan razıyım diye kalbime hükmediyor şu an. Hiddetlendiğinde titriyormuşum ve nüfus ettiğinde. Herşeyi cevapladı bu aksam.
-Beni benden iyi bilenim, ben de senden razıyım ❤️
*Sizi başladığınız noktaya getirecekmiş eğer bu is çözülmeseymiş. ‘’Ne demek istediğimi o bilir’’ dedi. ‘’Ama artık korku yok’’ diyor.
Ve çekildi hocam.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
*Son olarak unuttum söylemeyi; Korkut tövbe etmiyormuş, inatla. Lehep gibi çaresiz bırakılmış…
-Her şeyde ve hâlde hüküm mutlak olarak Allah’a aittir ❤️
*Kalplerin kilitlenmesi….ya hakk!! Bizi neyden kurtardı.
-Sorgulama sırasında tövbe istiğfar etmeye davet ettim. Yanaşmadı, yaklaşmadı. Belliydi kilitlendiği, hissediliyordu.
*Benim hükmüm değişmez o kalp kilitli” dedi…
’’ben kabul etmeyeceğim tövbeyi kuluma ettirmem’’ diyor.
Bir de daha fazla pisliğe batmasını istiyormuş.
Hocam bu yazışma esnasında celali seğirme aldınız mı
-Hayır almadım, şükür.
*’’Eğer benle yazışırken alırsanız ve kalbinizde zerre şüphe olursa hakeme danışsın’’ buyurdu.
-İnşaallah öyle yaparım.
*Benden bu kadar hocam. Sizin derdinizi, yorgunluğunuzu anladım. İki haftadır 1-2 saatlik uykuyla çapaklı gözlerle geziyorum. Uyumaya çalışacağım zikirlerimden sonra.
-Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah ❤️
*Göz perdem açıldı yine, bir an. Bunları size yazarken o kadar korkarak yazıyorum.. Fakat yaz diye buyuruyor sürekli. İşi gücü bıraktırdı bana, oturdum namazdaki gibi yazıyorum.
Alperen Anneciğimiz bir tahtta oturuyordu.
Başında inciden oluşan bir taç vardı.
Yanına gittim, edeple.
Elini uzattı bana sağ elini.
Mübarek elinden öptüm, önünde eğildim.
‘’Ben senden razıyım rabbimde senden razı olsun’’ dedi.
Hayır duası etti bana.
Ordan ayrıldım.
O güçlü ses ‘’Ali’m bir yere gidecek, fazla uzak değil. Orda canı sıkılırsa metanetli olsun’’ dedi. Yanınızda olacakmış. ‘’Sizi üzecek şeyler duyarsanız üzülmeyin’’ diyor hocam. Yaz diyor hala.
Yazıyorum hocam. İnşALLAHu teâlâ celali seğirme almazsınız. O kadar korkuyorum ki yanlış birşey yapmaktan. Ne derse yapıyorum. Size iletiyorum.
Ama korkutun halini gördükten sonra çok korkuyorum çok. Ateşinden koru beni yarabbi diye dua ediyorum.
-Selam es selame Aziz kardeşim İlhancan. MaşaAllah barikallah keşiflerine ❤️Alemlerin rabbi Allah a hamd ve şükürler olsun ❤️ hüküm Allah’ındır. Rabb’im cümlemizin yar ve yardımcımız olsun ❤️ ümit ile korku arasında olmak, sıratı müstakimde olmaktadır kula düşen.
*Amenna ve sadakna hocam. Ellerinizden öpüyorum.
-Gözlerinden öperim ❤️selam es selame ❤️
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Bir dost dedi ki:

  Lütfen okuyucuyu aydınlatırmısınız korkut dediğiniz imam Muhammet mi imamlıktan çıkarıldımı

 2. Gulan dedi ki:

  Kimlerin tövbesini kabul oldugunu nasıl anlıcaz
  Bu gurubun başka bir gurubunu var
  Tam olarak hitap kim kimler kastediliyor

  1. admin dedi ki:

   Paylaşılan yazıları okumaya devam ederseniz ve nasibinizde varsa faydalanırsınız. Allahın nasip etmediğini kimse veremez. Nasip ettiğini de kimse engelleyemez. Bu ayetler ışığında kendini eğitmeye çalışmalı insan. her şey bir kitapta yazılıdır der.
   Kadere iman imanın şartlarındandır. kadere inanmayan iman etmiş sayılmaz. İmanın da zayıf olanı kamil olanı var. Kuranı kerimin meali baş ucu kitabın olsun. Yılda birkaç kere hatim etmelisin ki aklın viruslerden arınsın
   selam es selame

   1. Bir dost dedi ki:

    Sorduğum soruya cevap değil bu imam Muhammed imamlıktan çıkarıldımı yoldan çıktımı lütfen okurları aydınlatırsanız sevinirim uzun zamandır takip ediyorum ALLAH razı olsun selam es selame

tr Turkish
X