Sana bir sır vereyim mi ?

06.11.2016
363
Sana bir sır vereyim mi ?

Sana bir sır vereyim mi ?

human46-1Sayın hocam; bu büyük keder seğirmesi geçmek bilmedi. Sol gözün kuyruğunun 1 parmak solu. Ben şu ana kadar bazen ayet el kürsi ile bazen ya dafiun ya maniun esmalarıyla savunmaya çalıştım. Bana öneriniz nedir. Hangisiyle savunayım ya da başka bir esma tertibi mi önerirsiniz. Anladığım kadarıyla 4 cemal gezegende savunma yapmaya çalışıyorum, lütfen en doğru savunma okumasını bildirin bana. ALLAH a emanet olun ellerinizden öperim

faviconBu konuyu konuşmuştuk âli bey.

human46-1Seğirmede zerre azalma yok hocam.

faviconBelki de ihtilaçnamede bir yanılma söz konusudur. Belki servettir. Maldır. İyi takip et, bakalım, önümüzdeki günlerde ne değişecek…

human46-1Hocam dehşete düşmüş durumdayım.

faviconBeklenmedik gelişme ne olacak fark etmeye çalış. Eğer değişiklik güzelse biz de kayıtları değiştirelim. O ihtilacı ben hiç tecrübe etmedim. Dehşete düşecek ne var ki. O ilim senden öncekiler tarafından yaşayarak edinilmiştir.

human46-1İlk zikre başladığım zaman, 14 ay önce, gece bir ses ürkütecek şekilde kulağıma dehşete düşüren bir şeyler fısıldamıştı. Sanırım sol kulağıma. Şimdi de bu olunca dehşete düştüm. İhtilaçnameyi yazan zattan ALLAH razı olsun ancak sağ göz üst kapağı seğirmesi mutlaka kötü, hem de çok kötü. ALLAH affetsin ben bu seğirmeyi 2 defa falcı bana çok kötü 2 şeyin olacağını söyleyince aldım. Hatta falcı demeden falcıyı aradığımda…

faviconKulağına ne fısıldanmıştı. Söylendiği gibi gerçekleşti mi?

human46-1Henüz gerçekleşmedi ama beni dehşete düşüren korkunç bir şey söylemişti; biraz histerik ses tonuyla. O dönem her gün 30 esmayı sayılı okuyordum. Ve hocam sağ göz pınarında ‘’la levmi fil hayati’’ okuması tek başına yeterli olmuyor. Mutlaka sağ devri de yapmak lazım.

ALLAH a gitmeye çalışan mutlaka mürşid ile yola çıkmalı, onu çok iyi anladım. Yoksa benim gibi dünyada kabir azabını yaşar, olaylar canıma kıyacağım bir noktaya gelir.

faviconDoktora yapmak, mastır yapmakta öyle değil mi. İlim bilenden öğrenilir. Bu da ilmullahtır. Hikmetullahtır, ilmi ledündür, zahiri ilimlerden daha karmaşık ve sınırsızdır, sonsuzdur. Kayıtlara da geçmemiştir, ortalıkta akademik bir kaynak yoktur.

human46-1Ben ne bilirim hocam, ALLAH’IN adları, ne kadar çoğunu sayılı okursam o kadar iyidir dedim.

faviconOtuz esmayı çektiğin sırada kulağına söylenen bir tehdit miydi, uyarı mı?

human46-1Uyarı. Ama dehşete düşüren bir uyarı.

faviconNasıl yani?

human46-1Onu söylemeyeyim de başka birini söyleyeyim.

faviconİbret alınacak bir şey ise yaz ki saf saf yola çıkanları aslanlar yemeden uyaralım.

human46-1Falcıyla randevulaştım teli kapattım. Sağ göz üst kapağım seğirdi. Aptallığım, yine de gittim.

faviconKötü bir haber alacaksın, üzüleceksin demiş oldu. Öyle mi?

human46-1Falcı yumuşak dokuda sıkıntı var dedi. Ben 3 hastanede her tetkiki yaptırdım, sapasağlamım.

human46-1Beni kanser korkusu sarmış ama nasıl… Son tetkiklerin sonucunu da alınca geldim, haftalardır ilk kez rahat uyudum. Gece sol kulakta bir sesle uyandım. ‘’Şimdi değil, bir yıl sonra’’ diyordu. O gün bu gün hep sağlığı düzelteceğim diye uğraştım. Daha da bozdum tabii.

human46-1Bu ÜVEYS zikrinden sonra ölümden korkmaz oldum. Ama sağlığım bozuldu mu, evet.

human46-1Hocam fala karşı insanları uyarın. Fal kulun izniyle şeytanın kadere müdahalesidir. Olmayacak şeyi bekletip ömrü heba ettirir ya da kaderde olmayacak belayı dedirtip tecelli oluşturur.

faviconSana bir sır vereyim mi aziz arkadaşım… Sol kulaktan seslenen şeytandır. Çektiğin zikirlerle süflilere yakınlaşmışsın… Sana seslenecek kadar yakınlaşmışlar. Falcıyız diyenlerin %99,9 u cinler vasıtası ile konuşurlar. Ve dostları aynı oranda kâfir cinlerdir. Yani iblisin askerleridir. Fal neden yasak sanıyorsun… Şeytanın pislikleridir. Ayet pislik olarak niteler.

human46-1Bu konuda benim ömrüm olursa ve şu süreci atlatırsam andolsun çok teferruatlı insanları fal ve bilinçsiz ezbere zikir konusunda kendimden örneklerle uyaracağım. Aynen dediğiniz gibi.

faviconHer kim ki fal baktırır, allahtan uzaklaşır şeytana yaklaşır.

*Falcının dediğiyle yola çıkan ALLAH in yazdığı kaderden uzaklaşıp şeytana tabi olarak çabayla felaketleri tecelli ettirir. Daha doğrusu felaketlerin tecellisine sebep olur.

faviconŞimdi sen herkesten daha çok zikirlerine ve sağ devrine sıkı sarılmalısın. Önerilerimizi imkânlarını zorlayarak fazla yapmalısın. İstiğfarı, salâvatı ve zikirini sayı olarak azami sayıda çekmelisin.

human46-1Hocam bu Üveysi zikri hakkında bilginiz var mı? Bu da ahir zaman zikri ve inanın kanseri dahi iyileştiriyor. Size hediye etmek ve sizi davet etmek isterim. İnternette biraz bakarsanız, siz bu zikrin değerini benden de iyi anlayacaksınız. Ben de onca emeğiniz var.

Ama 1,5 yıl öncesine şimdi gidebilsem namaz ve kuran tilavetinden başka bir şey yapmam.

İstiğfar tecelliyi düşürür mü hocam? Ve salâvat için kamer kelime-i Tevhid için hangi saat ideal

faviconİstiğfar geçmiş günahların bağışlanmasını sağlar. Elbette muallâk kaderde olan tecellileri düşürür. Bağışlatır. Saatlere göre zikir çok zordur. Yedi vakit namaz kılan zamanlamayı tamam eder. Düzenli tealide olur. Eğer daha da özen gösterirsen ve imkânların elverirse salâtı vitiri yatmadan önce kılarsın. Böylece miraç merdivenin basamakları daha da sıkılaşır. Düşme ihtimali azalır. Asla namazlarını kazaya bırakma. Vaktinde kıl. Vakit zamanlamadır.

human46-1ALLAH razı olsun telkininizle 3 haftadır öyle yapıyorum. Hocam siz yine de tevhit ve

istiğfarın ideal gezegen saatlerini söyleseniz…

faviconHikmetullah çok çok yönlü ağır bir ilimdir. Biz en basite indirgeyerek bir yol tanımladık. İlerleyen kardeşlerimiz maşaallah mucizeler yaratıyorlar. Rabbimiz bu zor çağda çok lütufkâr davranıyor diyelim.

human46-1ALLAH razı olsun hocam

Ama inanın eğer Tevhid ve istiğfar için gezegen saatlerini söylerseniz minnettar olurum ve riayet etmek için elimden geleni yaparım

faviconHikmette aceleye yer yoktur... Kaçıncı zikirdesin âli.

human46-1Hocam arınmaya ve üveye zikrine devam hepsi bu. Namazlarımı vaktinde kılıyor, asla kazaya bırakmıyorum. Teheccud işrak ve vitr namazı kılıyorum ve sağlığım elverdiği ölçüde oruç tutuyorum.

faviconKırk günü tamamla sana ilim zikri vereceğim inşaallah. O vakit daha fazla ilim sana nasip olur. Harikasın. Oruç tutmakla kendine ne büyük iyilik yaptığını anlatsam bile anlayamazsın, yaşayan bilir. Ali! Evlat. Sohbete doyulmaz. Şu anda üç kişisiniz, aynı anda konuştuğum. Yeni başlayan var, birkaç günlük olan var. İzninle ara verelim mi? Onlara odaklanmam lazım. Her sorduklarının eksiksiz cevaplanması önemli.

human46-1Hocam barışa mektuplarda hoca öğrenciye bakıp ne durumda olduğunu görür demişsiniz. Müsait olunca bir bakın lütfen. Ellerinizden öperim ALLAH sizden razı olsun ALLAH a emanet olun.

faviconSen de allah’a emanetimsin. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.