Safi nur hiçlik

10.09.2020
61
Safi nur hiçlik

Safi nur hiçlik

*Selam es selame can hocam ben son yirmi gündür ciddi sorunlarım sebebiyle namaz ve zikrimi aksattım, internet olmadığından yazılarınızı da okuyamadım. Dün gece İstanbul’a geldim. Her şeyimi düzene koymaya niyetlendim yattım. Rüyada bana ‘’yirmi gündür yoksun, neler yaptın’’ diye sordunuz; anlattım. Zikirime devam edeyim mi dedim. ‘’Sen beni ara’’ dediniz. Durumum budur, can hocam.

-Selam es selame. Nerede kaldıysan oradan devam et. Son zikrinden devam et. Selam es selame

*Tamam, inşallah, hocam. Öperim ellerinizden.

*Selam es selame can hocam. Geçmişte yirmi günlük namazlarımdan uzak kalmıştım. Sizin ve Zülfikar kardeşlerimin dualarıyla hızlıca toparlandım, namazıma ve zikirlerime sarıldım elhamdülillah. Ve dün gece bir rüya nasip oldu. Sizin olduğunuzu biliyorum, ancak bir kadın suretinde (rahiym) gördüm sizi. Sonra yalnızca ışık oldunuz. Size geldim, HAKİKATİ istiyorum dedim. Siz de; ‘’tamam kapat gözlerini’’ dediniz ve yalnızca iki parmağınızı hareket ettirdiniz. Sol böbreğimin oradan bir nurla yakaladınız beni, yere yıkıldım. Bir böbreğimden diğerine yolculuk başladı. Bu yolculuğun binlerce yıllık olduğunu his ettim. Ama siz bir kaç saniyede o yolu bitirdiniz. Sonra büyük müthiş bir patlama, sonsuzluk ve inanılmaz bir sessizlik… Sanki, zaman ve mekân her şeyle birlikte bitti ve süt beyazı bir sonsuzlukta, nur (ışık) vardı.

Ardından tekrar aynı yolculuk başladı. Bu kez gözüm kapalı sizi görüyordum, ancak sadece ışık, nur suretinde… Ve tekrar bir yolculuk, sonsuz Nur… başka hiçbir şey yok. O anda beynimde sizin sesiniz;
‘’ondan gayri hiç bir şey yok, onun olmadığı hiç bir şey yok, herşey ondan, herşey onda, burası hiçlik, işte bu’’ dediniz. Sonsuz bir nuru gösterdiniz.
Ve ışık hızıyla geri geldim.

Siz yine bir kadın suretinde, şefkatle gülümsediniz. Size ‘’beni bırakmayın’’ diye yalvarır bir edayla seslendim; gülümsediniz ve kendi (şu andaki) suretinizde göründünüz. Başka, nur yüzlü bir bayan geldi dikildi, yanınıza.
Ben size ‘’bana bu yolculuğu tekrar yaşatın, sultanım’’ dedim. O bayan size dedi ki; beni kast ederek, ”ben onu öldü sandım, dayanamayacak dedim, maşallah dayandı bu yolculuğa’’ Ancak ben ısrarla tekrar edelim, doyamadım deyince ‘’bak; bu kardeşlerin ne kadarına dayanabiliyor’’ dediniz. Bir bayana kapat gözlerini dediniz. Bayan kapatıp sallanmaya başlar başlamaz açtı gözlerini ve hayır ben dayanamam dedi.
Siz yine şefkatle gülümsediniz. ”Gördün mü?” dediniz bana… Keşfimde daha birçok detay olduğunu biliyorum, ancak hatırladıklarım bunlar…
Hocam bunları şu anda yazmak çok zor, bayılacak gibi his ediyorum, canım hocam. Prim sultanım Rabbime şükürler olsun ki size öğrenci etti beni. Layık olmayı da nasip eder, inşallah.
Öperim gül kokulu ellerinizden, sultanım.

*Can hocam çok yoğunsunuz biliyorum. Bu ikinci mesajım… Bu gecede rüyada bir evdeyim… Hastalara seans uyguluyorum… Karşı odada beş tane çarşaflı, genç, çok güzel hanımlar oturuyor. İçlerinden biri bana jelatin içinde bir cüzdan hediye ediyor. Az sonra diğeri geliyor oda jelatin bir çanta hediye ediyor. Ben bir erkek hastayı tedavi ediyorum bu arada ve iki küçük çocuk izliyor beni. Çocuklardan biri çantayı beğeniyor… Ben de ona çıkarıp para veriyorum; ”o bana hediye, sen başka al” diyorum…
Ve bayanların olduğu odaya geçiyorum… ”Şimdi sırayla sizi alayım tedaviye” diyorum. Onlar hepsi birden bana hadi namaz kıl diyor.
Ben de ”sizi çok beklettim, vakit girmeden kılarım” diyorum. Ama öyle yalvarırcasına ne olur azıcık kıl da biz de izleyelim, seni diyorlar. Tamam diyorum ve uyanıyorum.
Öperim ellerinizden sultanım.
*Can hocam canım hocam bilmeden bir hata ettiysem lütfen af ola… Beni sensiz koymayın, ben cahilim, aklı evvelim, size hitabımda, sözümde bilmeden, istemeden hata ettiysem bağışlayın sultanım.

–Selam es selame Azizim, hayırlı geceler. Hata yok,kusur yok, muhabbet var, maalesef yeterince vaktimiz yok.

*Şükürler olsun geldiniz can hocam. Eyvallah hocam öyleyse. Rabbimiz sizden razı olsun.

–Âlemlerin rabbi mevlamız bizi bahane ederek sana lütuflar etmiş. Kerametler ihsan etmiş, maşaallah barikallah. Sorduğun soruya karşılık, evrensel çapta zatını tanıtmış rabbimiz. Beşerin payına bu kadar düşer, buyurmuş. Yazdıklarını tekrar tekrar okuyanlar, anlar inşaallah.
Ve bazıları nasıl sana nasip olana dayanamayıp gözlerini açtılarsa, birileri de bin defa okusalar verilen buradaki sırrı idrak edemezler. Nasip meselesi. Yetenek, kabiliyet işi. Ne mutlu sana yaşayarak ruhuna nakşettin bu gerçekliği. Rehberliğimiz zatının nişanesi olarak bizim cismi latifimizle temsilen anlatmış âlemlerin rabbi olan Allah’ımız hakikatini. Her şey rabbimiz eseri… Sakın bunu unutma. Rabbim bana hocamla lütfetti de. Bu fakire asla güç, kudret atfetme. O var başkası yok bil… Bizi senin gelişmene bahane eden rabbimize hamdolsun. İnşaallah tez zamanda resulullah sav. eğitimini üslenir de bizi de mahcubiyetten mezun eder. Biz Allah’a giden yolda sadece bir kapıyız. lütfu keremi sonsuz mevlamız sizleri yetiştirirken bizi bahane ediyor. Siz zikirlerinize sadık kaldıkça ilerleyecek, geleceğin yıldızları, ümmetin önünü aydınlatan kandiller olup yol verecek, gönüller inşa edeceksiniz. Muhammedi nuru dünyaya yayacaksınız biiznillah. Bu haberi değişik kanallardan aldık almaya da devam ediyoruz.

*Canım hocam, size susamak bambaşkaymış… Geceler boyu uyumadan geçti… Şükürler olsun Rabbime…

*Can hocam dün gece de bir rüya nasip oldu.
Ülkemize, askerimize bir saldırı, büyük patlamalarla çok insan öldü. Bu tecellinin, saldırının çok yakın zamanda olacağı söylendi. ‘’Çok şehit olacak, çok insan ölecek’’ dendi hocam…
‘’Dua edin, yalnızca dua bu kaderi engeller’’ dendi.
Ben duanın ne olduğunu sordum: ‘’hocan bilir’’ dendi.

-Her dua ehli Amenerresulü okuyabildiği kadar okumalı. Bu başlıkla yazı yayınladım. Ümmetin nasiplilerin, gelecek acı günlere karşı, dua etmeye dava ettim. www.hacialibayram.com/milleti-gelmekte-olan-belaya…/ Milleti gelmekte olan belaya karşı duaya davet…

*Anlaşıldı hocam. Başlıyorum ben de okumaya inşallah.

–Normal ibadet ve zikirlerinizden arta kalan zamanlarda Amenerresulü okuyoruz unutma. Zikirleriniz değişmedi.

*Anladım can hocam. Rabbimiz razı olsun sizden.
Öperim ellerinizden.

–Seni seviyorum.
Gözlerinden öperim.
Gelişmeleri yazmaya devam et.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.