Rüyada İğne Görmek

21.02.2021
111
Rüyada İğne Görmek

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek, sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder. Bazı dert ve şanssızlıklara uğrayacağınız anlamına gelir. Bazen de Rüyada iğne görmek Güç, direnç, canlılık, başarı olarak yorumlanır. Vücuduna iğne batan kimse bir iyilikle karşılaşır. İğnenin yapıldığı maddeye göre de ayrıca yorumlanır. Birtakım sıkıntı ve şanssızlıklarla karşılaşacağınız anlamındadır.

Başka bir rivayete göre de rüyada iğne görmek bekar kimse için evlenmeye yolunda atılacak adımlara, fakir için halinin iyiye dönmesine işaret eder. Rüyada iğne görmek rüyayı gören kimsenin iyi ve güzel davranışlara sahip bir insan olma yolunda ilerlediğine işaret edebilir. Eline bir iğne yaptığını görse, iğne sahibinin işlerinin düzeleceğine, dağınık çalışmalarının toplanması ve düzelmesi için arzu ettiği şey üzerine işaret eder. Parça üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin halinin iyi olmasına, dağınık ve düzensiz işlerinin toplanmasına işaret eder.

Rüyada iğne görmek ile dikiş diktiği iğnesinin girildiğini veya yerildiğini, elinden al indiğini görse halinin kötü olacağına ve işlerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir. Eğer iğnesi yok olduğunu görse o kimsenin işlerinin bozulmaya yaklaştığına, fakat tam bozulmadan kurtaracağına işarettir. İğne, iplik ve kadınla da tabir edilmiştir. Rüyada iğne görmek beraberinde iyi geçinilen erkek ve kadına işaret eder. İğneyi yediğini gören, kendisine zarar gelecek birisine sırını söyler.

Birine iğne batığını gören, o kimseyi ayıplar ve kendisi de başkaları tarafından ayıplanma ile karşı karşıya kalır. Eğer bir kimse rüyada insanların elbiselerini diktiğini görse, insanlara nasihat eder ve onların arasını ıslah etmeye çalışır. Kendi elbisesini diktiğini gören kimse, fakir ise zengin olur, dağınık ve perişan işleri yoluna girer. Hali bozuk ise davranışlarını düzene sokuyor. Eğer iğne ile yırtık, eski ve sökük elbiseyi sağlam ve kuvvetli bir şekilde diktiğini görse o kimse gıybet ve kötülüklerden teybe eder ya da günahlarından istiğfar eder.

iğne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine işaret eder. eline bir iğne aldığını görse, iğne sahibinin işlerinin düzeleceğine, dağınık işlerinin toplanması ve düzelmesi için arzu ettiği şey üzerine işaret eder. iğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin halinin iyi olmasına, dağınık ve düzensiz islerinin toplanmasına işaret eder. dikiş diktiği iğnesinin kırıldığına veya yarıldığına, elinden alındığını görse halinin kötü olacağına ve islerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir. eğer iğnesi zayi olduğunu yahut çalındığını görse o kimsenin islerinin bozulmaya yaklaştığına, fakat tam bozulmadan kurtaracağına işarettir. iğne, iplik ve kadınla da tabir edilmiştir. iğne rüyada, kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadina isaret eder. igneyi yedigini gören, kendisine zarar gelecek birisine sırrını söyler. birisine igne battigini gören, o kimseyi ayiplar ve kendisi de baskalari tarafindan ayiplanma ile karsi karsiya kalir. bir igne, islerin salahina sebep oldugu gibi iki, üc ve dört oldugu zaman da tabir aynidir. az olup da kendisiyle is görülen ve dikis yapilan igne, cok olup da kendileriyle az is yapilan ignelerden hayirlidir ve bu rüya daginik islerinin süratli olarak düzenlenme zamaninin gelisini gösterir. eger bir kimse rüyada insanlarin elbiselerini diktigini görse, insanlara nasihat eder ve onlarin arasini islah etmeye calisir. kendi elbisesini diktigini gören kimse, fakir ise zengin olur, daginik ve perisan isleri yoluna girer. hali bozuk ise davranislarini düzene sokar. eger igne ile yirtik, eski ve sökük elbiseyi saglam ve kuvvetli bir sekilde diktigini görse o kimse giybet ve kötülüklerden tevbe eder ya da günahlarindan istigfar eder

Rüyada igne görmek, rüya sahibinin iyi bir kimse olmaya çalistigina delalet eder. Elinde bir igne olup onunla dikis diktigini görenin isleri yoluna girer, her hali düzelir ve istegi yeri ne gelir, îgnesinin kirildigini veya egrildigini görmek, bütün islerinin aksi gidecegine isarettir. Ebu Sait El Vaiz e göre: rüyada igne görmek dostlugu gelisti recek bir erkekle tabir olunur, ignede iplik varsa bu anlasmadan ve dostluktan fayda görülür, igne yuttugunu gören, sirrini sakla yacak bir adama içini açar. Kirmani ye göre: rüyada igne bulmak, daginik islerinin yolu na girecegine ve düzelecegine delalet eder. igneyle bir sey diktigini görenin isleri yolunda gider, îgnesinin kayboldugunu veya ça lindigini görenin, düsündügü isi olmaz ve isleri de bozulur. Ignecinin kendisine igne yaparak bayilttigini görmek, yapmak için basvurdugu bir isten olumsuz cevap alacagina, ignecinin ken disinin bayildigini ve igneyi rüya sahibinin yaptigini görmesi, bu rüyanin aksi ile tabir edilir. Rüyada igne ve iplikle bir sey dikmek veya diktirmek, kurmak istediginiz bir düzenin basarili olacagina ve sonunda Ailece mutlu ve kazançli olacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Igne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine isaret eder. Eline bir igne aldigini görse, igne sahibinin islerinin düzgünlügüne, daginik islerinin toplanmasi ve düzelmesi için arzu ettigi sey üzerine isaret eder. tgne üzerinde iplik varsa yahut igne ile dikis dikiyorsa rüyayi görenin halinin iyi olmasina, daginik ve düzensiz islerinin toplanmasina isaret eder. Dikis diktigi ignesinin kirildigini veya yarildigim, dinden alindigini görse halinin kötü olacagina ve islerinin düzensiz gidecegine ve bozulacagina alamettir. Eger ignesi zayi oldugunu yahut çalindigini görse o kimsenin islerinin bozulmaya yaklastigina, fakat tam bozulmadan kurtaracagina isarettir, igne, iplik ve kadinla da tabir edilmistir. igne rüyada, kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadina isaret eder. igneyi yedigini gören, kendisine zarar gelecek birisine sirrim söyler. Birisine igne battigini gören, o kimseyi ayiplar ve kendisi de baskalari tarafindan ayiplanma ile karsi karsiya kalir. Bir igne, islerin salahina sebep oldugu gibi iki, üç ve dört oldugu zaman da tabir aynidir. Az olup da kendisiyle is görülen ve dikis yapilan igne, çok olup da kendileriyle az is yapilan ignelerden hayirlidir ve bu rüya daginik islerinin süratli olarak düzenlenme zamaninin gelisini gösterir. Eger bir kimse rüyada insanlarin elbiselerim diktigini görse, insanlara nasihat eder ve onlarin arasini islah etmeye çalisir. Kendi elbisesini diktigini gören kimse, fakir ise zengin olur, daginik ve san isleri yoluna girer. Hali bozuk ise davranislarim düzene sokar. Eger igne ile yirtik, eski ve sökük elbiseyi saglam ve kuvvetli bir sekilde diktigini görse o kimse giybet ve kötülüklerden tevbe eder ya da günahlann dan istigfar eder.

Rüyada toplu igne görmek, iyilige yönelmeye isarettir. Yaninda çokça toplu igne bulundugunu veya satin aldigini gören kimse, hayra erisir.

Toplu igne; Bu rüya üzücü bir olaya işarettir. Toplu iğneler içinde kendisini görmesi, aslında pek önemli olmayan üzücü olaylara işarettir.

Bu rüya kötü bir olaya yorumlanır. Rüyada kendini toplu iğneler içinde kendisini görmek, aslında pek önemli olmayan olaylara yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.