Rüyada Zeytin Görmek

25.04.2021
298
Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek hayırlı bir gelirdir. Siyah zeytin, insanın sıkıntı çekmeden ailesini geçindirebilecek kadar bir gelire işaret eder. Yeşil zeytin insanın mal, mülk sahibi olacağını belirtir.

üstü zeytin dolu bir ağaç çok büyük bir kısmettir. Rüyada zeytin görmek; zengin olmaya, zeytin yediğini görmek; isteklerinizin geçte olsa gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada zeytin görmek ne demek

Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır. Zeytin ağacı Aile ve çocukları için mübarek bir adamdır. Bazı tabirciler, zeytin ağacı, şerefli bir kadın yahut ileride amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkidir, dediler.

Rüyada zeytin görmek neye işarettir

Bir kimsenin rüyada zeytin görmesi, hikmete, ilme, berekete ve menfaate, mübarek bir zata, güzel rızka ve güzel bir zevceye işarettir.

Rüyada zeytin almak

Rüyada zeytin almak yada zeytin satın aldığını görmek, hayır ve menfaate, feyz ü berekete, bol ve geniş rızka işarettir.

Rüyada zeytin toplamak

Rüyada zeytin toplamak, çok ve bol nimete nail olmaya işarettir.

Yine rüyada zeytin toplayıp eve götürmek, hayırlı rızka ve çok mala, tüccar için hayır kazanca delâlet eder.

Rüyada zeytin yemek

Bir kimsenin rüyada zeytine sahip olması yahut onu yemesi hayır ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen rızka sevinçle beraber bol geçime işarettir.

Yine rüyada zeytin yediğini görmek, hayır ve berekete tabir edilir.

Rüyada zeytin dalı görmek

Rüyada zeytin dalı görmek, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delâlet eder.

Sarı zeytin, üzüntü ve kederdir. Zeytin ağacı mal, eşya ve şerefli bir kadındır.

Rüyada zeytin temizlediğini yahut sıktığını gören kimse çetinlik ve meşakkate düşer. Zeytin, hastalar hakkında onların kuvvetlerine işarettir.

Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur’an okumaya, kemiklerinde kirik ve çıkık olan kimse için kemiğinin iyileşmesine küçük için zekaya, fakir için mala işarettir.

Ancak insanın, yetişmemiş yeşil zeytin yemesi müstesnadır. O üzüntü, keder, şiddet ye edeceği borca işarettir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X